Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jestem Adrian. Mam 21 lat i gram u was od niedawna ­čśä┬áNa co dzie┼ä pracuj─Ö i studiuj─Ö elektrotechnik─Ö na Politechnice. Jestem ze s┼éynnej stolicy Wielkopolski jak─ů jest Pozna┼ä czyli miasto dozna┼ä. Lubi─Ö gra─ç w gry komputerowe, znam si─Ö na informatyce, mechatronice, elektryce, elektronice. W CS gram dla zabicia czasu i dla zabawy od 2009 roku. Moim pierwszym CS by┼é 1.6 a p├│┼║niej CS:GO. Gram te┼╝ w LoLa i Metina. Jak kto┼Ť jest z Poznania to ch─Ötnie wyjd─Ö na piwko, ┼╝eby si─Ö pozna─ç┬á­čśü­čśť

Jeszcze raz siemka┬á­čĹő

• Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

siema kiedy piwo 

studentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwo

Visit GameTracker.com for the latest game server information!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 godzin temu, magmusiek napisał:

Cze┼Ť─ç! Czemu Niko┼Ť skoro Adrian? ­čĄö

Og├│lnie bardzo interesuj─Ö si─Ö tematyk─ů gangster├│w polskich jak i zagranicznych. S┼éucham r├│┼╝nych historii o mafiach i grupach przest─Öpczych na ┼Ťwiecie. I najbardziej spodoba┼éa mi si─Ö sylwetka Nikodema Skotarczaka ps. "Niko┼Ť" ­čśä┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Ludwikun napisał:

siema kiedy piwo 

studentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwostudentpiwo

Jak jeste┼Ť z Poznania lub okolic to mo┼╝emy 10 wrze┼Ťnia skoczy─ç na picie┬á­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...