Skocz do zawartości

✔ przyjęte PODANIE REKRUTACYJNE NA ADMINISTRATORA SERWERA JB

Rekomendowane odpowiedzi

PODANIE:

1. Nick (Steam): CiasteczkowyPotwór

2. SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199217960381/

3. GT: https://www.gametracker.com/player/CiasteczkowyPotw%C3%B3r/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 17+ ( 15 stycznia będę miał 18)

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania): Ponieważ jestem cały czas aktywny na serwerze (potrafię siedzieć czasem nawet do 5 rano). Mam przegrane z 50godzin na serwerze. Chroniłbym serwer przed cheaterami o późnej godzinie. Jak i również pomagałbym innym graczą w jakich kolwiek problemach serwerowych.

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Razem z innymi Użytkownikami serwera dnia: 13.11.2021 o godzinie: 2:00 pisaliśmy do Administracji, że na serwerze jest cheater i wtedy pojawił się BoGuS i opanował sytuacje. Następna sytuacja jaka miała miejsce to Rozdawałem Fajki na Serwerze JB za wygranie jakiejś zabawy lub dorzucałem dużo fajek gdy ktoś na życzeniu wybrał licytacje. Dawałem też użytkowniką tak poprostu :D

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: W miarę Ogarniam.

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Miło mi was poznać większość z was nie zna mojego imienia, a więc tak na imię mam Rafał. Na drugie imię mam Jakub. Mam 17 lat. Lubię grać w CS:GO na serwerach społecznościowych typu: Arena 1v1 czy JailBreak. Mam 186cm wzrostu i uwielbiam pomagać innym :))

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK tak aktywnego użytkownika w późnych godzinach jak Ciasteczkowy jest bardzo mało jestem na tak by zaczął swoją przygodę w Administracji. 

+Mily

+Wysoka kultura oosbista (zwraca się nawet pr. Pan) 

+Aktywny 

+Godzinki

+Pomocny

+Ambitny

Takich osób potrzebujemy  w naszym składzie! 

PS: Tylko nie pisz w godzinach wieczornych i nocnych  nie pinguj adminsitracji i reszty użytkowników do grania taki mały ( - ) 

• Super 1

skolopendra.png

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, bo zachęca mnie do wspólnej gry.

• Super 1
  • LMAO 6
local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK tak aktywnego użytkownika w późnych godzinach jak Ciasteczkowy jest bardzo mało jestem na tak by zaczął swoją przygodę w Administracji. 

+Mily

+Aktywny 

+Godzinki

+Pomocny

+Ambitny

PS: Tylko nie pisz w godzinach wieczornych i nocnych  nie pinguj adminsitracji i reszty użytkowników do grania taki mały ( - ) 

Pożyczone od @ KatioN

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK tak aktywnego użytkownika w późnych godzinach jak Ciasteczkowy jest bardzo mało jestem na tak by zaczął swoją przygodę w Administracji. 

+Mily

+Aktywny 

+Godzinki

+Pomocny

+Ambitny

pożyczone od @ KatioN

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z reguły jestem uprzedzony do takich osób, ALE wydaje się że ma idealne cechy admina(To co KatioN napisał powyżej) -ogarnianie jeszcze ale nad tym idzie jeszcze popracować więc jestem na TAK 

PS: Proszę nie pisać na pv/na dc czy ktoś gra jb bo ludzie sami raczej wiedzą kiedy chcą wejść 😛

Edytowane przez Varen
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...