Skocz do zawartości

Szejku Podanie Admin DC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Discord wraz z # np: !Blejzuu#0901):  Szejku#2137
2. Ile czasu możesz poświęcić na pilnowanie Discorda?: Cały wolny czas, ciągle siedzę na DC
3. Wiek: 20
4. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania): Mam predyspozycję i czas więc czemu by nie pomóc rozwijać DC coraz bardziej, myślę że kolejne ręce do roboty jak najbardziej się   przydadzą. Jestem opanowany co pozwala zachować moje nerwy na wodzy w potrzebnych tego sytuacjach. Myślę, że nikogo nie                                                                                                                                                                 zdziwi jak napisze iż chciałbym mieć większy wpływ w istnieniu Aelios bo gra na serwerach jak i rozmowa na DC zajmuje dość sporo                                                                                                                                                           czasu w moim życiu.
5. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Standardowe naprowadzenie nowych użytkowników i wytłumaczenie  im przeznaczenia danego kanału.
6. Jak oceniasz swoją ogólną znajomość Discorda?:  9/10 Ogólnie jest zajebiście ale szybko się uczę w razie czego.

7. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):  Mam na imię Mateusz, 20 lat. Na co dzień pracuję w firmie zajmującej się instalacjami Elektrycznymi a w wakacje jestem wychowawcą kolonijnym na wyjazdach z dziećmi.  Skończyłem Technikum na profilu technik Elektryk i pracowałem w maczku przez rok czasu. Moje hobby to astronomia, netflix,                                                                                                                  wyjazdy ze znajomymi i gierki ofc. 

Edytowane przez Hassan

madelyn-cline-sarah-cameron.gif.2c67ad17d66ba095ea654a32c93b5d3a.gif

Odnośnik do odpowiedzi

image.png.828fa5170b36f78e0896a570e1302607.png

15 minut temu, Hassan napisał:

Jestem opanowany co pozwala zachować moje nerwy na wodzy w potrzebnych tego sytuacjach.

xD 

A ogólnie to tak samo jak u crasha 'A poza tym na dc i tak prawie nic się nie dzieje'

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fgfyf napisał:

xD 

Jeżeli mógłbyś, uzasadnij co rozśmieszyło cię w mojej wypowiedzi o opanowaniu, podaj jakąkolwiek sytuację która zaprzecza temu co napisałem.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Hassan napisał:

Jestem opanowany co pozwala zachować moje nerwy na wodzy w potrzebnych tego sytuacjach.

no nie wiem stary czy taki opanowany jestes jak ostatnio to chciales chlopa adres co ma 13 lat i mu najebac XD.  nie wspomne juz co sie na czacie dzialo

• Super 2
  • LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Bawi mnie jedynie to, że w mojej całej karierze tutaj, była jedynie taka jedna sytuacja i wy możecie powiedzieć tylko o tej, bo nic więcej nie było a ja osobiście cieszę się, że zareagowałem i tyle. Nic więcej nie odpiszę na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Rekru ON tylko jestem na telefonie i nie chce mi się zmieniać

• Lubię to! 1
  • Super 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
		if BlejzuuIsDegraded then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
3 godziny temu, Polkaz napisał:

no nie wiem stary czy taki opanowany jestes jak ostatnio to chciales chlopa adres co ma 13 lat i mu najebac XD.  nie wspomne juz co sie na czacie dzialo

Co do tej sytuacji to mam wystarczające dowody na to że gracz o nicku fr4zen trochę przesadził swoimi słowami w strone @ Hassanoraz jego dziewczyny więc czysto teoretycznie rozumiem zdenerwowanie w tej całej sprawie. Nie wpłynie to w żaden sposób na ocene podania. Pozdrawiam z melanżu i życzę wam miłego weekendu, buziaczki 🥴❤️

• Super 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak:
+Miły
+Ogarnia
+Głos
-Ma zamknięte oczy jak pije
-Nadużywa alkoholu

Edytowane przez Crashii
  • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Accepted. Elo here w administrejszyn discorda.

• Super 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

b_560x95.png

if SuchyCry then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...