Skocz do zawartości

Wywiad z ...

Cebulek

Rekomendowane odpowiedzi

@ JeremaXD- gość

@ Cebulek- redaktor

-Witam Jerema szefie dzięki, że zgodziłeś się na przeprowadzenie długo wyczekiwanego i napewno ciekawego wywiadu. Na sam dobry początek przywitaj się i opowiedz coś o sobie.

-Witam witam, mam na imie Jeremi lubie grać w gry, i chyba można powiedzieć że jestem weteranem tego serwera oraz jedną z najbardziej nie lubianych osób na nim.

-Weteranem jesteś na pewno. Myślisz, że aż tak cię ludzie nie lubią?

Szczerze to nie wiem ile ludzi mnie nie lubi, ale znam zdecydowanie więcej osób z tego serwera które mnie nie lubią niż którzy mnie lubią.

Mają po prostu zamknięte głowy nie rozumieją Ciebie. Wspominałeś o grach, w jakie grasz bądź grałeś?

Historie z grami zacząłem jakieś 8 lat temu grając w god of war 1/2 na ps2, po czym przerzuciłem się na csa i lola i tak w sumie od 5 lat jedynie w co gram to cs i lol.

A jakie masz w nich rangi? I ile godzin na nie poświęciłeś?

No to w Lolu aktualnie mam golda 3 a w csie nie mam rangi bo rzadko gram rankedy, ale na wingmanie mam globala, a ile czasu na nie poświeciłem, to w csie 4 tysiące godzin, a w lolu trudno było by zliczyć bo nie ma żadnych oficjalnych statystyk ale obstawiam że z 5 tysięcy godzin mogę mieć.

To widać że masz wiele czasu na gry, a masz jakieś inne zainteresowania?

Aktualnie nie mam.

To może opowiedz twoją historie na aeliosie.

Wszystko zaczęło się w kwietniu 2020 roku, jednego dnia pomyślałem sobie że pograłbym na jakimś serwerze JailBreak tak jak za starych czasów, zacząłem szukać jakiegoś JailBreaka, akurat padło na aeliosa, spodobało mi się granie na serwerze a więc zostałem na nim dłużej, a z czego pamiętam mikrofonu zacząłem używać dopiero po 2 miesiącach grania na serwerze bo wstydziłem się swojego głosu. Na serwerze przez jakiś czas przesiadywałem po 3/4 godziny dziennie, i akurat w tym czasie nasz kochany zarząd zdecydował się na dodanie rangi zaufany, dzięki której osoby przed szesnastką też mógły być częścią admistracji, i ja od razu złożyłem podanie na ową range, niestety od razu odrzucili moje podanie, aczkolwiek po miesiącu znowu złożyłem podanie i mnie przyjęli, niestety czas mojej kandydatury nie trwał zbyt długo ponieważ tylko 2 tygodnie, i od tamtego czasu byłem nadmiernie wyzywany na serwerze, chociażby za to że byłem gruby, i od tamtego czasu zacząłem o wiele mniej grać na serwerze i to w sumie wszystko.

Trochę smutna historia, a kogo najlepiej wspominasz z serwera?

Wydaję mi się że Urwis zawsze był przyjaźnie do mnie nastawiony, chociażby kiedy Suchy dawał mi bana na serwerze to wystarczyło napisać do urwisa i od razu problem z głowy.
Pewnie, dawaj pytanie 😎

Urwis zawsze był kochany dla każdego jeśli nie byłeś chujkiem dla innych, a Suchy to Suchy. Można powiedzieć że ostatnie pytanie jakie seriale oglądasz, bądź które są twoje ulubionymi?

Aktualnie oglądam Arcane od lola, giga fajny jest, a jaki ulubiony? Definitywnie, bojack horseman jest moim ulubionym serialem.

BoJack horseman fajny serial😎. To może jakaś mini gierka?

Pewnie.

Co powiesz na szybkie strzały? Znasz zasady?

Pewnie że znam 😎

CS czy liga?

pewnie że ligusia.

Komputer czy telefon?

komputer.

Dzień czy noc?

Noc.

Polkaz czy Steve?

@ Polkaz❤️

Seriale czy film?

Seriale

Koty czy psy?

Psy

JB/TTT/SURF/OM/MC?

Szczerze, trudny wybór, ale powiedziałbym TTT i surf na równi.

Ostatnie to Suchy czy Urwis?

@ UrwisCK❤️

Dziękuje ci za możliwość przeprowadzenia wywiadu z tak wielkim szefem <3. Chciałbyś kogoś pozdrowić bądź coś dodać od siebie?

Chciałbym pozdrowić Polkaza i podziękować za zaproszenie do wywiadu z takim wspaniałym dziennikarzem.

***Wybaczcie  że jest pewnie chujowo ale to 1 raz 🥶

• Lubię to! 2
  • Super 6

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.11.2021 o 19:03, KatioN napisał:

Kto zna to zna ja nie ale pozdrawiam 👋

Spoko wywiadzik

Taki 12 letni gruby hipis z e-fajką w ręku. Nie polecam.

• LMAO 2
  • Wow 2
local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi