Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie Global <3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): Mój Stary To Global JB.Aelios.pl

2. SteamID:STEAM_0:0:506899874

3. GT: https://www.gametracker.com/player/Mój Stary To Global JB.Aelios.Pl/91.224.117.153:27015/,  + miałem kilka innych nicków ponieważ zmieniałem ale głowne godzinki posiadam na mój stary

4. Wiek:17

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania):chciałbym zostać adminem ponieważ,Bardzo spodobało mi się jego community, Mam dobry kontakt z administracją serwera myślę ze z nikim nie mam złej krwi, lubię pomagać, Posiadam bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o bycie adminem/opiekunem serwera jailbreak, Lubię pomagać nowym graczom którzy dopiero weszli na serwer 😉 

jestem Starym wyjadaczem aeliosa

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Nowym graczom doradziłem komendy takie jak !skrotzasad oraz wszystkie potrzebne komendy na serwerze np !respienie etc 

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: Kiedyś było 10, teraz przez przerwe ok roku myśle ze 5/10

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Cześć mam na imię Klaudiusz mam 17 lat pochodzę z województwa śląskiego, W wolnych chwilach lubię grać na komputerze oraz wyjść z znajomymi w plener, Kształtuję się na kierunek kucharza.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Rabarbar bbx napisał:

Mimo imienia to i tak na tak

Argumenty i dowody, bo jak pójdziesz się sprzedać na psach to też argumentów potrzebują

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, magmusiek napisał:

Argumenty i dowody, bo jak pójdziesz się sprzedać na psach to też argumentów potrzebują

XDDDDDDDD

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na nie 

-tooxic

-aktywnosc

-grasz na jb raz na rok i nagle skadasz podanie na admina 

-miales juniora i nie grales wiec co sie zmieni

• Super 2
  • LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Typical napisał:

jestem na nie 

-tooxic

-aktywnosc

-grasz na jb raz na rok i nagle skadasz podanie na admina 

-miales juniora i nie grales wiec co sie zmieni

Podpinam się swoim zdaniem pod to, szczególnie z tym graniem, albo grasz ciągle albo nie grasz w ogóle, nie ma sensu wracać na parę tygodni

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...