Skocz do zawartości

✔ przyjęte Podanie na Admina JB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): Crash JB.Aelios.pl

2. SteamID:STEAM_0:1:156476609

3. GT: https://www.gametracker.com/player/Crash JB.Aelios.pl/91.224.117.153:27015/   

4. Wiek: 20

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania): Chciałbym zostać adminem ponieważ widzę bardzo często brak poszanowania graczy wobec innych, Brak kultury osobistej na serwerze to nie wyjątek i widać ze potrzeba twardej ręki która będzie mogła zająć się różnymi sprawami, zależy mi również na pomocy graczom :). Chciałbym stworzyć na serwerze miłą atmosferę która będzie zachęcała ludzi do gry.

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Pomagałem poprzez podanie różnych komend podstawowych takich jak !skrótzasad itd. Pomagałem nowym graczom z zaklimatyzowaniem się na serwerze i złapaniem dobrej relacji Np: Varen

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?:10/10 

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Witam, mam na imię Rafał zacząłem studiować informatykę w tym roku. Jestem osobą która ma długi staż w CS 1.6 jak i CS:GO kiedyś byłem Właścicielem serwerowni CS 1.6. Lubię bawić się w plikach serwerowych edytować itd. Jestem bardzo komunikatywną osobą upartą i zawziętą.

Dodaje wcześniejsze Podanie na Admina ze wzgląd na to że nic w moim życiu się nie zmieniło.

Edytowane przez Crashii
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE 

- Myślę, że mogłeś chociaż trochę się wysilić i zmienić cokolwiek w podaniu, a nie wkleić stare podanie afcząc na jb z w pisanym +right.

25 minut temu, Crashii napisał:

Dodaje wcześniejsze Podanie na Admina ze wzgląd na to że nic w moim życiu się nie zmieniło.

-Często popada w kłótnie  jego słowami dysksuje, częto w owych  "syskusjach" nie ma racji, co pokazuje sekcja komentarzy pod skargą na fgfyfa.

-Nie spełnia wymagania minimum 10h w ostatnim tygodniu

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na nie
-bardzo łatwo cię sprowokować 
-brak 10h w ostatnim tygodniu i ogólnie mała aktywność w ostatnim czasie
-wciąż słabo z tą znajomością regulaminu w niektórych sytuacjach
-wykłócasz się o każde negatywne słowo lub każdą karę, która ci nie odpowiada nie mając czasem nawet argumentów przeciw

+wydaję mi się mimo wszystko, że jesteś dosyć ogarnięty
+ogarniasz CT

• Lubię to! 1
  • Wrr 1
Odnośnik do odpowiedzi

Muszę dodać do tego podania bo nie dodałem niestety te ostatnie 5h na serwerze spowodowane są tylko i wyłącznie moją przeprowadzką którą miałem w ostatnim tygodniu i jeszcze do końca się nie uporałem jest to kwestią czasu i już nabijam swoje godziny.
Miłego Wieczoru.

Edytowane przez Crashii
  • Super 1
  • LMAO 2
Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Krax napisał:

Na NIE 

- Myślę, że mogłeś chociaż trochę się wysilić i zmienić cokolwiek w podaniu, a nie wkleić stare podanie afcząc na jb z w pisanym +right.

-Często popada w kłótnie  jego słowami dysksuje, częto w owych  "syskusjach" nie ma racji, co pokazuje sekcja komentarzy pod skargą na fgfyfa.

-Nie spełnia wymagania minimum 10h w ostatnim tygodniu

podpinam się

również na nie

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, fgfyf napisał:

Niestety na nie
-bardzo łatwo cię sprowokować 
-brak 10h w ostatnim tygodniu i ogólnie mała aktywność w ostatnim czasie
-wciąż słabo z tą znajomością regulaminu w niektórych sytuacjach
-wykłócasz się o każde negatywne słowo lub każdą karę, która ci nie odpowiada nie mając czasem nawet argumentów przeciw

+wydaję mi się mimo wszystko, że jesteś dosyć ogarnięty
+ogarniasz CT

Pożyczam

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Ludwikun napisał:

aktywny

Aktywny niecałe 6h w tygodniu a wymagane jest 10H

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do odpowiedzi

jak najbardziej na TAKKKKK

*Ogarniety

*Ogarnia CT

*Zna regulamin

*Kreatywne prowadzenie ( rzadko widoczna sytuacja na serwie)

*Godzinki dobijesz z łatwością (chociaż połowa ludzi wypowiadająca sie na ten temat ma jedno przed oczami , komputer BEKA)

-Brak minusów !

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...