Skocz do zawartości

Q&A - magmusiek

gru

Rekomendowane odpowiedzi

• magmusiek changed the title to Q&A - magmusiek

jakie są twoje zainteresowania 

czym się zajmujesz na co dzień

ile masz lat

jaka była najbardziej przypałowa sytuacja 

skąd jesteś

masz jakiegoś zwierzaka jak tak to jakiego

jaki jest twój ulubiony mod na cs

jakie masz auto

jaką najbardziej lubisz zabawę regulaminową

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest twój ulubiony kolor?
Jakie jest twoje ulubione zwierzę i dlaczego akurat manul?
Dlaczego akurat aelios?
Kiedy @ Krax wreszcie zostanie wypierdolony?
Czemu akurat 'magmusiek'?
Jaka jest twoja ulubiona piosenka?
Jaki jest twój ulubiony film?

Edytowane przez fgfyf
Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest coś, czego się boisz?
Czego nie zrobiłbyś za żadne skarby świata?
 Kim chciałeś zostać jako dziecko?
 Jakie jest Twoje największe marzenie?
Czy zataiłbyś prawdę przed bliską Ci osobą, po to żeby jej nie ranić?
 Jaki film najbardziej zapadł Ci w pamięci?
Gdybyś miał 5 minut, żeby się spakować i opuścić dom, to co byś ze sobą zabrał?
Co najlepszego przydarzyło Ci się w życiu?
Co najgorszego przydarzyło Ci się w życiu?
Masz lęk wysokości?
Kto jest dla Ciebie autorytetem?
O co poprosiłbyś złotą rybkę?
 Jaka była najbardziej żenująca sytuacja w Twoim życiu?
 Kiedy dowiedziałeś się, że św. Mikołaj nie istnieje?
 Miałeś kiedyś coś złamane?
 Jesteś na coś uczulony?
Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że został Ci jeden dzień życia?
 Jaki jest Twój przepis na idealny wieczór?
 Co jesz na śniadanie?
 Jaka jest Twoja najbardziej znienawidzona reklama?
 Wolałbyś mieć psa czy kota?
 Wakacje nad morzem czy w górach?
 Jaki jest Twój ulubiony zespół / piosenkarz?
Wygrałeś coś kiedyś?
Masz jakąś szczęśliwą liczbę?
 Gdybyś był bajecznie bogaty, to na co wydawałbyś pieniądze?
 Jaką super moc chciałbyś mieć i dlaczego?
Gdyby reinkarnacja była prawdą, to jakim zwierzęciem lub rośliną chciałbyś być w kolejnym życiu?
 Jaka jest według Ciebie najgorsza ludzka cecha?
Jaka jest Twoja ulubiona strona internetowa?
 Gdybyś mógł spotkać siebie sprzed 5 lat, to co byś sobie powiedział?
 Czy zrobiłeś kiedyś coś, z czego jesteś naprawdę dumny?
 Gdybyś przez 1 dzień mógł być dziewczyną, to co byś robił?
 Spotkałeś kiedyś kogoś sławnego?
 Co chciałbyś dostać na urodziny?
 Czy płakałeś kiedyś na jakimś filmie?
 Chciałbyś znać swoją przyszłość?
 Jak wyobrażasz sobie raj?
 Wierzysz w UFO?
 Jaki jest Twój wymarzony samochód?
 Z kim sławnym chciałbyś spędzić dzień?
 Jaki jest Twój ulubiony fast food?
 Jesteś od czegoś uzależniony?
 Czy złamałeś kiedyś prawo?
 Jaki był Twój najdziwniejszy sen, który pamiętasz?
Czy jest coś, czego żałujesz?
 Jakiego ubrania nigdy byś nie założył?
 Jaki jest Twój ideał dziewczyny?
Gdybyś mógł przez jeden dzień rządzić krajem, to co byś ustanowił?
Gdyby nagle wyłączyli internet, telewizję i radio, to co byś robił?
 Gdzie byłeś 3 godziny temu?
 Czy kiedykolwiek zjadłeś kredkę?.
 Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego?
 Czy masz na sobie skarpetki?
 Czy jest Ci gorąco?
 Co ostatnio piłeś?
 Co ostatnio jadłeś?
 Gdzie byłeś w zeszłym tygodniu w tej chwili?
 Kim był ostatni gość w Twoim domu?
 Czy tęsknisz za kimś teraz?
 Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór?
 Co chcesz wiedzieć o przyszłości?
 Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie?
 Byłaś w tym roku u lekarza?
 Czy masz opaleniznę?
 Czego teraz słuchasz?
 Czy kolekcjonujesz cos?
 Czy piłeś kiedyś herbatę przez słomkę ?
 Lubisz ostre przyprawy?
 Kiedy ostatni raz wzięłaś przysznic?
 Czy jesteś bogaty? dobra wiem że tak bananie jebany z iphonem
 Jakiego masz iphona?
 Jaka jest w Ciebie pogoda?
O której godzinie budzisz się rano?
 Jaki film ostatnio widziałaś?
Jaki masz dzwonek w telefonie?
 Czy byłeś kiedyś w innym kraju?
 Ile masz rodzeństwa?
 Komputer stacjonarny czy laptop?
Co planujesz dziś robić?
 Kiedy ostatni raz płakałeś?
 Jakie jest twoje ulubione radio?
 Co wolisz? hamburgera czy kebaba?
Jaki jest Twój kolor oczu?
 Czy masz jakieś zwierzęta jeżeli tak to jakie?

• Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi

Który Admin do rankupa a który do degrada
Który Zaufany do rankupa a który do degrada

Który administrator do wyjebania 
Kiedy krax wkońcu dostanie degrada do opiekuna żeby wkońcu wszyscy przeszli na surfa

• Przykro mi 2
Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę już teraz odpowiadać, bo nie wiem czy jutro i pojutrze będę miał czas

@ Speedy
Kiedy kokmi dostanie degrada?  - Jak coś odpierdoli to dostanie, na razie jest grzeczny.

@ gru

Jakie są twoje zainteresowania? - Interesuję się sztukami walki, najbardziej Ju-jitsu oraz Shotokanem, do niedawna trenowałem piłkę ręczną i siatkówkę. W wolnym czasie lubię chodzić do kina na jakieś filmy akcji i horrory i jeździć na mecze jako typowy kibol i się trochę powydzierać, lubię też majstrować coś przy autach, robić sobie jakieś projekty, wieś tuningi, ogólnie bawić się motoryzacją.

Czym się zajmujesz na co dzień? - Na co dzień chodzę do szkoły, ostatni rok mi został, po szkole dorabiam sobie w sklepie internetowym, składam dla nich komputery z podzespołów, które ktoś wcześniej kupił, co jakieś 2/3 tygodnie jeżdżę na zabezpieczenia koncertów, meczy i innych imprez masowych jako ratownik.

Ile masz lat? - W styczniu skończę 21 lat.

Jaka była najbardziej przypałowa sytuacja?  - Dużo by wymieniać, ale taka z ostatniego czasu to pojechałem na zawody międzyszkolne w piłce ręcznej i siedząc w szatni odbijałem sobie z nudów piłkę o ścianę i sufit, jak się okazało sufit był zrobiony z luźno położonych płyt osb i cały sufit się na nas zawalił, a ja musiałem na następny dzień przyjechać i to wszystko naprawić albo zapłacić za naprawę.

Skąd jesteś? - Jestem z Kalisza, Wielkopolskie.

Masz jakiegoś zwierzaka jak tak to jakiego? - Tak, mam dwa koty, dokładniej kocura i kotkę.

Jaki jest twój ulubiony mod na cs? - Oczywiście, że JailBreak.

Jakie masz auto? - Aktualnie posiadam dwa auta, jedno jest niestety przez długi czas w naprawie, bo miałem kolizję i musi teraz autko odpocząć, pierwszym, tym uszkodzonym jest Opel Insignia 2.0 Turbo z 2016 roku o mocy około 250 KM i drugi samochód, mój kochany klasyk to Rover 75 ze standardowym silnikiem 2.0, 150 KM, autko z 2001 roku przerobione w takim stylu vintage. Niedawno skończyłem swój pierwszy projekt auta w które wydałem sporo pieniędzy i je sprzedałem, była to Alfa Romeo 159 z 2008 roku z przerobionym silnikiem 1.9 JTDM o mocy około 190 KM, oczywiście po przelocie, więc drze trochę ryja.

Jaką najbardziej lubisz zabawę regulaminową? - Bardzo lubię quizy, jeżeli ich nie prowadzi @ Shadowek .

@ fgfyf

Jaki jest twój ulubiony kolor? - Raczej czarny i biały, takie basicowe kolory myślę.

Jakie jest twoje ulubione zwierzę i dlaczego akurat manul? - Moim ulubionym zwierzęciem jest manul, bo jest to najcudowniejszy kot na świecie, którego można wytresować pod bycie zabójcą, nie lubi on ludzi tak jak ja i takiego Kajtka to by wpierdolił na raz.

Dlaczego akurat aelios? - Dawniej grałem z @ Chuck na pewnej serwerowni, niestety upadła i nie miałem gdzie wrócić, a zachciało mi się grać w JailBreaki, więc wpisałem w przeglądarkę: "serwery jailbreak 2021" i tak odnalazłem Aeliosa, a zostałem tutaj, bo jest tu w miarę fajna społeczność nie wliczając niektórych osób.

Kiedy @ Krax wreszcie zostanie wypierdolony? - Jak mnie do końca wyprowadzi z równowagi.

Czemu akurat 'magmusiek'? - Z tym nickiem jest ciekawa historia, bo wszystko zaczęło się w roku 2014, gdy kupowałem konto premium do minecrafta i myślałem nad nickiem, który musiałem wymyślić, tak powstał mój pierwszy nick - "TheMagmaPL", wtedy była moda na "The" i "PL" w nicku, więc ja też sobie ustawiłem taki nick, potem ktoś na mnie zdrobniale powiedział "Magmuś" i spodobało mi się to tak, że zmieniłem nick na "TheMagmusPL", później zaczęła się moda na "1337" w nicku, więc mój nick brzmiał "Magmus1337", ale po jakimś roku wydawał mi się ten nick zbyt dziecinny, więc chciałem go jakoś zmienić, tak powstał nick: "magmusiowy" i z jego skróconej wersji powstał "magmusiek".

Jaka jest twoja ulubiona piosenka? - Na obecną chwilę jest to Waima - "Sam", ale u mnie ulubione piosenki zmieniają się jak skarpetki.

Jaki jest twój ulubiony film? - Konkretnego filmu nie mam, ale bardzo lubię Star Warsy, obejrzałem wszystkie możliwe do obejrzenia części, filmy, epizody i seriale z nimi związane.

