Skocz do zawartości

Pochwala dla magmusiek/magnusiek

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym pochwalic admina magmusiek albo magnusiek nie pamietam dokladnie nicku bo kiedy weszlem pierwszy raz na serwer pare dni temu mialem problem z sluchawkami w CS:GO i slyszalem tylko na jedna sluchawke, powiedzial mi jak to naprawic i dziala do tej pory, nie wiedzialem tez o co chdzi na serwerze to mi bardzo pomogl np. mowil mi co oznaczaja polecenia, wszystko mi cierpliwie tlumaczyl a do mnie raczej malo kto ma cierpliwosc tymbardziej ze ja wogule nic nie ogarnialem na tym trybie to mi bardzo pomogl i jestem mu mega wdzieczny bo jakos stalo sie to dla mnie wszystko bardziej zrozumiale haha nie ogarniam jeszcze wszystkiego ale wiem np. ze nie mozna skakać przy czole do krat, zawsze cos haha
a ogolnie to bardzo pomocna i sympatyczna osoba pozdrawiam go jeszcze raz dziekuje za pomoc, milo bylo poznac taka osobe moze kiedys jeszcze zawitam na serwer! 😄

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, że to doceniłeś i cieszę się, że mogłem Ci pomóc, mam nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz! 😄

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Polkaz napisał:

Też pozdrawiam admina magmusiek albo magnusiek albo magnaci albo magma albo wulkan :BloodTrail~5:

Słyszałem jak ktoś o Tobie mówił Polak zamiast Polkaz 😛

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, magmusiek napisał:

Słyszałem jak ktoś o Tobie mówił Polak zamiast Polkaz 😛

Mówili też polka dopóki chuja nie zobaczyli 

• Super 2
  • LMAO 2
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...