Skocz do zawartości

✔ przyjęte Poddanie na zaufanego.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): KatioN

2. SteamID:STEAM_0:0:178837056

3.GT: https://www.gametracker.com/player/KatioN JB.Aelios.pl/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 21

5. Jest to kwestia związana z serwerem czuję przynależność tu jako swoje miejsce gdzie lubię wiele osób, chciałbym pomagać i spędzać miło czas z ludźmi których szanuję, chcę pomagać dbać o dobre imię serwerowni i pomagać się rozwijać. 

6. Wchodząc wcześniej na serwer rano pomagam wytłumaczyć na czym polega JB jeżeli wejdą nowi gracze. Oraz jeśli jestem w stanie problemy w grze i nie tylko. 

7. 6/10  słabo ale nie ma co oszukiwać  wystarczy , że poświęcę chwilę z doświadczonym graczem i myślę, że z łatwością zapanuje nad nimi. 

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): Już to zrobiłem nawet więcej. 

9. Jestem Kacper, dużo czasu spędzam czytając słuchając muzyki i tworząc trochę własnej. Jestem strasznie cierpliwy i nie toxyczny racjonalnie podchodzę do problemów i staram się je wyjaśniać. Pamiętajmy jednak, że jesteśmy ludźmi i mamy gorsze i lepsze dni.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez KatioN
  • Super 1

420-smoke.gif.e67bf7b8c09f2465a361a8205da30f46.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje usprawiedliwienie dodam tylko, że moja nieobecność 10h które brakuję spowodowana była delegacją na Śląsk. Aktualnie od pon. tj. 20.09.2020 jestem już w domu. 

420-smoke.gif.e67bf7b8c09f2465a361a8205da30f46.gif

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Osobiście uważam że nadajesz się jak mało kto. Co prawda praca Cię ogranicza aczkolwiek nie skreśla to możliwości dołączenia do Administracji.
Jestem na TAK
+Opanowany
+Dobra opinia
+Nice ogarniasz

• Lubię to! 1
  • Super 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
		if BlejzuuIsDegraded then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym jak najbardziej na tak gdyby nie godziny. Jednak 6h przez ostatnie 30 dni i ani minuty przez ostatni tydzień to prawie zerowa aktywność gdy starasz się o rangę 😕 

• Wrr 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi

na tak !

*ogarnia ct

*zna regulamin

*kultura pełna parą !

*mega sympatyczny ziomek

-niby za godzinki ale zycie prywatne , praca wiec godzinki idzie dobić !

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak:
|+Ogarnia CT
+Wiek
+Chęć Rozwijania serwera
+Realista
-Do poprawy tylko godzinki (Napisał dokładnie dlaczego nie spełnił ale jednak trzeba troszkę nabić)
Więcej zastrzeżeń nie mam.
Pozdrawiam Crash.

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...