Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): UMYTY BREK

2. SteamID: 76561199156228482

3. GT: https://www.gametracker.com/player/UMYTY BREK/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 13 

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): Chciał bym dołączyć do administracji Aelios.pl ponieważ lubię pomagać innym w różnych sprawach takich jak 
przykład gdy wszyscy. przekrzykują się, krzyczą, puszczają bindy, robią przestery, nadużywają mikrofon lub wyzywają lub ogólnie nie przestrzegają regulaminu w mutowaniu ich. Chciał bym też pomagać ludziom nowym którzy nie wiedzą jak czegoś zrobić 
na widoku lub totalny bezruch. Chciał bym pilnować porządku na serwerze. Myślę że potrzebna dodatkowa pomoc na serwerze 

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Pomagałem nowej osobie odebrać vipa pomogłem nowemu graczowi kiedy prowadzący dał komende a nowy gracz nie wiedział co robić. Pomogłem jeszcze w przypomnieniu komend 

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: Średnio wiem jak dać warna, bana,mute ale reszty nwm ale się nauczę :]

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): oczywiście

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Cześć mam na imię Rafał mam 13 lat mieszkam w koszalinie od urodzenia. mam brata lubie grać na komputerze ale nie tylko. gram w piłkę 
chodzie na treningi mma oraz gram w kosza i w piłkę .Chodzę do 7 klasy, mieszkam w mieście. moją ulubiona gra to cs go,gta v[fivem rp]

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...