Skocz do zawartości

skarga Masny żyd

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

1. Twój Nick: MarpeloX

2. SteamID (Oskarżonego):  1166936212 (pobrany z serwera /status)

3. Opis sytuacji: Na Mapie JB_clouds ok godziny 19h30 zostałem zmutowany przez powyższą osobę z powodu jego opinii na temat nieodpowiedniego zachowania. Chciałbym napomnieć iż nie używałem przekleństw, nie nadużywałem mikrofonu. Jedyną rzeczą którą robiłem na zasadzie żartu było powiedzenie 5 słów z zatkanym nosem. Oczywiście powyższa osoba zinterpretowała to inaczej. Nie dostałem również wyjaśnień owego muta.

4.  Dowód: demko 19h30 mapa jb_clouds

• Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi

dostałeś mute za nie nieodpowiednie zachowanie na 5 rund 

- wyzywasz ludzi po Polsku/Angielsku 

- demko: https://103.gotv.pro/srv61175/auto-20210408-1910-jb_clouds_beta06.dem.zip 

- jak to było ? :Nie płaczemy wziął jako życzenie żeby prowadzący prowadził po Angielsku, zgodził się i zaczął prowadzić później zapytała się osoba która miała przestery nie pamiętam co powiedział ale wtedy MarpeloX zaczął mówić żeby się zamknął i coś tam dalej nie pamiętam na demku będzie słychać 
- odkąd jestem zaufanym co chwile się czepiasz że coś źle  zrobiłem albo żeby się popisać przed innymi 

Było wiele takich sytuacji ale nie mam dowodów żeby to potwierdzić :c

z mojej strony wszystko 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MarpeloX napisał:

Nie dostałem również wyjaśnień owego muta.

1.0 Administracja ma prawo do zbanowania gracza, bez podawania powodu.

To jest dosłownie pierwszy podpunkt regulaminu xD

1 godzinę temu, MarpeloX napisał:

Oczywiście powyższa osoba zinterpretowała to inaczej.

Takie jest właśnie zadanie administratora, aby potrafić interpretować sytuacje na swój sposób, bo gdyby się ciebie słuchał w sytuacji w której to ty dostajesz kare i nie dostałbyś kary to chyba by to nie miało sensu. 

A co do całej sytuacji to mute dostałeś na 5 rund za nadużywanie, ponieważ najwidoczniej twój 'żart' nie do końca się spodobał masnemu żydowi, a znając twoją listę kar myślę że i tak 5 rund to naprawdę mało.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...