Skocz do zawartości

1394

Zbanowany BAN
 • Liczba zawartości

  15
 • Wpisy

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  8dd 13h 17m 10s
 • System

  Linux

Reputacja

2

O 1394

 • Tytuł
  Zdobywca

Kontakt

 • Discord
  1394#4614

Ostatnie wizyty

600 wyświetleń profilu
 1. Forum a serwer to 2 inne rzeczy. Nie ma sensu robienie jednego, jeśli interesuje cię coś innego. A po drugie - milej trochę, co?
 2. Sam bym już to zrobił dwadzieścia razy, może ktoś wreszcie zainteresuje się moimi chęciami które staram się pokazywać od 3 miesięcy
 3. 1. Rodzaj błędu (Bug, Kosmetyczny): Kosmetyczny 2. Opis jego: Brak ekipy OM (?) 3. Zdjęcie (Zrzut Ekranu / Opcjonalnie): Zbędne, link - https://forum.aelios.pl/staff/
 4. 1394

  Witam

  hej
 5. Niestety aktualnie forum nie ma dedykowanego administratora (o którym zresztą już raz dyskutowałem by uzyskać tą funkcję) przez co propozycje/błędy nie będą zbyt szybko realizowane/naprawiane. Te forum ma swoją specyficzną atmosferę, zresztą jak każde - wszędzie inaczej. Tak jak zmiany regulaminu i kompletnego zakazu wulgaryzmów (które aktualnie są już znane nawet dla pierwszych klas podstawówek) nie można się spodziewać, tak drobnej zmiany nazw działów, rang, dodania nowych - już tak. Obecnie na forum istnieje trochę zbędnych rang i nieużywanych działów. Mi osobiście zależy, by kiedyś to zmie
 6. Jak wiadomo są ludzie i ludzie - jedni czytają ze zrozumieniem, zaś drudzy nie. By uniknąć podań które są odrzucane ze względu na zamkniętą rekrutację, proponuje odebrać możliwość tworzenia wątków i postów dla użytkowników poprzez ustawienia kategorii z rekrutacją w ACP.
 7. Proponuję odebrać dla gości uprawnienia do dodawania wątków/postów bez potrzeby logowania się. Jest to dla nich niepotrzebna opcja, czyni taką osobę bezkarną. W ostateczności posty mogłyby być publikowane tylko w np. "Prośbach o UnBan'a", lecz tylko po zatwierdzeniu go przez moderatora (kolejka moderacyjna w modcp).
 8. Spoiler do dłuższych treści lub ogromnych ilości screenów, czasem potrzebne są wcięcia bez listy numerowanej, czcionka jako dodatkowa funkcja. Zakreślanie tekstu mogłoby być dostępne dla rang premium na forum jako dodatkowe urozmaicenie, to samo czcionka. Edytor można dostosować samemu, niekoniecznie patrząc na to co dałem powyżej.
 9. np. teraz nie widzę, czy przeglądasz aktualnie ten temat. To to samo co byś napisał, że dodawanie listy z obecnie aktywnymi użytkownikami na dole strony głównej jest zbędne.
 10. Obecny edytor (na komputerach): Przykładowe, dodatkowe funkcje: Dlaczego? Nie ma możliwości użycia spoilera do np. wstawienia zrzutu ekranu, by nie wydłużać posta/wątku, brak możliwości tworzenia wcięć w tekście (przydatne do regulaminów, list), brak możliwości usunięcia formatowania z tekstu i wyboru innej czcionki.
 11. Umożliwiałby zobaczenie kto razem z nami obecnie przegląda wątek, bez potrzeby wchodzenia na stronę główną i czyiś profil. Drobne ułatwienie, ale pomocne.
 12. Proponuję dodać nowy widżet pod wątkami/na samym dole działów, w którym pojawiałaby się informacja "Kto ostatni przeglądał dany dział/temat". Oczywiście wypadałoby go również przetłumaczyć na język polski. Przykład:
 13. 1. Rodzaj błędu (Bug, Kosmetyczny): Kosmetyczny 2. Opis jego: Błędy w tłumaczeniach w wielu miejscach, copyright na dole strony. 3. Zdjęcie (Zrzut Ekranu / Opcjonalnie): https://forum.aelios.pl/settings/links/ Top 9* "Regulamin Forum" nie prowadzi do regulaminu forum. Dowolny dział:
 14. 1. Rodzaj błędu (Bug, Kosmetyczny): Brak niektórych rang w widżecie Legendy Grup. 2. Opis jego: W widżecie nie znajduje się np. ranga Moderator. W dodatku na forum istnieje wiele nieużywanych rang, które można usunąć. Ułatwi to odnajdywanie się wśród tych używanych. 3. Zdjęcie (Zrzut Ekranu / Opcjonalnie): Lista rang: Rangi na liście:
 15. Proponuję przenieść widżet "Statystyki forum", który obecnie znajduje się po prawej stronie. Znajdowałby się on pomiędzy Statystykami użytkowników a Legendą Grup. Przykład: Statystyki użytkowników Statystyki Forum Legenda Grup Dlaczego? Ilość widżetów z prawej strony jest ogromna. Strasznie wydłuża ona stronę, a w dodatku dlaczego nie dorzucić tych statystyk do miejsca w którym są już inne Przyjęło się tak już na wielu forach i przeważnie tam jest tego miejsce.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...