Skocz do zawartości

✘ odrzucone Szansa na zaufanego

Paku9031

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): paku 420

2. SteamID:[U:1:1141386482]

3. GT:https://www.gametracker.com/player/%F0%9F%94%A5p%C9%91ku90%F0%9F%94%A5/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 14

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): chciałbym pomagać nowym graczą na serwerze oraz pomagać serwerowi w rozwoj i banować osoby które łamią relugamin

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: wielu nowym graczą tłumacze komendy (np.podylica kraty)
7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: 7/10

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):  lubie spędzać wolny czas na komputerze oraz rozwijać swoje pasije sporty jakie lubie to np koszykówka pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Paku9031 napisał:

1. Nick (Steam): paku 420

2. SteamID:[U:1:1141386482]

3. GT:https://www.gametracker.com/player/%F0%9F%94%A5p%C9%91ku90%F0%9F%94%A5/91.224.117.153:27015/

4. Wiek: 14

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania): chciałbym pomagać nowym graczą na serwerze oraz pomagać serwerowi w rozwoj i banować osoby które łamią relugamin

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś: wielu nowym graczą tłumacze komendy (np.podylica kraty)
7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?: 7/10

8. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):  lubie spędzać wolny czas na komputerze oraz rozwijać swoje pasije sporty jakie lubie to np koszykówka pozdrawiam 🙂

Na nie

- Podanie napisane na odpierdol

- Mało godzin
- Nie widze cie w ct praktycznie

- Podanie nawet ma błędy ortograficzne, gdzie widać że podanie nie było nawet analizowane, tylko napisałeś je od tak, i wysłałeś 

- nie pomagasz innym, przynajmniej mało to zaważam

• Wrrr 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mulcigiusz napisał:

Na nie

- Podanie napisane na odpierdol

- Mało godzin
- Nie widze cie w ct praktycznie

- Podanie nawet ma błędy ortograficzne, gdzie widać że podanie nie było nawet analizowane, tylko napisałeś je od tak, i wysłałeś 

- nie pomagasz innym, przynajmniej mało to zaważam

ostatnio dużo osób mi zwracał uwagę o to że za dużo jestem w ct nad podanię ma wyrażać mnie .uważam że się nad nim starałem i jak jestem w ct to tłumacze polecenia i staram dawać innym graczą 2szansę a błędy są z względu posiadania przeze mnie dyslekcji a nad godzinami bym mógł popracować.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Kajtek się dostał na zaufanego to każdy może, aczkolwiek jestem neutralnie nastawiony a może nawet trochę na nie ponieważ nie kojarzysz mi się zbyt pozytywnie (Ale masz + za ct).

Edytowane przez Varen
Wyglądało jak syf :P
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...