Skocz do zawartości

ALko

Zasłużony JB
 • Liczba zawartości

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ALko w dniu 25 Maja 2022

Użytkownicy przyznają ALko punkty reputacji!

Reputacja

95 Raczkujący

3 obserwujących

O ALko

 • Tytuł
  Twórca
 • Inne grupy
  Użytkownik

Kontakt

 • Discord
  ALko#4448

Ostatnie wizyty

510 wyświetleń profilu
 1. ALko

  Pytanie dnia #191

  Pamiętam czasy przed wejściem pierwszy raz na serwer... To były bardzo smutne czasy, byłem wiecznie zły, zgorzkniały i toksyczny. Podczas mojej pierwszej wizyty nadal taki byłem i nie sądziłem że ktokolwiek to zmieni, A JEDNAK! Przez to że spędzałem więcej czasu przed komputerem na serwerze, to odciąłem się od rzeczywistości. Straciłem dziewczynę, ledwo co ukończyłem szkołę i zdałem mature, a ponadto straciłem w oczach całej rodziny, bo wiecznie tylko ten komputer i komputer... Na dzień dzisiejszy jak odstawiłem komputer to znalazłem nową dziewczynę, chodzę uśmiechnięty, rodzina zaprasza mnie
 2. ALko

  Pytanie dnia #186

  Genetyka to szmata i się jej nie pokona A co do pytania to proste że żadne z tych, liczy się tylko szacunek ludzi ulicy B)
 3. ALko

  Super Moce

  Ale niewidzialny byłbyś tylko podczas przechodzenia przez jezdnię.
 4. ALko

  ✘ odrzucone zaufany

  Masz 16 lat i zakola, więc już dam Ci fory. Na tak
 5. Imo jeżeli nie będziesz kulą u nogi i nie będziesz konfidencił na dobrych chłopaków to na tak A tak serio to +1 dla @ meekochan, kopiuje jego argumenty bo nie mam swoich.
 6. ALko

  kilka propozycji

  1. Na nie, bo czasami więzień który się zbuntował zostało jako ostatni i ma życzenie, to mógłby tego nadużyć. 2. Jest coś takiego. 3. MassFD podczas pierwszej rundy nie jest automatyczne, zazwyczaj włącza je admin, bądź osoba która przeszła do ct i wzięła wardena. 4. Zabawy w regulaminie są tylko i wyłącznie przykładem i wcale nie trzeba ich używać. Jeżeli ktoś nadużywa jakiekolwiek zabawy bez zamysłu na prowadzenie, to jest to uznawane za niekreatywne prowadzenie. 5. Jeżeli taka prowokacja występuje i jest bardzo ubliżająca, to osoba która prowokuje - jest karana.
 7. ALko

  Podanie admin dsc

  Pisanie do ludzi z prośbą o wypowiedzenie się to trochę średnia zagrywka, a dodatkowo większość głosów jest przeciwko Tobie, więc może czas zmienić podejście i spróbować ponownie za jakiś czas
 8. Wymagania: 1. Ukończony wiek 16 lat w dniu złożonego podania. 2. Mutacja. 3. Dobra opinia na serwerze, w którym jest składane podanie. 4. Codzienna dyspozycyjność. 5. Brak konfliktów. 6. Nauka podstawowych komend botów moderacyjnych. 7. Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. 8. Pełna znajomość regulaminu. 9. Trzy posty na forum. 10. Wysoki poziom kultury osobistej. Wzór: 1. Nick (Discord wraz z # np: !Blejzuu#0901): ALko#4448 2. Ile czasu możesz poświęcić na pilnowanie Discorda?: Zależy od dnia i chęci, ale ogólnie telef
 9. Od niedawna wróciłem do grania na JB, ale widzę pewne osoby które by się nadawały do administracji, niestety, albo stety ty tą osobą nie jesteś, więc na NIE. A co do powodów to podali inni użytkownicy wyżej.
 10. Pożytkując się wypowiedziami wyżej, jestem na NIE
 11. Byłbym na tak, gdyby nie to, że wczorajsze podanie Więc jestem na NIE
 12. Imo mocny zawodnik, którego można sobie jeszcze wychować. Pomimo mocnych odklejek (które mają kurwa wszyscy bez wyjątku) to imo dobry wybór, więc jestem na TAK.
 13. Patrząc na wypowiedzi moich kolegów wyżej i wspierając się ich zdaniem, jestem na TAK. Ogólnie bardzo miła, fajna w rozmowie na serwerze, ogarnięta, wchodzi do ct kiedy trzeba. Z minusów to nie jestem w 100% przekonany o jej znajomości regulaminu oraz jej staż jest dosyć krótki, co może być znaczące przy wybieraniu osoby do administracji.
 14. Jestem na TAK Nie mam nic nowego do dodania poza tym co już zostało wyżej wymienione.
 15. ALko

  Skarga na cebulka

  W ocenie Sądu Apelacyjnego nazwanie kogoś "kłamcą" jest sformułowaniem obraźliwym, naruszającym w odbiorze społecznym dobre imię danej osoby. Niewątpliwie powód mógł się poczuć urażony, bowiem takie sformułowanie narusza jego godność i dobre imię.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...