Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na zaufanego

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): Halko Mordziaty?

2. SteamID: [U:1:1050918358]

3. GT: https://www.gametracker.com/player/Halko Mordziaty%3F/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 13 

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania):Ogólnie dużo adminów pisało do mnie żebym napisała o podanie xD, więc napisałam może tym razem się uda bez żadnych kopiuj wklej tylko od siebie, wiem że zachowywałam się jak nie wiem co, ale tym razem to się zmieni obiecuję okej do rzeczy, chciałabym zostać zaufaną serwera ponieważ wiem co na mnie czeka na tej pozycji i teraz już wiem jak sobię z tym poradzić, tak prawda że za 1 razem nie było za kolorowo ale poprawiłam się i mam nadzieję że dacie mi drugą szanse a ja się wam w przyszłości odwdzięczę. 

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: !freevip, !skrotzasad, !regulamin, !tp, i jakieś różne komendy 

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?; z doświadczenia 9/10

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): niedługo dostaję pieniądze więc tak

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Mam na imię Oliwia mam 13 lat interesuję się grami poświęcam na nie dużo czasu, lubię robić zdjęcia po szkole planuję iść do szkoły fotograficznej, lubię pieski i wszelakie zwierzątka i lubię motocrossy, lubię jeszcze jeździć na hulajnodze wyczynowej i odwalać jakieś kosmiczne triki

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak :

-mialas range wiec jakies doswiadczenie masz a pozatym to 

-jak ci cos sie powie raz czy dwa to sie poprawiasz i tak bylo juz ostatnim razem jak mialas range

Na Nie:

image.png.bae58abf308108c1ea421623cde5b4a5.png

-Nie raz krzyczysz

-Nie raz naduzywasz

-Zero staran(poki co)

-nie wbijasz do ct w ogole 

Staralem sie obiektywnie podejsc do oceny no coz jak dla mnie to moglabys sie bardziej postarac czyli chodzi tutaj o

-poprawienie aktywnosci

-poprawienie reputacji na serwie

-i innych podpunktach ktore wymienilem na nie 

Edytowane przez ojtakbyczq
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Jak dla mnie, można dac ci szansę. Zauważyłaś swoje błędy które popełniłas wtedy. Aktywność do poprawy + zacznij wchodzić do CT 😄

• Lubię to! 1
  • LMAO 6
  • Przykro mi 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
		if BlejzuuIsDegraded then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
  • otworzył ten
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...