Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na zaufanego SpY (idol)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): SpY

2. SteamID: [U:1:1182032919]

3. GT: https://www.gametracker.com/player/Grave/91.224.117.153:27015/

4. Wiek:14

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania):  Codziennie jestem obecny na serwerze JB zdarza się tak, że administracja jest nieobecna a są ludzie, którzy utrudniają grę innym graczom a chciałbym dbać o porządek oraz dobrą i miłą atmosferę na  serwerze jestem też często obecny na dc.

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Bardzo często nowym graczom tłumaczę podstawowe polecenia takie jak; pozycja buntu, czoło kraty, totalny bezruch oraz przypominam o !skrotzasad jak i !freevip.

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?; Wydaje mi, że z moim stażem znajomość komend to 7/10

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): Jasne bez problemu.

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Mam na imię Łukasz mam 14 lat, jestem z Krakowa, chodzę do 8 klasy podstawowej. Interesuje się siatkówką, streetwearem głównie butami moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest Geografia. W wolnym czasie lubię pograć w CSA lub pojezdzić na desce a szczególnie wejść na JB.

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE

-Naduzywa mikrofonu

-Perm niezdane aeliosct xDDDDD

- Rzeczywiście codziennie na tym jb jestes                                                                                                                                                   

image.png.f4cafd031b453664fa75e0e0bfc285bc.png

14 godzin temu, Grave napisał:

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania):  Codziennie jestem obecny na serwerze JB

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE 

-Nie umiesz prowadzić w ct 👉🤡👈

-Perm Niezdane aeliosct  🤡

-Podanie 👉🤡👈

- Nadużywa mikrofon 👉🤡👈

👉🤡 👈

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że na NIE

-perm niezdane ct 

-kłóci się z administracją/graczami jak i tak nie ma racji 

-nadużywa mikrofonu 

-aktywność 

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kurwa, kogo ty próbujesz w chuja zrobić? "Codziennie jestem obecny na serwerze JB" XD jak ty ledwo godzinę zrobiłeś w ostatnim tygodniu i to jeszcze na innym nicku niż ten, co podałeś w podaniu, bo na grave masz jajowate 0.

Masz parcie na rangę jak mało kto, co chwile wiadomości żeby zwolnić ci miejsce bo "przydam się", albo trucie dupy, że ktoś tam przecież dostał degrada i teraz dla ciebie jest miejsce XD.

Dużo razy widziałem że wyzywasz ludzi na dc i to jeszcze w taki sposób, że yikes w chuj.

Dostawałeś bany na ct za nie ogar, tym bardziej że masz aktywnego permbana na ct, to już w ogóle poezja.

• Lubię to! 3
  • Super 1
  • LMAO 3
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...