Skocz do zawarto┼Ťci

Ôťś odrzucone Podanie na Zaufanego

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): GrendyFormaMutant JB.AELIOS.PL

2. SteamID: STEAM_0:1:609458504

3. GT:┬á nie dziala mi ta strona ­čś×┬ásorry ­čś×┬á

4. Wiek: 13

5. Dlaczego chcesz zosta─ç zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): Chce zosta─ç zaufanym aby pomaga─ç gracz─ů na serwerze np. je┼╝eli gracz ma problem z czym┼Ť to bym mu pom├│g┼é albo gdy kto┼Ť w CT nie ogarnie , nie ma mikrofonu nie zna pidstawowych komend. R├│wnie┼╝ dlatego ┼╝e my┼Ťl─Ö bardzo pom├│g┼é bym innym gracz─ů na serwerze :D.

6. Podaj przyk┼éad z serwera w jaki spos├│b komu┼Ť pomog┼ée┼Ť: Pomog┼éem sie wydostac z zabawy z kt├│rej by┼éo ci─Ö┼╝ko by─ç , wskaza┼éem dru┼╝ynie CT wi─Ö┼║nia kt├│ry uciek┼é.

7. Jak oceniasz swoj─ů znajomo┼Ť─ç┬á komend?; My┼Ťl─Ö ┼╝e moja znajomo┼Ť─ç komend jest na odpowiednim poziomie aby dosta─ç si─Ö na zaufanego.

8. Czy jeste┼Ť wstanie wesprze─ç serwer (20z┼é): Nie posiadam hajsu sorry ­čś×┬á

9. Kilka zda┼ä o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Cze┼Ť─ç mam na imi─Ö Krystian mam 13 lat interesuje si─Ö grafik─ů oraz motoryzacj─ů. Chodz─Ö┬ádo 8 klasy podstawowej, gram z pasji do gier komputerowyc. Moj─ů pasij─ů s─ů gry komputerowe oraz dziewczyny hehe.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

chujowy nick przez takie co┼Ť obrzydzasz mi idola, wydaje mi si─Ö ┼╝e jeste┼Ť nowy, napisz jeszcze raz albo dodaj gt

jak na razie na nie

spacer.png

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Niestety na nie 
-My┼Ťl─Ö, ┼╝e aktywno┼Ť─ç na serwerze to podstawa, a ty nie poda┼ée┼Ť nawet GT ­čśĽ┬á
-podanie (sporo błędów i trochę mało rozbudowane)

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

GT nie poda┼ée┼Ť, ale z tego co podes┼éa┼é @ Asasi┬áwidz─Ö ┼╝e masz na serwerze 2h i grasz od trzech dni, pograj jeszcze troch─Ö, nabij godziny wymagane i postaraj si─Ö spe┼énia─ç te jak i inne wymagania i mo┼╝esz spr├│bowa─ç ponownie za dwa tygodnie.

Eo

baner rekrutacja.png

Eo

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...