Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na zaufanego

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick Steam: aimstar
2. SteamIDv3: [U:1:28392405]
3. Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/AimStaR/91.224.117.153:27015/
4. Wiek: 13
5. Dlaczego chciałbyś zostać Adminem? (3/4 rozbudowane zdania): Chcialbym zostac zaufanym poniewaz spedzam na serwerze naprawde duzo czasu i przydal bym sie w tej roli. Rowniez kilka osob nie wiem dlaczego proponowalo mi zlozyc podanie lub pytalo sie czy juz nad tym myslalem. Wydaje mi sie za nadal bym sie w tej roli poniewaz od jakiegos miesiaca poprawilem sie pod wzgledem ogarniania.
6. Podaj przykłady w jaki sposób pomogłeś komuś z jego problemem: Nie raz pomagalem gracza i ctkowi gdy np nie ogarnial jakiejs komendy . Przyklad podczas zabawy w zloty strzal ctek pozwolil gracza skoczyc podczas zakazu skakania potem zabil tych co podskoczyli powiedzialem mu ze jezeli pozwolil skoczyc gracza ktorzy nie rozumieja zabawy nie powinien ich zabijac. (tak w skrocie) 
7. Jak oceniasz swoją znajomość komendy SourceMod?: 7/10
8. Jak oceniasz swoje przyswajanie wiedzy?: Bardzo szybkie nauczylem sie wielu rzeczy podczas moze 3/4 miesiecy po dlugiej przerwie od serwera.
9. Kilka zdań o sobie (3/4 rozbudowane zdania): Nazywam sie Damian z zawodu planuje byc programista. Poswiecam wiele czasu serwerowi poniewaz mam sporo wolnego. Moje zainteresowania to koszykowka i polka nozna . (nie pisalem polskich znakow bo mi sie pawy alt rozwalil xd)

Odnośnik do odpowiedzi

Neutral 

+Aktywny 

+Często w ct 

-(według mnie) nie masz jeszcze wyrobionej opinii u administracji a czasami jest to ważna kwestia i według mnie to jest duży - ale to tylko ja tak sądze pamiętaj że każdy może myśleć inaczej nie dam ci na nie bo widzę że aktywny jesteś dlatego neutral 

Pozdrawiam 

Edytowane przez gru
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, gru napisał:

Neutral 

+Aktywny 

+Często w ct 

-(według mnie) nie masz jeszcze wyrobionej opinii u administracji a czasami jest to ważna kwestia i według mnie to jest duży - ale to tylko ja tak sądze pamiętaj że każdy może myśleć inaczej nie dam ci na nie bo widzę że aktywny jesteś dlatego neutral 

Pozdrawiam 

Pożyczam

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...