Skocz do zawartości

Rastafari

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5
 • Wpisy

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  20h 26m 22s
 • System

  Android

Reputacja

1

O Rastafari

Ostatnie wizyty

182 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick Steam: Rastafari 2. Nick Discord: rastafarii_ 3. Wiek w dniu składania podania: 15 4. Staż na serwerze: 50h 5. Link do GameTrackera: 1 // 2 6. SteamID3: U:1:884464199 7. Jak oceniasz swoją znajomość komend SM w skali 0-10? 6 8. Doświadczenie: Opiekun JB, Admin 9. Opowiedz dlaczego chciałbyś zostać adminem w co najmniej trzech zdaniach złożonych: Lubię poznawać na każdych sieciach różne funkcje i komendy, jakie oferuje ranga administracyjna. Pisząc podanie mam też na celu trzymać porządek na serwerze, reagować w odpowiednich sytuacjach które będą wymagały ingerencji adm
 2. 1. Rodzaj błędu (Bug, Kosmetyczny): Bug 2. Opis jego: Komenda !strzaly nie pokazuje prawidłowych kolorów po śladach strzału. Na screenshocie w lewej dolnej części chatu mamy informację, że kolorami strzału są kolory: żółty, fioletowy, fioletowy, żółty, a na screenshocie wyraźnie widać, że są zupełnie inne kolory. 3. Zdjęcie (Zrzut Ekranu / Opcjonalnie):
 3. W mojej opinii warto dać szansę, żeby chociaż było wiadomo, co można doszlifować. Jesteś aktywna na serwerze oraz starasz się angażować w komunikację z graczami; starasz się wyciągać rękę, gdy gracze o to proszą oraz bezinteresownie sama starasz się pomóc. Jesteś osobą chętną do prowadzenia, praktycznie co każdą mapę widzę Cię chętną do drużyny strażników. Finalny mój głos: okres próbny. Okres próbny z racji, iż będziesz musiała(domyślam się) nie dawać wejść sobie na głowę przez graczy, ponieważ to będzie mogło Cię zbić z tropu i kary będą rozdawane na prawo i lewo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...