@ Majkel

Czy jest coś, czego się boisz? - Tak, boję się śmierci, jest to dla mnie smutna i niewiarygodne, że kiedyś to, że mogę poruszyć ręką, wstać z łóżka bądź coś powiedzieć się skończy.
Czego nie zrobiłbyś za żadne skarby świata? - Nie zabiłbym bezbronnego.
Kim chciałeś zostać jako dziecko? - Sportowcem, dokładniej jakiegoś sportu walki.
Jakie jest Twoje największe marzenie? - Mieć kochającą rodzinę, dom i móc cieszyć się beztroskim życiem.
Czy zataiłbyś prawdę przed bliską Ci osobą, po to żeby jej nie ranić? - Tak, wiele razy to robiłem.
Jaki film najbardziej zapadł Ci w pamięci? - Myślę, że "TO" z 2017 roku, bo był to mój pierwszy samodzielnie obejrzany horror i bałem się po tym jak cholera.
Gdybyś miał 5 minut, żeby się spakować i opuścić dom, to co byś ze sobą zabrał? - Raczej coś, co mi się przyda w życiu, telefon i ewentualnie jakieś jedzenie lub ubrania.
Co najlepszego przydarzyło Ci się w życiu? - Związek z kochającą mnie osobą.
Co najgorszego przydarzyło Ci się w życiu? - Uraz, który miałem niestety, ale o tym opowiem w za kilka pytań, bo tego ono dotyczy.
Masz lęk wysokości? - Kiedyś miałem lęk wysokości i to dosyć spory, od momentu, gdy skoczyłem pierwszy raz ze spadochronem i na bungee to nie robi mi już to większej różnicy.
Kto jest dla Ciebie autorytetem? - Mój tata.
O co poprosiłbyś złotą rybkę? - O szczęście w życiu.
Jaka była najbardziej żenująca sytuacja w Twoim życiu? - Jakoś, gdy miałem 8 lat byłem na jakimś festynie czy czymś takim podobnym i jedna Pani krzyknęła "Kto chce jeszcze loda?!", obracam się i patrzę, że rozdaje innym dzieciom lody, więc podszedłem do niej i poczekałem na swoją kolej, gdy rozdała wszystkim (około 6 dzieciom) lody popatrzyła się na mnie i powiedziała "A ty kim jesteś?", okazało się, że to była matka tej szóstki dzieci i kupowała im po prostu lody, a ja myślałem, że rozdaje je za darmo. To było już prawie 11 lat temu, ale wciąż jak o tym pomyślę to mnie skręca.
Kiedy dowiedziałeś się, że św. Mikołaj nie istnieje? - Jak to nie istnieje? 😭
Miałeś kiedyś coś złamane? - Lepszym pytaniem byłoby "Czego nie miałeś złamanego", jako dziecko, które było całe życie aktywne w sporcie, chcąc czy nie chcąc te kontuzje się musiały pojawić. Poza takimi urazami, które ma każdy np. skręcona kostka, wybity czy też złamany palec miałem też jeden poważniejszy uraz, który mnie kompletnie wykluczył z dalszej możliwości rozwijania się w sporcie. Było to w drugiej klasie gimnazjum, zawody szkolne, biegi sztafetowe, dostaję pałeczkę na drugiej zmianie jako drugi, przede mną biegnie koleś, ale biegł on dosyć wolno, więc wiedziałem, że byłem w stanie go wyprzedzić bez żadnego wysiłku, zostawiłem sobie go na ostatnią prostą i zacząłem go wyprzedzać, gdy go wyprzedziłem - on się trochę zdenerwował i podczas biegu podciął mi nogę, nie miałem jak się podeprzeć, żeby nie upaść, bo jedną nogę z tamtej strony mi wykosił, a w ręce trzymałem pałeczkę, więc nie mogłem w żaden sposób asekurować swojego upadku. To skutkowało tym, że upadłem na prawe biodro i miałem złamaną panewkę i część miednicy oraz zwichnięty cały staw biodrowy, a takim potocznym językiem to kość udowa wyleciała mi po prostu ze stawu biodrowego. Lekarz powiedział, że ciężko to widzi i raczej się nie uda tego nastawić i będzie to trzeba zrobić operacyjnie, ale na szczęście, po 6 godzinach spania w narkozie się udało przez co nie miałem wczepianego implantu sztucznego biodra, Po tym całym zajściu nie mogłem wstawać z łóżka, ani podnieść nogi przez 3 miesiące, a po tych 3 miesiącach kolejne 2 miesiące chodziłem o kulach, rehabilitację mam do tej pory, a minęło od tamtego czasu 5 lat.

