Skocz do zawartości

Wywiad z Aqualizer cz.II!

Rekomendowane odpowiedzi

!Witam wszystkich, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że dzisiejszy wywiad nie ma na celu w żadnym stopniu podważyć tego, jak poprowadził wywiad @ Ludwikun. Uznałem, że @ Aqualizer jest na tyle ciekawą osobą, oraz jest tak długo na Aeliosie, że rozmowa z nim powinna być dłuższa. Dlatego przychodzę do was z drugą częścią wywiadu, enjoy!

Prowadzący: @ Steve

Gość: @ Aqualizer

Siemano Aqua! Co tam u ciebie, jaki humor towarzyszy Ci dzisiejszego dnia?

Cześć, humorek dzisiaj sztos bo wreszcie można poklikać na kompiku😄

Oj tak, w końcu weekend! Chciałbym nawiązać do pytania z poprzedniego wywiadu, rozumiem, że na JB grałeś od samego początku?

Tak dokładnie, grałem od samego początku i bodajże startowałem z Adminem😄. Ogólnie wbiłem na serwer ze względu na @ UrwisCK i z ciekawości czy następny projekt @ SuchY upadnie w przeciągu tygodnia.

Hahah, no jak widać projekt nie upadł i trzyma się całkiem nieźle. Skoro jesteś tu od tak dawna, to muszę zadać Ci takie samo pytanie jak zadałem @ mikiboryna. kto twoim zdaniem jest najbardziej zasłużoną osobą dla serwera JB? (Pomijając @ SuchY, , @ UrwisCK i @ WSTED, bo wiadomo, że dzięki nim ten serwer istnieje)

W sumie to jest bardzo Ciężkie pytanie, nawet bardzo ciężkie bo jest parę takich osób i ciężko z nich wybrać lidera bo @ Polkaz, @ Wojtkuu i @ Spinerrr w jakimś tam stopniu sobie zasłużyli na takie wyróżnienie i ciężko z tej trójki wybrać najbardziej zasłużoną osobę.

No tak, każdy z nich dołożył cegiełkę do tego serwera. Chciałbym nawiązać teraz do szybkich strzałów z @ TheBaddest, zadałem tam pytanie czy lepszym opiekunem byłeś ty czy @ Polkaz, myślałem że pełniłeś tą funkcję przez to, że któryś ze starszych graczy zadał kiedyś pytanie w quizie na JB „Kto był opiekunem przed Polkazem?”, nikt odpowiedzi nie znał a gracz ten powiedział że "Opiekunem przed Polkazem był Aqua", stąd wzięła się moja pomyłka. Taka anegdotka. Zahaczyłem ten temat by zapytać, widziałbyś się w roli opiekuna JB?

Nie nigdy nie byłem opiekunem na serwerze byłem jedynie Head Adminem gdy @ Polkaz był opiekunem, a czy bym się widział w roli opiekuna, raczej nie bo są gracze którzy bardziej nadają się na to stanowisko i więcej dają serwerowi niż ja, zresztą na ten moment nie miałbym czasu na opiekowanie się serwerem i szczerze mówiąc irytowałoby mnie ciągłe pytanie mnie o różne rzeczy serwerowe od "dzieci" zresztą mam pełno takich pytań ze względu na mojego sneaky opiekuna xD

Właśnie dowiedziałem się dopiero po tej pomyłce w strzałach. I z tymi ciągłymi pytaniami rozumiem Cię doskonale XD. Pogadaliśmy na temat JB, teraz czas na pytanie na bardziej aktualny temat, mianowicie jak myślisz, @ Bluefife odniesie sukces z serwerem Surf+RPG czy plan wypali na panewce?

Szczerze to od samego początku wiedzieliśmy to że Surf raczej się po paru tygodniach wypali, sam @ Bluefife o tym mówił zrobił ten serwer by sobie posurfować ze znajomymi z dc taka prawda😄 Więc byłem świadomy że surf umrze, ale nie sądziłem że tak szybko bo można już w sumie powiedzieć że ten serwer jest już dead.

