Skocz do zawartości

Skarga CiasteczkowyPotwór JB.Aelios.pl

vexolek

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na CiasteczkowyPotwór JB.Aelios.pl:
Nie rozumiem jak dostał J. Admina skoro gada wogóle jakieś bzdury, że na pozycji buntu nie można się obracać i jest totalny bezruch, nie umie wogóle prowadzić w CT, daje polecenia i po chwili wogóle stoi w miejscu przez co ciągle ginie, nie wie co się dzieje gdy prowadzi jest wręcz zagubiony w tym co ma robić, dziś na mapie nie wyszliśmy ani razu gdzieś z przed cel bo nie mógł opanować więźniów.

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tylko przeszkadza że czasami mówi jak nie powinien ( jak nie żyje) ale sam tak robiłem kiedyś więc jestem w stanie to wytrzymać. A tak wracając do skargi to po 1 naucz się używać wzoru a po 2 jak już go nie używasz to daj dowód chociaż .

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra już chuj tam w te wzory, przecież chop nie będzie pisać kolejnego tematu, bo jakiś tam wzór się nie zgadza. Tym bardziej, że każdy zrozumiał przesłanie. Jest konflikt, to trzeba go rozwiązać.

@ CiasteczkowyPotwor6969czekam na odpowiedź 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.11.2021 o 14:34, vexolek napisał:

Skarga na CiasteczkowyPotwór JB.Aelios.pl:
Nie rozumiem jak dostał J. Admina skoro gada wogóle jakieś bzdury, że na pozycji buntu nie można się obracać i jest totalny bezruch, nie umie wogóle prowadzić w CT, daje polecenia i po chwili wogóle stoi w miejscu przez co ciągle ginie, nie wie co się dzieje gdy prowadzi jest wręcz zagubiony w tym co ma robić, dziś na mapie nie wyszliśmy ani razu gdzieś z przed cel bo nie mógł opanować więźniów.

Potwierdzam  Meep powiedział że się zgadza jedynie z punktem że nie wychodzimy nigdzie na mapę ,z resztą się nie zgadza

Edytowane przez Varen
Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiedzenie Skargi Dotyczącej Mojej Osobowości:

Według mnie, mieszkam na wsi i nie zawszę mam dobry internet (bo są zakłócenia) przez co mam lagi czasem, oczywiście sprzęt też mam nie za dobry. A odnośnie mojego prowadzenia to moja opinia jest taka, że umiem prowadzić, a co do pójścia gdzieś na mapę to może i jest to rzadkość, ale to przez to, że gracze nie dadzą mi poprowadzić ze względu na bunt. Co do pozycji buntu (na pozycji buntu jest "totalny" tak jak ty to napisałeś) nigdy tak nie powiedziałem, bo jest zwykły bezruch, a jeśli chodzi o obracanie to można się obracać , ale tylko w jedną stronę. Wypowiem się również jeszcze raz w temacie moich zginięć, jest taka jedna mapa na której są dziury i prowadząc, ciężko skupić się na tym, żeby w nie wpaść i nie jestem zagubiony w tym co robię. Również jeśli chodzi o stanie w miejscu to raz tylko stanę, jeśli muszę pilnie iść z/w (zaraz wracam) ale oczywiście to zgłaszam graczą i otwieram im cele. I za każdym razem jak jestem w CT i prowadze to, powtarzam 2 razy polecenia, nawet jeśli gracze poproszą o powtórzenie to również im powtarzam. Dziękuje tyle mam do powiedzenia na ten temat. A jeżeli ty tak twierdzisz, to z miłą chęcią chciałbym zobaczyć jak ty sobie radzisz w CT, Pozdrawiam.

Edytowane przez CiasteczkowyPotwor6969
Odnośnik do odpowiedzi

Prawie nikt się nie wypowiedział, więc chuj wie o co chodzi.
Jako,  że dopiero co zawitałeś w teamie dostajesz ostrzeżenie. Kolejne = lota.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...