Skocz do zawartości

✔ przyjęte Podanie na Juniorka

Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

1. Nick (Steam):  BoGuS

2. SteamID: 307977622

3. GT: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.153:27015/top_players/?query=BoGuS
 image.png.5d8fcbc74383352fe8fdd4932ec76d7e.png
oba nicki moje 

4. Wiek: 19

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania): Chce zostać adminem/juniorkiem żeby pomagać graczom i karać tych niegrzecznych jak na to zasługują. Wiem też że potrafie dobrze pomagać ludzią na innych serwerowniach również pełniłem taką funkcję niestety serwer upadł xDD. 

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Prosty przykład nowej osobie albo pytającej się o zasady !skrotzasad albo coś odnośnie co można a czego nie jak o konkrety pytała

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: dawno nie adminowałem ale raczej takie 6/10 bedzie

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): BoGuS jestem gram sobie w csa od 2016-2017 ucze się na kierunku elektrycznym i chodzę do 4 technikum i nie mam życia gram w gry 😘.Interesuje się w zasadzie niczym poza elektryką bo ciekawa jest a szczególnie siedzę w temacie fotowoltaiki. Moge ci zrobić remont instalacji jak zapłacisz XD

Edytowane przez Morfeusz
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Brian Greene, profesor fizyki i matematyki na Uniwersytecie Columbia i współzałożyciel Światowego Festiwalu Nauki, wyjaśnia, co dotychczas wiemy o podróżach w czasie. Wielki bagaż wiedzy pozostawił nam Albert Einstein. Myślę że boguś zawstydziłby niejednego swoją wiedzą na ten temat.

2021-10-29 (2)_LI.jpg

Nie wiem czy jesteś tym samym ale brzmisz chyba podobnie.

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Polkaz napisał:

Brian Greene, profesor fizyki i matematyki na Uniwersytecie Columbia i współzałożyciel Światowego Festiwalu Nauki, wyjaśnia, co dotychczas wiemy o podróżach w czasie. Wielki bagaż wiedzy pozostawił nam Albert Einstein. Myślę że boguś zawstydziłby niejednego swoją wiedzą na ten temat.

2021-10-29 (2)_LI.jpg

Nie wiem czy jesteś tym samym ale brzmisz chyba podobnie.

to nie ja akurat na tej serwerowni to pierwszy raz akurat wiec pomyłeczka polkaz nigdy swojego nicku nie pisze z ś 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Morfeusz napisał:

to nie ja akurat na tej serwerowni to pierwszy raz akurat wiec pomyłeczka polkaz nigdy swojego nicku nie pisze z ś 

Jasne, w takim razie przepraszam za mój wybryk natury.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Varen napisał:

Normalnie byłbym absolutnie na tak, ALE:
image.png.e1afd018fac5705f7ffad28ba11dfae8.png
W takiej sytuacji muszę niestety dać NIE 

nie wiedziałem ze nie mozna tak + nie prosiłem o "tak" tylko o udzielenie się  ale spoczko rozumiem 

Odnośnik do odpowiedzi

Liberum veto, nie ma co odrzucać chlopowi, tym bardziej że pewne osobniki proponowały 100k fajek za głos na tak XD, a tutaj była skromna propozycja oddania głosu. Tym bardziej, że jak najbardziej zasługuje na rangę.

Witam w składzie.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...