Skocz do zawartości

Skarga na cebulka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wzór:

1. Twój Nick:szczypior JB.AELIOS.PL

2. SteamID (Oskarżonego): 1069470973

3. Opis sytuacji: dostałem gaga ponieważ napisałem obyś dednol na 30 rund bo niechciał mnie zrespić w ct bo wbiłem sekundę po fd zgagował za obraze XD

4.  Dowód:

skaraga

Edytowane przez Szczypior
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szczypior napisał:

Wzór:

3. Opis sytuacji: dostałem gaga ponieważ napisałem obyś dednol na 30 rund bo niechciał mnie zrespić w ct bo wbiłem sekundę po fd

4.  Dowód:

skaraga 811 kB · 0 pobrań

Niemogłem dać całego zdj bez pobierania nwm czm sory

Odnośnik do odpowiedzi
  • otworzył ten
51 minut temu, Szczypior napisał:

gaga ponieważ napisałem obyś dednol na 30 rund bo niechciał mnie zrespić w ct bo wbiłem sekundę po fd zgagował za obraze XD

Gag za życzenie śmierci obojętnie do kogo byś to napisał miałbyś gaga, nie  dostałeś go za to że nie chciałem cie zrespić co totalnie nie ma sensuXD. Wbiłeś w 5 rundzie do ct dopiero jak ja wbiłem bo wyszedłem na 1 rundę to od razu osoba która była też wyszła, wszedłem i prowadziłem minute i wbijasz piszesz że mam zrespić nie mogłeś samemu wbić do ct szybciej?

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Cebulek napisał:

Gag za życzenie śmierci obojętnie do kogo byś to napisał miałbyś gaga, nie  dostałeś go za to że nie chciałem cie zrespić co totalnie nie ma sensuXD. Wbiłeś w 5 rundzie do ct dopiero jak ja wbiłem bo wyszedłem na 1 rundę to od razu osoba która była też wyszła, wszedłem i prowadziłem minute i wbijasz piszesz że mam zrespić nie mogłeś samemu wbić do ct szybciej?

wziołeś dopiero wardena co wbiłem ja bo wbiłem 1sekundę po fd

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Cebulek napisał:

ale gag na 30 rund za napisanie obyś dedną w grze?

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Cebulek napisał:

ale niemoge z cb jesteś takim kłamcą to było po fd dopiero

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Szczypior napisał:

dednol 

1 godzinę temu, Szczypior napisał:

Niemogłem

46 minut temu, Szczypior napisał:

wziołeś

46 minut temu, Szczypior napisał:

dedną 

45 minut temu, Szczypior napisał:

niemoge

damn, udalo ci sie w kazdej wypowiedzi popelnic blad ortograficzny 😬

a co do skargi to wydaje mi sie, ze jest to odpowiednia kara za zyczenie smierci? niewazne czy napiszesz zeby zginal w grze czy irl bo i tak kazdy wie o co chodzi xd

Edytowane przez mikiboryna
  • Lubię to! 4

aha

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Szczypior napisał:

ale niemoge z cb jesteś takim kłamcą to było po fd dopiero

Dobra jeśli się mylę dostane degrada na tydzień jeśli mam rację ban na tydzień dla ciebie co ty na to?

I jeśli chcesz pisać skargi to pilnuj ortografii 

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Cebulek napisał:

Dobra jeśli się mylę dostane degrada na tydzień jeśli mam rację ban na tydzień dla ciebie co ty na to?

I jeśli chcesz pisać skargi to pilnuj ortografii 

Dlaczego takie coś jeszcze nikt tak nie miał jak już to administracja ponosi kare a nie każdy broni swojego więc tylko ty możesz wyjść na minus bo ja nie mam za co dostać kary 

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, mikiboryna napisał:

a co do skargi to wydaje mi sie, ze jest to odpowiednia kara za zyczenie smierci? niewazne czy napiszesz zeby zginal w grze czy irl bo i tak kazdy wie o co chodzi xd

No ok zrobiłem 2błędy szukaj więcej ale 30rund? Wy widzieliście jaki cebulek jest toxic? 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szczypior napisał:

No ok zrobiłem 2błędy szukaj więcej ale 30rund? Wy widzieliście jaki cebulek jest toxic

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, mikiboryna napisał:

A tak to napisałem dednol bo nie napisałem ł na czacie więc nie zawsze mi sie chce pisac ł 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Szczypior napisał:

No ok zrobiłem 2błędy szukaj więcej ale 30rund? Wy widzieliście jaki cebulek jest toxic? 

