Skocz do zawarto┼Ťci

Ôťś odrzucone podanie na zaufanego

Paku9031

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): ­čöąp╔Ĺku90­čöą

2. SteamID:[U:1:1141386482]

3. GT:https://www.gametracker.com/player/%F0%9F%94%A5p%C9%91ku90%F0%9F%94%A5/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 13

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania): chciałbym pomagać rozwijać się serwerowi jak i graczom tym nowym i starym

6. Podaj przyk┼éad z serwera w jaki spos├│b komu┼Ť pomog┼ée┼Ť: wyt┼éumaczy┼éem nowemu graczowi polecenie kt├│rego nie rozumia┼é
7. Jak oceniasz swoj─ů znajomo┼Ť─ç ┬ákomend?: 8/10

8. Kilka zda┼ä o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Witam z tej strony bartek mi┼éy cz┼éowiek dla ka┼╝dego lubi─Ö sobie pogra─ç na serwerze gram od jego pierwszej edycji i pomy┼Ťla┼éem ze mo┼╝e spr├│buje si┼é napisa─ç to oto podanie poniewa┼╝ znowu wr├│ci┼éem do grania w jaila po d┼éugiej przerwie ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Oczywi┼Ťcie ,┼╝e jestem na NIE

-nieznajomo┼Ť─ç regulaminu

-brak AeliosCT(wchodził do ct i robił freekill)

-nie spełnia wymagań(brak stażu na serwerze, brak postów na forum)

-nie ogarnięty głos

-łatwo go sprowokować 

-negatywna opinia na serwerze

Edytowane przez MultiKIll
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MultiKIll napisał:

-nie ogarnięty głos

-łatwo go sprowokować 

Po┼╝yczam, dodam tylko ┼╝e wzi─ů┼ée┼Ť wz├│r z podania na admina a nie na zaufanego.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
55 minut temu, MultiKIll napisał:

-nie ogarnięty głos

-łatwo go sprowokować 

Pożyczam 

Godzinę temu, Paku9031 napisał:

8. Kilka zda┼ä o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Witam z tej strony bartek mi┼éy cz┼éowiek dla ka┼╝dego lubi─Ö sobie pogra─ç na serwerze gram od jego pierwszej edycji i pomy┼Ťla┼éem ze mo┼╝e spr├│buje si┼é napisa─ç to oto podanie poniewa┼╝ znowu wr├│ci┼éem do grania w jaila po d┼éugiej przerwie ÔŁĄ´ŞĆ

Mog┼ée┼Ť ju┼╝ sam wymy┼Ťli─ç te kilka zda┼ä, a nie podpierdala─ç od kogo┼Ť s┼éowo w s┼éowo i zamieni─ç tylko imi─Ö.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Paku9031 napisał:

1. Nick (Steam): ­čöąp╔Ĺku90­čöą

2. SteamID:[U:1:1141386482]

3. GT:https://www.gametracker.com/player/%F0%9F%94%A5p%C9%91ku90%F0%9F%94%A5/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 13

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): chciałbym pomagać rozwijać się serwerowi jak i graczom tym nowym i starym

6. Podaj przyk┼éad z serwera w jaki spos├│b komu┼Ť pomog┼ée┼Ť: wyt┼éumaczy┼éem nowemu graczowi polecenie kt├│rego nie rozumia┼é
7. Jak oceniasz swoj─ů znajomo┼Ť─ç ┬ákomend?: 8/10

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Na wstępie: (Sprawa dotyczy jak mniemam zaufanego) 

Gra┼éem dzisiaj z tym m┼éodym cz┼éowiekiem by┼é mi┼éy kulturalnie si─Ö zachowywa┼é, a gdy nie by┼éo minimalnej ilo┼Ťci tt do prowadzenia zgodzili┼Ťmy si─Ö z reszt─ů ┼╝eby sobi─Ö poprowadzi┼é chwil─Ö i sz┼éo mu ca┼ékiem dobrze.┬á

To prawda, ┼╝e mo┼╝e mia┼é wcze┼Ťniej problemy z kultur─ů ale po rozmowie z nim okaza┼é du┼╝o skruchy i powiedzia┼é cytuj─Ö "mo┼╝e mnie polubi─ů". Ka┼╝dy zas┼éuguje na drug─ů szans─Ö ja tak─ů dosta┼éem gdy nie mia┼éem nabitych godzin a mogli po prostu odm├│wi─ç przyj─Öcia (za co jestem wdzi─Öczny wielu osobom) .┬á

