Skocz do zawartości

Podanie Admin DSC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick :  KatioN#6666
2. Ile czasu możesz poświęcić na pilnowanie Discorda?: Praktycznie 24/7 bo tyle mam telefon w rękach, jedynym wyjątkiem jest obecność w pracy. 
3. Wiek: 21 lat. 
4.  Dlaczego chcesz zostać adminem? : Od zawsze czułem, że urodziłem się do czegoś wielkiego dlatego jestem tutaj bo czuje, że tu osiągnę coś więcej w życiu niż 2 ruchy :(.
5. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Pomagałem parę razu budzić Urwisa do szkoły. 
6. Jak oceniasz swoją ogólną znajomość Discorda?: Nie jestem programistą ale pilnować porządku potrafię i ogarniam. 
7. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Ja jestem który jestem i przybyłem by was nauczać ale i tak nikt nie będzie słuchał więc... robie wszystko po trochu jestem Adminem na JB. z urlopem bo zajmuję się serwerem MC i pies mi zdechł przy okazji zbiórka na winiec jest do końca tygodnia. 

skolopendra.png

Odnośnik do odpowiedzi

Według Mnie Ja Jestem Na TAK !

+ Jest Bardzo Aktywnym Użytkownikiem!

+ Pomocny!

+ Ogarnia!

+ Potrafi Uspokoić Użytkowników Gdy Jest Jakaś Afera!

+ Jest Miły, Jak I Uprzejmy :))

+ Do Aktywności Bym Jeszcze Dodał Szybkie Odpisywanie W Pomocy, Gdy Ktoś Ma Jakiś Problem!

+ Potrzebujemy W Administracji DC (Discord) , Kogoś Takiego Jak Właśnie KatioN 😄

P.S Jak Widać Same Pozytywne Opinie :))

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Polkaz napisał:

Wszystko fajnie, ale kurwa przypominam że wywiad z Jeremą dalej czeka. Kto tu do chuja jest redaktorem ?  

ja

• LMAO 1

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Akceptuje

local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...