Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na J.Admina by MultiKILL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): :.Mult!K!LL:.

2. SteamID:STEAM_0:0:603363132

3. GT: https://www.gametracker.com/player/%3A.Mult!K!LL%3A./91.224.117.153:27015/

4. Wiek:17

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania):Iż jako trochę już tu gram i widzę często nowych graczy na serwerze to jestem tego zdania ,że trzeba im pomagać.Ja bardzo lubię pomagać więc myślę ,że nadawałbym się na tą rolę.

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś:Tłumaczyłem niektórym graczom punkty z regulaminu i wyjaśniałem na czym polegają zabawy.

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?:8/10

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Mam na imię Adrian urodziłem się w województwie mazowieckim.Chodzę do szkoły średniej i jestem na kierunku Technik Informatyk.Interesuję się sportem i bronią palną.

Odnośnik do odpowiedzi

raczej na tak:

+ wiek

+ w miarę git aktywność 

+ ogarniasz CT

- niemiły 

- łatwo popadasz w konflikty i łatwo jest cie sprowokować 

• Lubię to! 1
  • LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Podchodzę do tego neutralnie:

+ wiek

+ ogarnięte ct

+Doświadczenie jako admin

-Powątpiewam w znajomość regulaminu

-Łatwo wpada w konflikty i może być niemiły

-Dosyć krótko tu gra

Mimo wszystko raczej zasługuje na szansę/ew. mógłby pograć jeszcze te 2 tygodnie zanim złoży podanie

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE

Ale zaczniemy od plusów

+aktywny gracz

+Zauważylem, że gdy nowy gracz się go o coś spyta to chętnie mu odpowie,

A teraz minusy

-Mały staż na serwerze

-Braki w regulaminie, które czasami można zauważyć

-giga łatwo jest cię sprowokować do wyzywania ale raczej wielką przeszkodąto nie jest

-Czasami sie odklejasz i nie wiesz co sie dzieje przez co wychodzą głupie fk i inne błedy w ct.

P.S co to jest za + wiek xDDD jest to wymaganie które musi spełnić to tak jakby pisać +3 posty na forum. (pewnie sam to kiedyś dawałem ale to troche usless pisac komuś na +wiek)

• Przykro mi 2
Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Krax napisał:

Na NIE

-Mały staż na serwerze

-giga łatwo jest cię sprowokować do wyzywania ale raczej wielką przeszkodąto nie jest

-Czasami sie odklejasz i nie wiesz co sie dzieje przez co wychodzą głupie fk i inne błedy w ct.

P.S co to jest za + wiek xDDD jest to wymaganie które musi spełnić to tak jakby pisać +3 posty na forum. (pewnie sam to kiedyś dawałem ale to troche usless pisac komuś na +wiek)

podpinam się do tego fuuu informatyk

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Krax napisał:

Na NIE

Ale zaczniemy od plusów

+aktywny gracz

A teraz minusy

-Mały staż na serwerze

Pożyczam 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Krax napisał:

Na NIE

Ale zaczniemy od plusów

+aktywny gracz

A teraz minusy

-Mały staż na serwerze

Pożyczam

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że nie przyłapałem cię jeszcze na toxicu, ale skoro pisze to tyle osób to coś jest na rzeczy. Mordziaty zrobimy tak, zgłaszasz się za powiedzmy tydzień, jeżeli pokażesz na serwerze, że poprawiłeś kulturke (bo reszta raczej git), to piszesz podanie ponownie. Spoko ok?

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...