Skocz do zawartości

Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Discord wraz z # np: !Blejzuu#0901):Crash#6688
2. Ile czasu możesz poświęcić na pilnowanie Discorda?: Siedzę non stop na discordzie nawet na tel więc dużo.
3. Wiek:20
4. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania):Chciałbym zostać adminem, żeby pilnować serwera chciałbym rozwijać discorda szukać nowych botów które będą w stanie wspomóc wszystkich i ułatwić im pracę.
5. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Taka okazja zdarzyła się dopiero na moim serwerze ponieważ nie miałem okazji tutaj komuś pomóc. Na moim serwerze zdarzyło się to w taki sposób kiedy pewne osoby chciały wejść na kanał lecz niestety nie mogły musiałem im objaśnić żeby wejść na ten kanał trzeba mieć specjalnie przypisaną rangę do tego kanału lub nadane permisje.
6. Jak oceniasz swoją ogólną znajomość Discorda?: 10/10 ponieważ miałem dużą styczność z discordem np. Posiadam parę swoich discordów które kiedyś używałem do serwerów Fivem np łączyłem pliki serwerowe z discordem.
7. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Witam, mam na imię Rafał zacząłem studiować w tym roku informatykę . Jestem osobą która ma długi staż w CS 1.6 jak i CS:GO kiedyś byłem Włascicielem serwerowni CS 1.6. Lubię bawić się w plikach serwerowych edytować itd. Jestem bardzo komunikatywną osobą upartą i zawziętą. 

Edytowane przez Crashii
  • LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Rekru ON tylko jestem na telefonie i nie chce mi się zmieniać

• Lubię to! 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
		if BlejzuuIsDegraded then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Accepted. Elo here w administrejszyn discorda.

b_560x95.png

if SuchyCry then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

b_560x95.png

if SuchyCry then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...