Skocz do zawartości

Odwołanie od Perma

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ShutkaRzutka

2. SteamIDv3 ( Przykład: [U:1:1030180262] ): U:1:0:150716299

3. Kiedy blokada została nadana? (Data i Godzina): 02/06/22 - 21:21:04

4. Serwer (Na którym masz blokadę): Jb

5. Długość Bana: Perm

6. Admin, który nałożył blokadę: BoGuS JB.Aelios.pl

7. Opis sytuacji: Gram od 2 tygodni na serwerze i wsm kompletnie nie mam pojecia za co dostałem bana podobno za Wspomagacze i zostało to zweryfikowane przez Admina Bombel 

8. Dlaczego chcesz dostać UnBana?: Ban jest niesłuszny ponieważ nie posiadam wspomagaczy niestety słabsi gracze nie umieją rozróżnić co to jest Skill a co AimBot, Posiadam 5,5k Godzin w cs go i na 2 kontach 10lvlfacit niestety już nie gram jako spoceniec i wbijam sobie na Społecznościowe, Wydaje mi się że dostałem bana za wszystkie pestki na życzeniach no ale to kompletna bzdura że posiadam jakiekolwiek wspomagacze i trochę nie rozumiem czemu takie rzeczy sprawdza admin który kompletnie nie umie oddzielić tych dwóch rzeczy który żyje pewnie z goldem. Mam nadzieje na jak najszybszą odpowiedz 

9. Dowód (Opcjonalnie):

Odnośnik do odpowiedzi
local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi

czekam do jutra aż bombel poda mi demko po którym wnosił że masz cheaty zobacze i damy werdykt 😉 więc do soboty/niedzieli sprawa się rozwiąże jak nie jutro.

Edytowane przez Morfeusz
  • LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...