Jesteś na coś uczulony? - Jestem uczulony na kakao i na te wszystkie pyłki, dlatego zawsze jak się zaczyna wiosna i wszystko pyli to mam zapalenie krtani i siedzę przez tydzień na antybiotykach.
Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że został Ci jeden dzień życia? - Chciałbym go spędzić z najbliższymi i zrobić wszystkie rzeczy na które nie mam odwagi.
Jaki jest Twój przepis na idealny wieczór? - Dziewczyna, Netflix, jakieś jedzonko i koc.
Co jesz na śniadanie? - Nie jadam śniadań, jak wstaję to przez pierwsze 6 godzin nie jestem w stanie nic zjeść, nie chce mi się po prostu.
Jaka jest Twoja najbardziej znienawidzona reklama? - Shopee.
Wolałbyś mieć psa czy kota? - Manula czyli kota.
Wakacje nad morzem czy w górach? - Zdecydowanie w górach, uwielbiam góry.
Jaki jest Twój ulubiony zespół / piosenkarz? - Zespół to Video, ulubionego piosenkarza nie mam.
Wygrałeś coś kiedyś? - Wygrałem misia na loterii w wieku 10 lat i 100zł w zdrapce tydzień temu.
Masz jakąś szczęśliwą liczbę? - Tak, 26, wszystko, co dobre zdarzyło się w ten dzień.
Gdybyś był bajecznie bogaty, to na co wydawałbyś pieniądze? - Pewnie na jakieś dalsze inwestowanie.
Jaką super moc chciałbyś mieć i dlaczego? - Chciałbym móc się teleportować, świetna oszczędność paliwa i nigdy bym się nigdzie nie spóźnił.
Gdyby reinkarnacja była prawdą, to jakim zwierzęciem lub rośliną chciałbyś być w kolejnym życiu? - Chciałbym być komarem, żeby móc wkurwiać ludzi.
Jaka jest według Ciebie najgorsza ludzka cecha? - Zazdrość.
Jaka jest Twoja ulubiona strona internetowa? - Reddit.
Gdybyś mógł spotkać siebie sprzed 5 lat, to co byś sobie powiedział? - Pewnie coś w stylu "Ucz się kurwa, bo będzie ciężko".
Czy zrobiłeś kiedyś coś, z czego jesteś naprawdę dumny? - Tak, wiele razy uratowałem komuś życie dzięki znajomości medycyny.
Gdybyś przez 1 dzień mógł być dziewczyną, to co byś robił? - Zobaczyłbym ile można zarobić stojąc cały dzień przy ulicy.
Spotkałeś kiedyś kogoś sławnego? - Jeżdżę na zabezpieczenia koncertów jako ratownik, więc mam wstęp na backstage, rozmawiałem między innymi z całym White Widow, EKIPA, Roxie Węgiel, Viki Gabor, CLEO, KaeN, OKI, Young Igi, Otsochodzi, ale także z zagranicy, np. Imagine Dragons i Alana Walkera.
Co chciałbyś dostać na urodziny? - Jakiś wyjazd gdzieś i odpoczynek.
Czy płakałeś kiedyś na jakimś filmie? - Kto nie płakał na Królu Lwie?
Chciałbyś znać swoją przyszłość? - Nie chciałbym, niech będzie zagadką.
Jak wyobrażasz sobie raj? - Wielkie, miękkie łóżko i moja dziewczyna obok mnie.
Wierzysz w UFO? - Nie, ale wierzę w zjawiska paranormalne, bo sam ich doświadczyłem.
Jaki jest Twój wymarzony samochód? - Na tę chwilę Toyota GR Supra.
Z kim sławnym chciałbyś spędzić dzień? - Z Korwinem.
Jaki jest Twój ulubiony fast food? - Raczej pizza, ale nie jadam za często fastfoodów.
Jesteś od czegoś uzależniony? - Od internetu.
Czy złamałeś kiedyś prawo? - Był taki okres w moim życiu, że byłem z profosem na "Ty".
Jaki był Twój najdziwniejszy sen, który pamiętasz? - Była wojna i ruscy weszli do mnie na podwórko i zaczęli do mnie strzelać i chowałem się za jakimiś śmietnikami.
Czy jest coś, czego żałujesz? - Żałuję niektórych znajomości.
Jakiego ubrania nigdy byś nie założył? - Dzwonów.
Jaki jest Twój ideał dziewczyny? - Nie mam ideału, musi mnie raczej zainteresować swoją osobą, ale mam słabość do brunetek.
Gdybyś mógł przez jeden dzień rządzić krajem, to co byś ustanowił? - Postarałbym się jakoś zniwelować na stałe inflacje.
Gdyby nagle wyłączyli internet, telewizję i radio, to co byś robił? - Pewnie bym się zanudził na śmierć.
Gdzie byłeś 3 godziny temu? - W parku na spacerze.
Czy kiedykolwiek zjadłeś kredkę? - Nie, ale zjadłem dziewczynie szminkę.
Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego? - Smycz od kluczy.
Czy masz na sobie skarpetki? - Tak, takie ciepłe.
Czy jest Ci gorąco? - Zimno w chuj.
Co ostatnio piłeś? - Hortex Pomarańcza.
Co ostatnio jadłeś? - Makaron ze szpinakiem i kurczakiem.
Gdzie byłeś w zeszłym tygodniu w tej chwili? - W domu.
Kim był ostatni gość w Twoim domu? - Mój wujek.
Czy tęsknisz za kimś teraz? - Za dziewczyną.
Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór? - Pewnie liga.
Co chcesz wiedzieć o przyszłości? - Kiedy dojdziemy do takiego stopnia, że ludzie będą w 90% zastąpieni przez roboty.
Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie? - Yves Saint Laurent Y
Byłeś w tym roku u lekarza? - Nie byłem, szkoda mi czasu na chodzenie po lekarzach i użalaniem się z NFZ.
Czy masz opaleniznę? - Tak, jeszcze z wakacji, przyjarałem się trochę.
Czego teraz słuchasz? - Aktualnie na Spotify leci Otsochodzi - KFC.
Czy kolekcjonujesz cos? - Magnesy z miejsc w których byłem.
Czy piłeś kiedyś herbatę przez słomkę? - Tak, za dzieciaka tylko tak piłem.
Lubisz ostre przyprawy? - Nie za bardzo.
Kiedy ostatni raz wzięłaś prysznic? - Dzisiaj rano.
Czy jesteś bogaty? - Nie narzekam.
Jakiego masz iphona? - iPhone Galaxy M21.
Jaka jest w Ciebie pogoda? - Pochmurnie.
O której godzinie budzisz się rano? - Zazwyczaj 8:20.
Jaki film ostatnio widziałaś? - Platforma.
Jaki masz dzwonek w telefonie? - Shimmer z Samsunga.
Czy byłeś kiedyś w innym kraju? - Tak, wiele razy.
Ile masz rodzeństwa? - Jedno.
Komputer stacjonarny czy laptop? - PC.
Co planujesz dziś robić? - Nie mam planów.
Kiedy ostatni raz płakałeś? - Chyba z 6 lat temu.
Jakie jest twoje ulubione radio? - Nie słucham radia, ale jak już muszę to ESKA.
Co wolisz? Hamburgera czy kebaba? - Burgery raczej lepsze.
Jaki jest Twój kolor oczu? - Szaro-niebieskie.

