Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na zaufanego

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): SkalmarObłynos

2. SteamID: [U:1:1050918358]

3. GT: https://www.gametracker.com/player/Oliwka JB.AELIOS.PL/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 13

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): Zawsze chciałam spróbować być w administracji a często to nie wychodziło bo było mikro po mutacji albo mikro 16+, a Aelios to serwer na którym można no od 13 roku życia już mieć takiego zaufanego i być w administracji. Ogólnie to no Aelios to bardzo fajny serwer, prawda zdarzają się wypadki w których ktoś kogoś wyzywa czy obraża administracje bądź serwer i tu wkracza taki zaufany bądź admin a zauważyłam że zaufanym na serwerze który często gra to Krax, Maciuś i Assasin dlatego chciałam dołączyć do tej trójki, często bywam na serwerze i przyjmuje na klate wszystkie wyzwiska i obrazy (chociaż czasami już nie dawałam rady) ale się nie poddaje, tak prawda że zabardzo nie ogarniam w ct ale to da się poprawić a pozatym zaufany nie musi być zawsze w ct, chcę zaufanego bo wydaje mi się że to będzie dobra opcja.

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: np. !freevip, !lr, !skrotzasad itp.

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?; 7/10 ale da się poprawić

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): w zależnośći kiedy mam hajs

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Mam na imię Oliwia mam 13 lat lubię grać w piłkę nożną i interesuję się crosssami i quadami

Odnośnik do odpowiedzi

Kurwa mać weź przynajmniej wymyślaj inne rzeczy do podania ja napisałem 32112 podań i każde inne. Brak kreatywności czyli według mnie nie nadaje się na to stanowisko + było coś tam kiedyś i no na nie

• Lubię to! 1
  • LMAO 2

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!!!!!!!!!! !!!!!!!!  !!!
+Mutacja
+Dojrzały
+Duża AKTYWNOŚĆ!!!!!!!!!!!
+Chce być w trójkącie z Assasinem i Kraxem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Super 2
  • LMAO 1

suhy  bezbek

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Cebulek napisał:

Kurwa mać weź przynajmniej wymyślaj inne rzeczy do podania ja napisałem 32112 podań i każde inne. Brak kreatywności czyli według mnie nie nadaje się na to stanowisko + było coś tam kiedyś i no na nie

Zgadzam się z Cebulkiem

Odnośnik do odpowiedzi

@ Cebulek wskazał ważną rzecz, ciągle kopiujesz i wklejasz stare podanie, robisz to po prostu na odwal się, bez wysiłku i przyłożenia jakiegokolwiek. Poza tym dalej pamiętamy przez co poprzednie podania zostały odrzucone i czemu zostałaś wyrzucona z administracji, pożyjemy zobaczymy, może kiedyś ci zostanie to zapomniane. 

• Lubię to! 2

Eo

baner rekrutacja.png

Eo

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...