Skocz do zawartości

[ JB - CSGO ] Skarga na Krax / Shadow / Rusino / Spy / Maciuś

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: dark

2. SteamID (Oskarżonego): Krax STEAM_0:0:593579028 / Shadow STEAM_0:1:419670019 / Rusino STEAM_0:0:625981008 / Spy STEAM_0:1:591016459 / Maciuś STEAM_0:0:592570279

3. Data złamania regulaminu: 20:33 // 01 - 02 - 2022 // mapa : jb_summer_jail_2020

4. Opis sytuacji: Administrator ( Krax ) z drużyny ct postanowił przed wydaniem poleceń wardena ( Rusino ) otworzyć cele, lub zrobił to warden używając ( dogłębnych logów nie posiadam oprócz demka ) panelu do ich otwarcia. W każdym razie warden zaczął wydawać polecenia po otwarciu cel, jak sami dobrze wiemy wiąże się to z nakazem wpisania komendy "!massfd" jeśli taka sytuacja nastąpi. Ani jeden z administratorów ani graczy będących w ct nie pamięta bądź zapomniała o tym podpunkcie. Liczę na odpowiednie wyciągnięcie konsekwencji dla tych graczy. Chciałbym również wspomnieć, że gdy próbowałem zgłosić tę sytuację na czacie, aby administracja zareagowała w tej sprawie odpisał mi tylko Krax, że mogę zgłosić sobie to na policje czy coś w tym stylu nie było to miłe, wręcz powiedziałbym opryskliwe w moją stronę. Sądziłem, że logi czatu również są zapisywane na demkach, lecz jak widać myliłem się co do tego. Dlatego tylko o tym wspominam nie liczę na rozliczanie tego administratora z tego zachowania.

5. Dowód:  
( Cała sytuacja ) 
https://www.youtube.com/watch?v=LI719TdVB34
( Moment, w którym Admin Krax otworzył cele ) 
https://youtu.be/Ew_ddweFxSg

Odnośnik do odpowiedzi

imo to bylo tak ze krax chcial schody otworzyc i sie pomylil i otworzyl cele, nikt nie chce dawac massfd bo to zabiera 2minuty bez sensu tak naprawde mozna dalej normalnie prowadzic runde, nie znam prawdziwej wersji ale krax to ostatnia osoba ktora by tak trollowala.

Pozdrawiam i czekam na opinie innych

• Lubię to! 1

Visit GameTracker.com for the latest game server information!

Odnośnik do odpowiedzi

No @ Shadowekmożna zdegradować za sam fakt, że to shadow, a tak poza tym to polecenia normalnie po chwili były i chyba lepiej prowadzić rundę niż marnować 2 minuty na freeday'a bez żadnych możliwość poza bhopem xd

• LMAO 3
  • Wrr 1
Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z tym co napisał ludwik 
a i fgf sklej xD to akurt nie była moja wina że jako jedyny po "bezruchu" wybiegł z celi 
jeśli by napisał "fk" to bym go zrespił 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

i nwm co by mógł w tej sytuacji mógłby zrobić spy i maciuś

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że nie każdy rozumie, o co mi chodzi nie było mowy o żadnym freekill'u nalegam o przeczytanie dokładnie mojej skargi.
@ Shadowek@ Majkel
Z góry przepraszam za napisanie posta w swoim temacie nie wiem jeszcze jakie tu panują zasady na forum 😉.

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, dark napisał:

Z góry przepraszam za napisanie posta w swoim temacie nie wiem jeszcze jakie tu panują zasady na forum 😉.

Można, tu nie ma komuny.

• Super 1
  • LMAO 2
local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem czemu składasz skargę na 5 graczy, skoro tylko jeden z nich mógł dać w ogóle tego massfd, nie wiem czy jesteś świadomy, ale może to zrobić jedynie warden, pierwsze primo, drugie primo jest takie, że to, co ktoś mówi nie zawsze wszystko trzeba brać na poważnie, np.:

W dniu 1.02.2022 o 23:26, dark napisał:

mogę zgłosić sobie to na policje czy coś w tym stylu

A co do massfd to zgadzam się z tym, co Ludwik pisał wcześniej:

W dniu 2.02.2022 o 09:35, Ludwikun napisał:

nikt nie chce dawac massfd bo to zabiera 2minuty bez sensu tak naprawde mozna dalej normalnie prowadzic runde

Masz rację, że jest to w regulaminie, ale każdy może się pomylić i kliknąć zły przycisk, poza tym, gdybyśmy mieli się tak rygorystycznie trzymać regulaminu to równie dobrze moglibyśmy dawać np. CTWarny za 2 przypadkowe FK lub ruszanie się na kontroli jak ktoś powie np. "Totalny Bezruch", ale nie jest to nic takiego, co szkodzi serwerowi lub społeczności i raczej to jest stosowane w skrajnych przypadkach, a jeżeli jednej i drugiej stronie nie dzieje się krzywda, to nie ma po co tego egzekwować według mnie.

