Skocz do zawartości

✘ odrzucone podanie szejku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): Szejku

2. SteamID: STEAM_0:0:567667010

3. GT:  https://www.gametracker.com/player/Szejku/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 22

5. Dlaczego chcesz zostać adminem? (2/3 rozbudowane zdania): Witam wszystkich tych co mnie już znają lub kojarzą i tych co nie mieli okazji mnie jeszcze poznać.  Jak niektóre osoby wiedzą, w pewnym momencie mojej kariery tutaj mi odpierdoliło, shit happens, zdarzyło się. Na szczęście nadeszły lepsze czasy, człowiek wraz z upływem czasu się zmienia, tak samo jego nawyki i najważniejsze wartości. Tak też stało się ze mną. Na szczęście w mojej pracy nastąpił przełom co sprawiło, że mam czas i więcej chęci do przebywania na JB i wspierania społeczności. 

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: W sumie podczas kariery to chyba w każdy sposób

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: 10/10

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Mam na imię Mateusz, 22 lata za niedługo wybiją. Na co dzień pracuje jako elektryk w Berlinie i okolicach.  Co do hobby to uwielbiam pływać na SUPie, w wolnym czasie zajmuję się fotografią z przestworzy do prywatnego albumu , jeżdżę na deseczce, rolkach i wszystkim innym na czym można jeździć. 

• Super 1

madelyn-cline-sarah-cameron.gif.2c67ad17d66ba095ea654a32c93b5d3a.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

-toksyczny

-nie jest z gangu kraxa

Cytat

No i nie zmienicie moich poglądów i podejścia do tego

-Sam pisał ze się nie zmieni

• Super 1
  • LMAO 5
Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak/Nie
+staż

+ogarnia

+- niby odwalałeś grube akcje, choć nie miałem jeszcze okazji przekonać się o twojej zmianie bo nie widziałem cię na serwie to dałbym ci szansę

-czas

Odnośnik do odpowiedzi

+ Ludzki gość

+ nie miał kija w dupie

+ ma doświadczenie

+ Dobra miotająca ręka

- akcja na stanowisku

(Niektórzy na stanowiska wracali po 150x, była słaba akcja ale... Publiczne przyznanie się do błędu wystarczy i ew. rozmowa z resztą Administracji. Były prośby o opanowanie się w tamtym czasie i dawane szanse ale czasami wszytko wymaga czasu.) 

12 godzin temu, Hassan napisał:

Jak niektóre osoby wiedzą, w pewnym momencie mojej kariery tutaj mi odpierdoliło, shit happens, zdarzyło się. Na szczęście nadeszły lepsze czasy, człowiek wraz z upływem czasu się zmienia, tak samo jego nawyki i najważniejsze wartości. Tak też stało się ze mną

Ja daje eksperymentalne TAK ✅

• Super 1

skolopendra.png

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, KatioN napisał:

+ Ludzki gość

+ nie miał kija w dupie

+ ma doświadczenie

+ Dobra miotająca ręka

- akcja na stanowisku

(Niektórzy na stanowiska wracali po 150x, była słaba akcja ale... Publiczne przyznanie się do błędu wystarczy i ew. rozmowa z resztą Administracji. Były prośby o opanowanie się w tamtym czasie i dawane szanse ale czasami wszytko wymaga czasu.) 

Ja daje eksperymentalne TAK ✅

POŻYCZAM BO GIT KAŻDY ZASŁUGUJE NA 2 SZANSE 😜

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...