@ Krax

Czy jesteś zodiakarą? - Nie jestem, ale czasami spoko coś przeczytać.

@ Nie Płaczemy

Który Admin do rankupa a który do degrada? - @ gru do awansu, @ Krax do degrada.

Który Zaufany do rankupa a który do degrada? - @ MocarnaKromka do awansu, @ kajtek do wyjebania.

Który Administrator do wyjebania? - Z administratorów nikt na ten moment, @ KatioN i @ Wojtkuu świetnie się sprawują.

Kiedy Krax wkońcu dostanie degrada do opiekuna żeby wkońcu wszyscy przeszli na surfa? - Myślę, że jak oddam kiedyś stołek i będę chciał, żeby serwer się rozpadł to @ Krax będzie pretendentem do Opiekuna, póki co nie planuję odchodzić, więc się nie bój.

• Super 3
  • Wow 1

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, magmusiek napisał:

Zacznę już teraz odpowiadać, bo nie wiem czy jutro i pojutrze będę miał czas

@ Speedy
Kiedy kokmi dostanie degrada?  - Jak coś odpierdoli to dostanie, na razie jest grzeczny.

@ gru

Jakie są twoje zainteresowania? - Interesuję się sztukami walki, najbardziej Ju-jitsu oraz Shotokanem, do niedawna trenowałem piłkę ręczną i siatkówkę. W wolnym czasie lubię chodzić do kina na jakieś filmy akcji i horrory i jeździć na mecze jako typowy kibol i się trochę powydzierać, lubię też majstrować coś przy autach, robić sobie jakieś projekty, wieś tuningi, ogólnie bawić się motoryzacją.

Czym się zajmujesz na co dzień? - Na co dzień chodzę do szkoły, ostatni rok mi został, po szkole dorabiam sobie w sklepie internetowym, składam dla nich komputery z podzespołów, które ktoś wcześniej kupił, co jakieś 2/3 tygodnie jeżdżę na zabezpieczenia koncertów, meczy i innych imprez masowych jako ratownik.

Ile masz lat? - W styczniu skończę 21 lat.

Jaka była najbardziej przypałowa sytuacja?  - Dużo by wymieniać, ale taka z ostatniego czasu to pojechałem na zawody międzyszkolne w piłce ręcznej i siedząc w szatni odbijałem sobie z nudów piłkę o ścianę i sufit, jak się okazało sufit był zrobiony z luźno położonych płyt osb i cały sufit się na nas zawalił, a ja musiałem na następny dzień przyjechać i to wszystko naprawić albo zapłacić za naprawę.

Skąd jesteś? - Jestem z Kalisza, Wielkopolskie.

Masz jakiegoś zwierzaka jak tak to jakiego? - Tak, mam dwa koty, dokładniej kocura i kotkę.

Jaki jest twój ulubiony mod na cs? - Oczywiście, że JailBreak.

Jakie masz auto? - Aktualnie posiadam dwa auta, jedno jest niestety przez długi czas w naprawie, bo miałem kolizję i musi teraz autko odpocząć, pierwszym, tym uszkodzonym jest Opel Insignia 2.0 Turbo z 2016 roku o mocy około 250 KM i drugi samochód, mój kochany klasyk to Rover 75 ze standardowym silnikiem 2.0, 150 KM, autko z 2001 roku przerobione w takim stylu vintage. Niedawno skończyłem swój pierwszy projekt auta w które wydałem sporo pieniędzy i je sprzedałem, była to Alfa Romeo 159 z 2008 roku z przerobionym silnikiem 1.9 JTDM o mocy około 190 KM, oczywiście po przelocie, więc drze trochę ryja.

Jaką najbardziej lubisz zabawę regulaminową? - Bardzo lubię quizy, jeżeli ich nie prowadzi @ Shadowek .

@ fgfyf

Jaki jest twój ulubiony kolor? - Raczej czarny i biały, takie basicowe kolory myślę.

Jakie jest twoje ulubione zwierzę i dlaczego akurat manul? - Moim ulubionym zwierzęciem jest manul, bo jest to najcudowniejszy kot na świecie, którego można wytresować pod bycie zabójcą, nie lubi on ludzi tak jak ja i takiego Kajtka to by wpierdolił na raz.

Dlaczego akurat aelios? - Dawniej grałem z @ Chuck na pewnej serwerowni, niestety upadła i nie miałem gdzie wrócić, a zachciało mi się grać w JailBreaki, więc wpisałem w przeglądarkę: "serwery jailbreak 2021" i tak odnalazłem Aeliosa, a zostałem tutaj, bo jest tu w miarę fajna społeczność nie wliczając niektórych osób.

Kiedy @ Krax wreszcie zostanie wypierdolony? - Jak mnie do końca wyprowadzi z równowagi.

Czemu akurat 'magmusiek'? - Z tym nickiem jest ciekawa historia, bo wszystko zaczęło się w roku 2014, gdy kupowałem konto premium do minecrafta i myślałem nad nickiem, który musiałem wymyślić, tak powstał mój pierwszy nick - "TheMagmaPL", wtedy była moda na "The" i "PL" w nicku, więc ja też sobie ustawiłem taki nick, potem ktoś na mnie zdrobniale powiedział "Magmuś" i spodobało mi się to tak, że zmieniłem nick na "TheMagmusPL", później zaczęła się moda na "1337" w nicku, więc mój nick brzmiał "Magmus1337", ale po jakimś roku wydawał mi się ten nick zbyt dziecinny, więc chciałem go jakoś zmienić, tak powstał nick: "magmusiowy" i z jego skróconej wersji powstał "magmusiek".

