Skocz do zawartości

Skarga na fgfyf

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: crosswordzik

2. SteamID (Oskarżonego): 407161935

3. Data złamania regulaminu: 08.03.2021

4. Opis sytuacji: Administrator fgfyf nadał mi warna nie zgodnego z regulaminem. Nigdzie w regulaminie nie ma napisane że nie mogę dać bez powodu !votectban

5. Dowód: Załącznik

Zrzut ekranu (117).png

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA🕵️‍♂️

,,MALANOWSKI I PARTNERZY"

Odnośnik do odpowiedzi

Warn nie był bezpodstawny, ponieważ dwa razy użyłeś bez powodu komendy !votectban, a chyba logiczne jest że każdej komendy używa się w granicach rozsądku i za nadużywanie ich są konsekwencje. Dlatego za 2 bezpodstawne votectbany dostałeś warna z powodem nadużywanie komend

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jako świadek sytuacji podpisuje się pod tym co napisał fgfyf. Idąc twoim tokiem myślenia mógłbym dodawać sobie HP podczas gry w CT i nie byłoby to nadużywanie komend. Imo skarga do zamknięcia.

Eo

baner rekrutacja.png

Eo

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli skarga zostanie nie rozpatrzona pozytywnie na moją korzyść, ponieważ nie załamałem regulaminu. Zostanie napisana skarga na osobę która zamknie temat. Ja uważam że tu powinni włączyć się właściciele serwera.

• LMAO 4

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, crossword napisał:

Jeżeli skarga zostanie nie rozpatrzona pozytywnie na moją korzyść, ponieważ nie załamałem regulaminu. Zostanie napisana skarga na osobę która zamknie temat. Ja uważam że tu powinni włączyć się właściciele serwera.

Nie płaczemy, sądziłem że jeszcze potrafisz myśleć logicznie skoro

50 minut temu, crossword napisał:

Nigdzie w regulaminie nie ma napisane że nie mogę dać bez powodu !votectban

sam się przyznałeś do tego że dałeś bez powodu to powód warna jest oczywisty XD  W regulaminie ma być opisana każda rzecz po kolei za którą możesz dostać warna/bana? XDD

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Mnie obowiązuje regulamin na serwerze a nie wasze mówienie, co wolno a czego nie.

Odnośnik do odpowiedzi

12 minut temu, crossword napisał:

Tak. Mnie obowiązuje regulamin na serwerze a nie wasze mówienie, co wolno a czego nie.

1.0 Administracja ma prawo do zbanowania gracza, bez podawania powodu.
1.1 Administracja ma zawsze rację.

Myślałem, że jesteś istotą myślącą, ale jak widać jesteś po prostu kretynem i próbujesz wmówić każdemu swoje kłamstwa. Co do skargi to po prostu XD, jeżeli nie widzisz swojego błędu w rozpoczynaniu votectbanów bez powodu, to ja nie widzę powodu dla którego skarga nie miałaby zostać zamknięta. Imo jeżeli admin ci mówi żebyś nie nadużywał komend, a ty go ignorujesz, to równie dobrze mógłbyś dostać bana, a nie warna 😉

Btw skończ płakać bo nikogo nie interesują twoje problemy, a tylko się ośmieszasz takimi skargami.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Czytając argumenty świadków i administratorów dochodzę do wniosku, że warn był słuszny. Pozdrawiam.

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • LMAO 1
  • Wow 1

Aelios.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...