Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na zaufanego by Zaksiu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): Zaksiu

2. SteamID: 76561199200468530

3. GT: https://www.gametracker.com/player/Zaksiu/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 14,5

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): Mutować za nadużywanie mikrofonu. Gagować osoby typu Toksyczne ,agresywne. Pomagać nowym graczom.

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: Pomagam nowym graczom i tłumacze co to potylica na widoku , pozycja buntu , żuchwa kraty, pozycja kaczki , czoło kraty (zdarza się rzadko . Ale tłumacze co to killday zombie day ,  chuck norris itp no i przydatne komendy typu !skrotzasad, !fk, !lr, !kolor

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?; 8/10

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): Tak ostatnio kupiłem vipa na 3 miesiące (90 dni)

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania): Cześć jestem Kacper z fachu jestem mechanikiem pojazdów ciężarowych. Adminem ani zaufanym na serwerze nigdy niebyłem lecz wiem o co chodzi, uczę się języka hiszpańskiego. Pomagam na gospodarce w większości prac, latam na moto, Słucham ostrej vixy ,team kebab

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Squizy napisał:

Gagować osoby typu Toksyczne ,agresywne.

Musiałbyś mieć rangę właściciela żeby mieć uprawnienia do gagowania wszystkich toksycznych osób 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE
-Brak AeliosCT (powinno insta odrzucić podanie)

Szczerze mówiąc to jedyny minus, według mnie zdaj i napisz od nowa.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Varen napisał:

Na NIE
-Brak AeliosCT (powinno insta odrzucić podanie)

Szczerze mówiąc to jedyny minus, według mnie zdaj i napisz od nowa.

Pożyczam.

Ogarnij AeliosCt i napisz znowu szefie

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba w administracji bez możliwości wchodzenia do ct to tak średnio, więc tak jak wyżej Paluch napisał, ogarnij AeliosCT i napisz ponownie podanie 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...