Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na Zaufanego, #sQubany# JB.AELIOS.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

1. Nick (Steam):  ?SQUBANY# JB.AELIOS.PL

2. SteamID: 76561199182883818

3. GT: https://www.gametracker.com/player/%3FNightShadow%23 | JB.Aelios.PL/91.224.117.153:27015/ stary, nowy https://www.gametracker.com/player/[{sQubany}]/91.224.117.153:27015/ https://www.gametracker.com/player/%3FsQubany%23 JB.AELIOS.PL/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 14

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania):  Chciałbym zostać zaufanym ponieważ nie zawsze na serverze jest osoba z administracji a są osoby ktore naduzywaja mikrofon albo zabijaja wszyatkich w ct.  Robie dużo godzin jestem aktywny na serverze. (4/6h na dzień)

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Są nowi gracze na serverze to pomagałem z znajomością regulaminu i komendami.

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?; 7/10

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): jak bym mial możliwość to raczej tak

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Mam na imie Tomek i mam 14 lat. Lubie grać w cs'a i w inne strzelanki.

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kojarze cie pod nickiem night shadow i jeśli dobrze pamiętam nie zbyt ogarniałeś, do tego nie masz aeliosct więc narazie na nie

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

na NIE 
- Nie ogarniasz ct
-(Są nowi gracze na serverze to pomagałem z znajomością regulaminu i komendami.) Odkąd widzę cię na serwie to nikomu nie pomogłeś. Nawet nie wytłumaczysz jakie polecenie muszą zrobić by przeżyć.

+Podanie

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Cebulek napisał:

Kojarze cie pod nickiem night shadow i jeśli dobrze pamiętam nie zbyt ogarniałeś, do tego nie masz aeliosct więc narazie na nie

to bylo z 6/7 mies temu i zmienilem sie a po 2 mam mutacje lol

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Masny żyddd napisał:

na NIE 
- Nie ogarniasz ct
-(Są nowi gracze na serverze to pomagałem z znajomością regulaminu i komendami.) Odkąd widzę cię na serwie to nikomu nie pomogłeś. Nawet nie wytłumaczysz jakie polecenie muszą zrobić by przeżyć.

+Podanie

zazwyczaj rano a cb wtedy nie ma lol

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

-Nie ogarniasz ct

- z tego co cię pamiętam nie ogarniałeś regulaminu

I jak słyszałem niby miałeś zaufanego a tera podanie piszesz to nwm co to odpierdalasz

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

-Nie ogarniasz ct

-Brak 3 postów na forum

-Dużym minusem jest podanie, które jest krótkie.

-Nie spotkałem sytuacji, w której pomagasz nowym graczom zazwyczaj wszystkich nowych graczy wybijasz nie tłumacząc im niczego.

-W ciagu 3 dni, w których grales często spotykalem cięna afku.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...