Jaka jest twoja ulubiona piosenka? - Na obecną chwilę jest to Waima - "Sam", ale u mnie ulubione piosenki zmieniają się jak skarpetki.

Jaki jest twój ulubiony film? - Konkretnego filmu nie mam, ale bardzo lubię Star Warsy, obejrzałem wszystkie możliwe do obejrzenia części, filmy, epizody i seriale z nimi związane.

@ Majkel

Czy jest coś, czego się boisz? - Tak, boję się śmierci, jest to dla mnie smutna i niewiarygodne, że kiedyś to, że mogę poruszyć ręką, wstać z łóżka bądź coś powiedzieć się skończy.
Czego nie zrobiłbyś za żadne skarby świata? - Nie zabiłbym bezbronnego.
Kim chciałeś zostać jako dziecko? - Sportowcem, dokładniej jakiegoś sportu walki.
Jakie jest Twoje największe marzenie? - Mieć kochającą rodzinę, dom i móc cieszyć się beztroskim życiem.
Czy zataiłbyś prawdę przed bliską Ci osobą, po to żeby jej nie ranić? - Tak, wiele razy to robiłem.
Jaki film najbardziej zapadł Ci w pamięci? - Myślę, że "TO" z 2017 roku, bo był to mój pierwszy samodzielnie obejrzany horror i bałem się po tym jak cholera.
Gdybyś miał 5 minut, żeby się spakować i opuścić dom, to co byś ze sobą zabrał? - Raczej coś, co mi się przyda w życiu, telefon i ewentualnie jakieś jedzenie lub ubrania.
Co najlepszego przydarzyło Ci się w życiu? - Związek z kochającą mnie osobą.
Co najgorszego przydarzyło Ci się w życiu? - Uraz, który miałem niestety, ale o tym opowiem w za kilka pytań, bo tego ono dotyczy.
Masz lęk wysokości? - Kiedyś miałem lęk wysokości i to dosyć spory, od momentu, gdy skoczyłem pierwszy raz ze spadochronem i na bungee to nie robi mi już to większej różnicy.
Kto jest dla Ciebie autorytetem? - Mój tata.
O co poprosiłbyś złotą rybkę? - O szczęście w życiu.
Jaka była najbardziej żenująca sytuacja w Twoim życiu? - Jakoś, gdy miałem 8 lat byłem na jakimś festynie czy czymś takim podobnym i jedna Pani krzyknęła "Kto chce jeszcze loda?!", obracam się i patrzę, że rozdaje innym dzieciom lody, więc podszedłem do niej i poczekałem na swoją kolej, gdy rozdała wszystkim (około 6 dzieciom) lody popatrzyła się na mnie i powiedziała "A ty kim jesteś?", okazało się, że to była matka tej szóstki dzieci i kupowała im po prostu lody, a ja myślałem, że rozdaje je za darmo. To było już prawie 11 lat temu, ale wciąż jak o tym pomyślę to mnie skręca.
Kiedy dowiedziałeś się, że św. Mikołaj nie istnieje? - Jak to nie istnieje? 😭
Miałeś kiedyś coś złamane? - Lepszym pytaniem byłoby "Czego nie miałeś złamanego", jako dziecko, które było całe życie aktywne w sporcie, chcąc czy nie chcąc te kontuzje się musiały pojawić. Poza takimi urazami, które ma każdy np. skręcona kostka, wybity czy też złamany palec miałem też jeden poważniejszy uraz, który mnie kompletnie wykluczył z dalszej możliwości rozwijania się w sporcie. Było to w drugiej klasie gimnazjum, zawody szkolne, biegi sztafetowe, dostaję pałeczkę na drugiej zmianie jako drugi, przede mną biegnie koleś, ale biegł on dosyć wolno, więc wiedziałem, że byłem w stanie go wyprzedzić bez żadnego wysiłku, zostawiłem sobie go na ostatnią prostą i zacząłem go wyprzedzać, gdy go wyprzedziłem - on się trochę zdenerwował i podczas biegu podciął mi nogę, nie miałem jak się podeprzeć, żeby nie upaść, bo jedną nogę z tamtej strony mi wykosił, a w ręce trzymałem pałeczkę, więc nie mogłem w żaden sposób asekurować swojego upadku. To skutkowało tym, że upadłem na prawe biodro i miałem złamaną panewkę i część miednicy oraz zwichnięty cały staw biodrowy, a takim potocznym językiem to kość udowa wyleciała mi po prostu ze stawu biodrowego. Lekarz powiedział, że ciężko to widzi i raczej się nie uda tego nastawić i będzie to trzeba zrobić operacyjnie, ale na szczęście, po 6 godzinach spania w narkozie się udało przez co nie miałem wczepianego implantu sztucznego biodra, Po tym całym zajściu nie mogłem wstawać z łóżka, ani podnieść nogi przez 3 miesiące, a po tych 3 miesiącach kolejne 2 miesiące chodziłem o kulach, rehabilitację mam do tej pory, a minęło od tamtego czasu 5 lat.

