Skocz do zawartości

Armor4m3

Zasłużony JB
 • Liczba zawartości

  61
 • Wpisy

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas Online

  3m 52s
 • System

  Windows

Ostatnia wygrana Armor4m3 w dniu 27 Kwietnia 2022

Użytkownicy przyznają Armor4m3 punkty reputacji!

Reputacja

24 Nowicjusz

O Armor4m3

 • Tytuł
  Bywalec
 • Inne grupy
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

1 152 wyświetleń profilu
 1. Armor4m3

  skiny

  naklejki better ale... np (nwm czy wszystkie)bron która ma 4 miejsca/sloty na naklejki, ktoś se naklei 4 naklejki na bron potem 4 na pistolet, jest np killday, full serwer/25 osób na serwie, przypuśćmy że każdy se ustawi naklejki na fulla, 25 osób = np 25 ak-47 (100 naklejek) + 5 ct co do tego mają pistolety w EQ czyli następne 25 naklejek = 125 naklejek... nwm czy serwer by dał rade xD bo podobno !double tak prosta rzecz a tu nagle przez nią POdobNO wywalało serwer...... :madarmor: p.s. !double można zrobić tak samo jak !kostka , a kostka jest nadal na serwerze -_-
 2. Armor4m3

  skiny

  nie wiem czy nie będzie z tym za dużo roboty + ciekawe czy serwer wytrzyma 😆
 3. @ magmusiek nie pomyliłeś czasem mapy? na tej mapie co ja teraz pisze to tu są takie przyciski: pierwszy to cały czarny przycisk i reszta z cyframi "1" "2" "3" "4"
 4. 1. Rodzaj błędu (Bug, Kosmetyczny): Zbugowana skakanka na mapie jb_dragons_lair_v2_defy 2. Opis jego: Problem jaki zauważyłem: - Niektórzy gracze widzą skakankę, a niektórzy gracze nie - Przyciski mogą być kliknięte nawet jeżeli na nie się nie patrzy ale są w zasięgu kosy 3. Zdjęcie (Zrzut Ekranu / Opcjonalnie):
 5. jak coś byście robili z muzyką to przy okazji jakieś nowe można dodać 😛
 6. też można teoretycznie dodać możliwość włączenia muzyki na masowym freeday-u, jak to powiedziałem na serwerze to były pozytywne opinie o tym
 7. @ KatioN !muzyka i !stopmuzyka są na serwerze w propozycji mam na myśli umożliwienie używania !muzyka w normalnych rundach(aktualnie !muzyka można używać tylko na zabawach) z 1 warunkiem(tak jak wyżyej napisałem) i jak propozycja zostanie zaakceptowana, to proponuje dodanie takze komendy która umożliwia wył. wszystkim tej muzyki co by leciała na !muzyka bo z tego co pamiętam jak warden wpisze !stopmuzyka to tylko mu się wyłącza a wszyscy inni mają nadal muzyke (chyba że się mylę to sorry 😅)
 8. 1. Twój Nick: √Armor4m3 JB.Aelios.pl 2. Data złożenia propozycji: 11.12.2021 2. Opis propozycji: Proponuje dodania możliwość używania "!muzyka" podczas normalnie prowadzonej rundy(z dodaniem do regulaminu 'Warden może używać komendy "!muzyka" podczas DŁUŻSZYCH zabaw w rundzie normalnie prowadzonej, mam tu na myśli np. długiego parkour-a, climb-a, bhop-a itd. + gdzie ct nie musi wydawać poleceń) jeżeli by została zaakceptowana ta propozycja to bym zaproponował jeszcze dodania komendy !przerwijmuzyka(która by wyłączała WSZYSTKIM TT i CT muzykę) albo coś w tym stylu, bo komenda !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...