Skocz do zawartości

✔ przyjęte podanie na admina x6

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Vekla

2. SteamID: STEAM_0:0:106583009

3. Wiek: 17

4. Dlaczego chcesz zostać adminem?: Gram na serwerze od rana do nocy, więc zawsze byłbym w stanie pomóc, szczególnie w porach nocnych gdzie ciężko, żeby był wtedy ktoś z administracji na serwerze.

5. Kilka zdań o sobie: Nazywam się Patryk, w sumie niczym się nie interesuje, jedyne co w swoim nudnym życiu robie to chodzę do szkoły, oglądam seriale i spędzam czas z dziewczynom, oczywiście również pogram w gry, dlatego ranga Admina urozmaiciłaby trochę mój codziennie tryb życia i miałbym jakieś nowe zajęcie.

Prosze, macie wzór bo tak dupcia boli omegalul

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz że grasz od rana do nocy jednakże ja cię rzadko widzę wiec cytat błędny.  Jesteś administratorem DR więc ja osobiście wolałbym żebyś został na Death-Run niż JB. Osobiście nie wypowiem się mam mieszane uczucia. Ale powodzenia 🙂

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na tak ale to śmierdziel więc nie wiem czy chcecie żeby wam jebało w administracji jak rybą już wali

• Super 1

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd
58 minut temu, LosowiQ napisał:

Mówisz że grasz od rana do nocy jednakże ja cię rzadko widzę wiec cytat błędny.  Jesteś administratorem DR więc ja osobiście wolałbym żebyś został na Death-Run niż JB. Osobiście nie wypowiem się mam mieszane uczucia. Ale powodzenia 🙂

Dlaczego twoje uczucia są mieszane? Kto ma wiedzieć ten wie że ostatnio @ Vekla nie mógł grać na serwerze. Osobiście uważam że twoja wypowiedź w tym temacie jest podbiciem sobie "Postów"

b_560x95.png

if SuchyCry then
		if BlejzuuIsDegraded then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd

Ja osobiście jestem na TAK, jeżeli ogarniesz godzinki i będziesz znowu aktywny przy czym postarasz się być mniej "wulgarny".

• Super 1

b_560x95.png

if SuchyCry then
		if BlejzuuIsDegraded then
			SerwerUpada
		end

Odnośnik do odpowiedzi

Próbował mnie przukupić, że jego kobieta zrobi mi loda za napisanie tak pod tym podanie. Zdecydowanie nie

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Vekla napisał:

1. Nick: Vekla

2. SteamID: STEAM_0:0:106583009

3. Wiek: 17

4. Dlaczego chcesz zostać adminem?: Gram na serwerze od rana do nocy, więc zawsze byłbym w stanie pomóc, szczególnie w porach nocnych gdzie ciężko, żeby był wtedy ktoś z administracji na serwerze.

5. Kilka zdań o sobie: Nazywam się Patryk, w sumie niczym się nie interesuje, jedyne co w swoim nudnym życiu robie to chodzę do szkoły, oglądam seriale i spędzam czas z dziewczynom, oczywiście również pogram w gry, dlatego ranga Admina urozmaiciłaby trochę mój codziennie tryb życia i miałbym jakieś nowe zajęcie.

Prosze, macie wzór bo tak dupcia boli omegalul

Tak Kocham cie vekla JESTEM NA TAK AJDIODJIQ1JKDWAJCLMSNAD

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, UrwisCK napisał:

If będzie grane a nie walenie kuca why not

Kuc również będzie walony ale ojj byczq tak będzie grane, ze hoho

Odnośnik do odpowiedzi

Walczyłem jak lew by ujrzeć braci muszarskich w duecie 

Lecz pamiętaj że jestem świadom że potrafisz pierdolnąć jak bomba zegarowa dlatego mam cie na nożu i postaraj się nie zwyzywać nikogo przez tydzień XD 

PS. suchego też nie możesz

• Super 3
  • LMAO 3
Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało przyjęte, zgłoś się do administracji w celu nadania rangi!

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...