2 bledy? zacytowalem ci kazdy blad ortograficzny jaki popelniles i bylo ich 5, to po pierwsze. po drugie, po co spamujesz tak tymi postami? nie mozesz napisac wszystkiego w jednym? bo aktualnie sam sie nakrecasz do pisania kolejnych odpowiedzi XD

a poza tym, jezeli cebulek jest toxic to zloz na niego skarge? bo jedyne co na poczatku ci przeszkadzalo to to, ze dostales gaga na 30 rund (co jest odpowiednia kara za zyczenie smierci), a teraz nagle wjezdzasz o tym, ze cebulek jest toksyczny. X D

zastanow sie czy zalisz sie tym, ze dostales gaga czy tym ze jakis admin jest toksyczny

• Lubię to! 1

aha

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Szczypior napisał:

Przecież cebulek to najmilsza osoba na tej sieci  więc nie wiem o czym mówisz

• Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Szczypior napisał:

Dlaczego takie coś jeszcze nikt tak nie miał jak już to administracja ponosi kare a nie każdy broni swojego więc tylko ty możesz wyjść na minus bo ja nie mam za co dostać kary 

XD? Okej to czemu mnie obrażasz pisząc że kłamie? I tu od razu odpowiedź za co masz dostać bo powinieneś pisać prawdę tutaj pod skarga 

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Dla @ Szczypiorwarn za nabijanie postów to raz, masz coś takiego jak edycja postu 😎 

3 godziny temu, Szczypior napisał:

Wzór:

3. Opis sytuacji: dostałem gaga ponieważ napisałem obyś dednol na 30 rund bo niechciał mnie zrespić w ct bo wbiłem sekundę po fd zgagował za obraze XD

4.  Dowód:

skaraga 811 kB · 8 pobrań

Po przeczytaniu tego za pierwszym razem myślałem, że życzyłeś mu "dednięcia" na 30 rund w CS'ku, już miałem chwalić za kreatywny punch, ale niestety to nie tak XD

Deathwishing w jakiejkolwiek formie jest sprzeczny z regulaminem jakiejkolwiek platformy/portalu/serwera/można_dalej_wymieniać_w_nieskończoność. Gag słuszny, sprawa zamknięta  😎 

Kuriozalne jest to, że do skargi o gag, na siłę wtrącasz temat toksyczności uszatego, o czym wiedzą w sumie wszyscy. 

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

No i widzicie gdyby oliwka była adminem to by postawiła wszystkich do pionu a tak to syf jest 

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • LMAO 3
Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Cebulek napisał:

XD? Okej to czemu mnie obrażasz pisząc że kłamie? I tu od razu odpowiedź za co masz dostać bo powinieneś pisać prawdę tutaj pod skarga 

A od kiedy pisanie nazywanie kłamcą jest obrazą

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Szczypior napisał:

A od kiedy pisanie nazywanie kłamcą jest obrazą

W ocenie Sądu Apelacyjnego nazwanie kogoś "kłamcą" jest sformułowaniem obraźliwym, naruszającym w odbiorze społecznym dobre imię danej osoby. Niewątpliwie powód mógł się poczuć urażony, bowiem takie sformułowanie narusza jego godność i dobre imię.

• Lubię to! 1
  • Wow 2
Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak @ pawelosky napisał, pierwsze co pomyślałem, po tym jak przeczytałem załączony dowód, to że chodziło o śmierć w grze. 30 rund gag za życzenie śmierci to odpowiednia jeśli nie za mała kara, nie ma co się więcej rozwodzić w tym temacie, odrzucam.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Eo

baner rekrutacja.png

Eo

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

Eo

baner rekrutacja.png

Eo

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...