Zapytałeś się w ogóle o freekilla?

• Lubię to! 1

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Nie rozumiem czemu składasz skargę na 5 graczy, skoro tylko jeden z nich mógł dać w ogóle tego massfd, nie wiem czy jesteś świadomy, ale może to zrobić jedynie warden, pierwsze primo, drugie primo jest takie, że to, co ktoś mówi nie zawsze wszystko trzeba brać na poważnie, np.:

Już ci odpowiadam dlaczego składam skargę na 5 graczy, w regulaminie jest prosta i zrozumiała informacja, że to strażnicy mają obowiązek wpisać komendę. Jestem świeżym graczem i bazuje na regulaminie. Nie zdawałem sobie sprawy, że działa to w zupełnie inny sposób.
4.10 Jeżeli zostaną otwarte kraty od Jail'a (tyczy się to tylko CT) a nie został jeszcze wybrany prowadzący, nie zostały wydane polecenia lub prowadzący nie powtórzył poleceń po prośbie więźniów Strażnicy mają obowiązek wpisać komendę "!massfd". Natomiast jeśli TT kupi otwarcie cel to prowadzący ma prawo kontynuować prowadzenie."

8 godzin temu, magmusiek napisał:

nikt nie chce dawac massfd bo to zabiera 2minuty bez sensu tak naprawde mozna dalej normalnie prowadzic runde

W takim wypadku, taki podpunkt nie powinien istnieć w regulaminie skoro zabiera za dużo czasu według administracji.

8 godzin temu, magmusiek napisał:

drugie primo jest takie, że to, co ktoś mówi nie zawsze wszystko trzeba brać na poważnie, np.:

W dniu 1.02.2022 o 23:26, dark napisał:

mogę zgłosić sobie to na policje czy coś w tym stylu

Zdaje sobie z tego sprawę jak najbardziej, lecz oczekiwałem pomocy, rozwiązania problemu ze strony administratora/cji a nie zwady. A zostałem kolokwialnie rzecz ujmując zlany dlatego o tym wspominam. Ale myślę, że to nie jest priorytetowa sprawa ze względu na fakt, który wyżej już przedstawiałem. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, dark napisał:

Już ci odpowiadam dlaczego składam skargę na 5 graczy, w regulaminie jest prosta i zrozumiała informacja, że to strażnicy mają obowiązek wpisać komendę. Jestem świeżym graczem i bazuje na regulaminie. Nie zdawałem sobie sprawy, że działa to w zupełnie inny sposób.
4.10 Jeżeli zostaną otwarte kraty od Jail'a (tyczy się to tylko CT) a nie został jeszcze wybrany prowadzący, nie zostały wydane polecenia lub prowadzący nie powtórzył poleceń po prośbie więźniów Strażnicy mają obowiązek wpisać komendę "!massfd". Natomiast jeśli TT kupi otwarcie cel to prowadzący ma prawo kontynuować prowadzenie."

Rzeczywiście dosyć niesprecyzowany podpunkt, więc można źle go zrozumieć jeżeli jest się nowym graczem ale chodzi tylko i wyłącznie o wardena, bo tylko on może dać "!massfd"

4 godziny temu, dark napisał:

W takim wypadku, taki podpunkt nie powinien istnieć w regulaminie skoro zabiera za dużo czasu według administracji.

Bardziej chodzi o sytuacje, w których już nie da się ogarnąć rundy gdy ktoś z CT otworzy cele bez poleceń i wszyscy się rozbiegną po mapie albo polecą do secretów. Niektóre podpunkty w regulaminie nie są takie dosłowne i obowiązkowe do egzekwowania, a zwłaszcza gdy jest to tylko waste of time dla całego serwera i nikt nie wychodzi na tym na plus

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.02.2022 o 13:57, SuchY napisał:

Można, tu nie ma komuny.

a miała być 😞

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, dark napisał:

Przeczytaj to jeszcze raz i zastanów się co ty napisałeś w skardze  i magmuskowi czy jak sie pisze twoj nick masz napisane ,,a nie został jeszcze wybrany prowadzący, nie zostały wydane polecenia lub prowadzący nie powtórzył poleceń po prośbie więźniów Strażnicy''  

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Cebulek napisał:

,,a nie został jeszcze wybrany prowadzący, nie zostały wydane polecenia lub prowadzący nie powtórzył poleceń po prośbie więźniów Strażnicy''  

Obejrzałeś demko ?
Moim zdaniem, jeżeli występuje słowo "lub" w zdaniu oznacza to, że jeden z argumentów musi zostać wykonany by przejść dalej. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...