Jesteś na coś uczulony? - Jestem uczulony na kakao i na te wszystkie pyłki, dlatego zawsze jak się zaczyna wiosna i wszystko pyli to mam zapalenie krtani i siedzę przez tydzień na antybiotykach.
Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że został Ci jeden dzień życia? - Chciałbym go spędzić z najbliższymi i zrobić wszystkie rzeczy na które nie mam odwagi.
Jaki jest Twój przepis na idealny wieczór? - Dziewczyna, Netflix, jakieś jedzonko i koc.
Co jesz na śniadanie? - Nie jadam śniadań, jak wstaję to przez pierwsze 6 godzin nie jestem w stanie nic zjeść, nie chce mi się po prostu.
Jaka jest Twoja najbardziej znienawidzona reklama? - Shopee.
Wolałbyś mieć psa czy kota? - Manula czyli kota.
Wakacje nad morzem czy w górach? - Zdecydowanie w górach, uwielbiam góry.
Jaki jest Twój ulubiony zespół / piosenkarz? - Zespół to Video, ulubionego piosenkarza nie mam.
Wygrałeś coś kiedyś? - Wygrałem misia na loterii w wieku 10 lat i 100zł w zdrapce tydzień temu.
Masz jakąś szczęśliwą liczbę? - Tak, 26, wszystko, co dobre zdarzyło się w ten dzień.
Gdybyś był bajecznie bogaty, to na co wydawałbyś pieniądze? - Pewnie na jakieś dalsze inwestowanie.
Jaką super moc chciałbyś mieć i dlaczego? - Chciałbym móc się teleportować, świetna oszczędność paliwa i nigdy bym się nigdzie nie spóźnił.
Gdyby reinkarnacja była prawdą, to jakim zwierzęciem lub rośliną chciałbyś być w kolejnym życiu? - Chciałbym być komarem, żeby móc wkurwiać ludzi.
Jaka jest według Ciebie najgorsza ludzka cecha? - Zazdrość.
Jaka jest Twoja ulubiona strona internetowa? - Reddit.
Gdybyś mógł spotkać siebie sprzed 5 lat, to co byś sobie powiedział? - Pewnie coś w stylu "Ucz się kurwa, bo będzie ciężko".
Czy zrobiłeś kiedyś coś, z czego jesteś naprawdę dumny? - Tak, wiele razy uratowałem komuś życie dzięki znajomości medycyny.
Gdybyś przez 1 dzień mógł być dziewczyną, to co byś robił? - Zobaczyłbym ile można zarobić stojąc cały dzień przy ulicy.
Spotkałeś kiedyś kogoś sławnego? - Jeżdżę na zabezpieczenia koncertów jako ratownik, więc mam wstęp na backstage, rozmawiałem między innymi z całym White Widow, EKIPA, Roxie Węgiel, Viki Gabor, CLEO, KaeN, OKI, Young Igi, Otsochodzi, ale także z zagranicy, np. Imagine Dragons i Alana Walkera.
Co chciałbyś dostać na urodziny? - Jakiś wyjazd gdzieś i odpoczynek.
Czy płakałeś kiedyś na jakimś filmie? - Kto nie płakał na Królu Lwie?
Chciałbyś znać swoją przyszłość? - Nie chciałbym, niech będzie zagadką.
Jak wyobrażasz sobie raj? - Wielkie, miękkie łóżko i moja dziewczyna obok mnie.
Wierzysz w UFO? - Nie, ale wierzę w zjawiska paranormalne, bo sam ich doświadczyłem.
Jaki jest Twój wymarzony samochód? - Na tę chwilę Toyota GR Supra.
Z kim sławnym chciałbyś spędzić dzień? - Z Korwinem.
Jaki jest Twój ulubiony fast food? - Raczej pizza, ale nie jadam za często fastfoodów.
Jesteś od czegoś uzależniony? - Od internetu.
Czy złamałeś kiedyś prawo? - Był taki okres w moim życiu, że byłem z profosem na "Ty".
Jaki był Twój najdziwniejszy sen, który pamiętasz? - Była wojna i ruscy weszli do mnie na podwórko i zaczęli do mnie strzelać i chowałem się za jakimiś śmietnikami.
Czy jest coś, czego żałujesz? - Żałuję niektórych znajomości.
Jakiego ubrania nigdy byś nie założył? - Dzwonów.
Jaki jest Twój ideał dziewczyny? - Nie mam ideału, musi mnie raczej zainteresować swoją osobą, ale mam słabość do brunetek.
Gdybyś mógł przez jeden dzień rządzić krajem, to co byś ustanowił? - Postarałbym się jakoś zniwelować na stałe inflacje.
Gdyby nagle wyłączyli internet, telewizję i radio, to co byś robił? - Pewnie bym się zanudził na śmierć.
Gdzie byłeś 3 godziny temu? - W parku na spacerze.
Czy kiedykolwiek zjadłeś kredkę? - Nie, ale zjadłem dziewczynie szminkę.
Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego? - Smycz od kluczy.
Czy masz na sobie skarpetki? - Tak, takie ciepłe.
Czy jest Ci gorąco? - Zimno w chuj.
Co ostatnio piłeś? - Hortex Pomarańcza.
Co ostatnio jadłeś? - Makaron ze szpinakiem i kurczakiem.
Gdzie byłeś w zeszłym tygodniu w tej chwili? - W domu.
Kim był ostatni gość w Twoim domu? - Mój wujek.
Czy tęsknisz za kimś teraz? - Za dziewczyną.
Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór? - Pewnie liga.
Co chcesz wiedzieć o przyszłości? - Kiedy dojdziemy do takiego stopnia, że ludzie będą w 90% zastąpieni przez roboty.
Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie? - Yves Saint Laurent Y
Byłeś w tym roku u lekarza? - Nie byłem, szkoda mi czasu na chodzenie po lekarzach i użalaniem się z NFZ.
Czy masz opaleniznę? - Tak, jeszcze z wakacji, przyjarałem się trochę.
Czego teraz słuchasz? - Aktualnie na Spotify leci Otsochodzi - KFC.
Czy kolekcjonujesz cos? - Magnesy z miejsc w których byłem.
Czy piłeś kiedyś herbatę przez słomkę? - Tak, za dzieciaka tylko tak piłem.
Lubisz ostre przyprawy? - Nie za bardzo.
Kiedy ostatni raz wzięłaś prysznic? - Dzisiaj rano.
Czy jesteś bogaty? - Nie narzekam.
Jakiego masz iphona? - iPhone Galaxy M21.
Jaka jest w Ciebie pogoda? - Pochmurnie.
O której godzinie budzisz się rano? - Zazwyczaj 8:20.
Jaki film ostatnio widziałaś? - Platforma.
Jaki masz dzwonek w telefonie? - Shimmer z Samsunga.
Czy byłeś kiedyś w innym kraju? - Tak, wiele razy.
Ile masz rodzeństwa? - Jedno.
Komputer stacjonarny czy laptop? - PC.
Co planujesz dziś robić? - Nie mam planów.
Kiedy ostatni raz płakałeś? - Chyba z 6 lat temu.
Jakie jest twoje ulubione radio? - Nie słucham radia, ale jak już muszę to ESKA.
Co wolisz? Hamburgera czy kebaba? - Burgery raczej lepsze.
Jaki jest Twój kolor oczu? - Szaro-niebieskie.