Ko┼äcz─ůc osobi┼Ťcie jestem na tak -┬ápo to jest zaufany, po to s─ů okresy pr├│bne wszystko wyjdzie w praniu.┬á

Pozdrawiam 

• Super 1

skolopendra.png

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, KatioN napisał:

Na wstępie: (Sprawa dotyczy jak mniemam zaufanego) 

Gra┼éem dzisiaj z tym m┼éodym cz┼éowiekiem by┼é mi┼éy kulturalnie si─Ö zachowywa┼é, a gdy nie by┼éo minimalnej ilo┼Ťci tt do prowadzenia zgodzili┼Ťmy si─Ö z reszt─ů ┼╝eby sobi─Ö poprowadzi┼é chwil─Ö i sz┼éo mu ca┼ékiem dobrze.┬á

To prawda, ┼╝e mo┼╝e mia┼é wcze┼Ťniej problemy z kultur─ů ale po rozmowie z nim okaza┼é du┼╝o skruchy i powiedzia┼é cytuj─Ö "mo┼╝e mnie polubi─ů". Ka┼╝dy zas┼éuguje na drug─ů szans─Ö ja tak─ů dosta┼éem gdy nie mia┼éem nabitych godzin a mogli po prostu odm├│wi─ç przyj─Öcia (za co jestem wdzi─Öczny wielu osobom) .┬á

Ko┼äcz─ůc osobi┼Ťcie jestem na tak -┬ápo to jest zaufany, po to s─ů okresy pr├│bne wszystko wyjdzie w praniu.┬á

Pozdrawiam 

potwierdzam mialem przyjmene spotaknie z chlopakiem, kulturka generalnie, jest w trakcie zdawania aeliosct, ma wiedze nie odpowiada na pytania byle jak i prosi o wytlumaczenie a to wyzej tylko to potwierdza

• Super 1

Visit GameTracker.com for the latest game server information!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Gra┼éem┬ádzisiaj z tym m┼éodym cz┼éowiekiem by┼é mi┼éy kulturalnie si─Ö zachowywa┼é, a gdy nie by┼éo minimalnej ilo┼Ťci tt do prowadzenia zgodzili┼Ťmy si─Ö z reszt─ů ┼╝eby sobi─Ö poprowadzi┼é chwil─Ö i sz┼éo mu ca┼ékiem dobrze.┬á

PO┼╗YCZONE ! Gra┼éem z nim dzisiaj, mily chlopak , kulturka. My┼Ťl─Ö, ze ka┼╝dy zas┼éuguj─Ö na szans─Ö ­čÖé

• Super 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

My┼Ťl─Ö, ┼╝e brak aeliosct automatycznie powinnien odrzuci─ç mu podanie bo co to za zaufany bez mozliwosci wbicia do ct

Edytowane przez Krax
  • Lubi─Ö to! 1
  • Super 3
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Niestety na nie ­čśĽ┬á
-brak AeliosCT
-często nadużywasz mikro 
-brak 3 post├│w (ale w sumie forum martwe wi─Öc troch─Ö nie dziwne)
-chyba najwi─Ökszy to podanie, kt├│re po prostu skopiowa┼ée┼Ť od innej osoby i to jeszcze kt├│ra pisa┼éa podanie na admina
-brak wymaganych godzin 

No og├│lnie to my┼Ťl─Ö, ┼╝e warto najpierw wyrobi─ç godzinki, zda─ç AeliosCT i wtedy napisa─ç samodzielnie podanie┬á

• Wrr 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Beka troch─Ö bo nawet nie pofatygowa┼ée┼Ť si─Ö o napisanie swojego podania┬átylko bezczelnie skopiowa┼ée┼Ť podanie baxiego XDDDD.

Nie wiem jak wygl─ůda sytuacja z aelios ct, nie wiem czy go po prostu nie masz czy go nie zda┼ée┼Ť. Jak go nie zda┼ée┼Ť to totalnie ci─Ö to wyklucza.

Dodatkowo dużo głosów na nie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...