No jest to trochę przykre że każdy serwer Aelios inny niż JB upada. Nawiazując do tego tematu, około miesiąc temu otrzymaliśmy zapowiedź serwera Aelios 1VS1, serwera niestety jeszcze nie ma, ale w tym przypadku również zapytam, myślisz że arenki to dobry strzał?

myślę że czasy csa już trochę minęły, serweru typu właśnie arenki mają większą szanse niż takie typowo rozrywkowe serwery, ale znowu na takich arenach jest bardzo duży przemiał graczy, a jednak na takich serwerach pokroju JB masz głównie stałych graczy i wszystkich mniej więcej znasz😄

Prawda, JB ma swój charakter i klimat właśnie głównie temu ze wszyscy się znają. Nie wiem jak ty ale się nie mogę doczekać arenek. W komentarzu pod poprzednim wywiadem ubolewałeś nad brakiem szybkich strzałów w wywiadzie, dlatego naprawiam ten błąd, możemy zaczynać?

Haha, pewnie że tak jedziemy z tym😄

No to lecimy! @ Blejzuu czy @ Vekla?

@ Vekla

Pummel Party czy Ultimate Chicken Horse?

Pummelek

Mazda MX-5 Miata czy Nissan R34 Skyline?

Skyline proste

”Bitwa” czy „Morskie Opowieści”?

Bitwa

League of legends czy CS:GO?

Lolek

Rock czy rap?

Rap

Sushi czy burgery?

SUSHI

Odkładanie hajsu czy „od pierwszego do pierwszego”?

Odkładanie hajsu, bo akurat to robię😄

Grill czy domówka?

Domówka

Podróż samolotem czy samochodem?

Samolotem

To był ostatni zestaw szybkich strzałów, zgaduje, że przetniemy się w tym formacie jeszcze raz, czekamy tylko na nominację. Tymczasem przejdźmy do kolejnej zabawy, podkradłem ją od @ Misiu, będę pisał ci nick jednej osoby, a ty będziesz krótko opisywał daną osobę, co ty na to?

No dawaj jedziemy z tym, z góry wszystkich przepraszam, jestem z gangu TOXIC xD

Hahah, na pierwszy ogień idzie @ UrwisCK

No Qrwis to kurwa jak olcia proste, a tak poważnie to znam go bardzo długo i jest spoko mordą sporo z nim czasu przegrałem w bardzo różnie gry, jedyną jego wadą jest wada wymowy😎🤙

Kolejna osoba- @ Spinerrr

Spinerr to jest no life, najspokojniejsza osoba na sieci i jedyna osoba na ten moment która nadaje się na to stanowisko opiekuna😄

następny- @ ALko

Alko to Alkoholik i toxic. Alko i fgfyf pasują do siebie jako bracia pierdolec i tyle, porządny administrator sieci i kreatywna morda😄

@ Ludwikun

Szczerze to nie znam go zbyt dobrze, bo mało z nim przebywałem i rozmawiałem, głównie się z nim mijałem na serwerze i dc, ale mam wrażenie że jest git gościem i będzie z niego dobry redaktor😄

Kolejny- @ Cebulek

Ten to jest top Debil, kiedyś był wporzo ziomem teraz się stoczył za dużo czasu z suchym przebywał Sadge

Wisienka na torcie- @ adamio

ADAMIO KIEDY ZJESZ GÓWNO?

I creme de la creme- @ TheBaddest

Olciu jest pani wspaniałą kobietą, przykładną matką dwójki dzieci. o. o. o. o. o. o. żartowałem ty stara menelico weź się za robotę ty brudasie za | 3.00zł

Dobrze, nasza rozmowa zmierza ku końcowi, czy od ostatniego wywiadu pojawiła się jakaś osoba którą chciałbyś pozdrowić, a nie zrobiłeś tego wcześniej?

No ostatnio chciał być pozdrowiony @ Wojtkuu to pozdrawiam i wszystkich tych którzy chcą być pozdrowieni, czujcie się pozdrowienie ELOOOOOOOO JS JU😎🤙

Pozdrawiamy! Przemyślałem sobie prowadzenie moich wywiadów i stwierdziłem, że nominacje do wywiadu też będą spoko. Stąd pytanie, kogo chcesz nominować do kolejnego wywiadu?

Nominuje @ Polkaz

Okej, dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas, siema!

No dziena elooo😄

Nominacja: @ Polkaz

• Super 3
  • Przykro mi 1

Eo

baner rekrutacja.png

Eo

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, roza napisał:

skyline proste 🤩

Czemu miate hejtujecie, ma takie fajne oczy🙁

Edytowane przez Steve