@ Krax

Czy jesteś zodiakarą? - Nie jestem, ale czasami spoko coś przeczytać.

@ Nie Płaczemy

Który Admin do rankupa a który do degrada? - @ gru do awansu, @ Krax do degrada.

Który Zaufany do rankupa a który do degrada? - @ MocarnaKromka do awansu, @ kajtek do wyjebania.

Który Administrator do wyjebania? - Z administratorów nikt na ten moment, @ KatioN i @ Wojtkuu świetnie się sprawują.

Kiedy Krax wkońcu dostanie degrada do opiekuna żeby wkońcu wszyscy przeszli na surfa? - Myślę, że jak oddam kiedyś stołek i będę chciał, żeby serwer się rozpadł to @ Krax będzie pretendentem do Opiekuna, póki co nie planuję odchodzić, więc się nie bój.

Jebaniutki xD

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

ŁMagmusiek udowodnił że jak chcesz to potrafisz odpowiedzieć na tak ogromną ilość pytań osobiście bardzo ci dziękuję @ magmusiek za to że ci się chciało na to wszystko odpowiedzieć osobiście odpowiadał na to 2.3h więc wielkie brawa dla ciebie magma jesteś niesamowity nie zmieniaj się  😜

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy platyna?
Kiedy wywalamy wreszcie rangę zaufanego z serwera?
Co cię najbardziej irytuję?
Gdybyś miał wybrać tylko jedną grę w którą możesz grać do końca życia, to jaką?
Dlaczego @ Shadowek  jeszcze nie ma admina?
Jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny? 
Co jest twoim zdaniem największym problemem na Aeliosie?
Kiedy powrót kariery youtubera aeliosowego?
Jakie są twoje plany na najbliższą przyszłość?
Podpiszesz profil?
Czemu masz nietoperza jedzącego banana na awatarze?
Co było dla ciebie największym rozczarowaniem w życiu?
Czy uważasz że lepiej mógłbyś spędzić czas nie odpowiadając na pytania? (Chyba że nie odpowiesz :tf:)

• Super 2
Odnośnik do odpowiedzi

@ KokmiPol

Kiedy @ Meep  wróci na serwer? - To pytanie do Suchego.

@ Varen

Kiedy platyna? - Chyba nigdy, już się pogodziłem, za dużo małp na EUNE.
Kiedy wywalamy wreszcie rangę zaufanego z serwera? - Nie łatwiej by było po prostu wywalić @ kajtek z zaufanego?
Co cię najbardziej irytuję? - Jak trzeba komuś powtarzać prostą rzecz po 3/4 razy i nadal tego nie rozumie.
Gdybyś miał wybrać tylko jedną grę w którą możesz grać do końca życia, to jaką? - Raczej jedna z części Battlefronta.
Dlaczego @ Shadowek  jeszcze nie ma admina? - No już ma.
Jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny? - Historia i Angielski.
Co jest twoim zdaniem największym problemem na Aeliosie? - Mentalność niektórych osób.
Kiedy powrót kariery youtubera aeliosowego? - Nie wiem co można nagrać, wypaliłem się po jednym odcinku.
Jakie są twoje plany na najbliższą przyszłość? - Jak się uda zdać maturę to lecę na fizjoterapię.
Podpiszesz profil? - Jasne, po streamie będzie podpisywane.
Czemu masz nietoperza jedzącego banana na awatarze? - Bo jest najsłodszy na świecie ❤️
Co było dla ciebie największym rozczarowaniem w życiu? - Jak pomogłem koledze ze sprawdzianem i pani się zorientowała, że jeden od drugiego spisywał to powiedział, że ja spisywałem od niego.
Czy uważasz że lepiej mógłbyś spędzić czas nie odpowiadając na pytania? - Skończyłbym grać już pewnie jednego URF'a więc raczej tak.

Edytowane przez magmusiek
  • Super 1

💫 Autor słynnego cytatu: "czoło kraty, Meep garbaty" 💫

Odnośnik do odpowiedzi
  • zamknął ten
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...