Skocz do zawartości

✔ przyjęte DOMESTEL podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick Steam:  BLSQ DOMESTEL JB.AELIOS.PL
2. SteamIDv3: 1458345355
3. Link do GameTrackera: GameTracker.com : Player Page for BLSQ DOMESTEL Jb.Aelios.pl
4. Wiek: 14
5. Dlaczego chciałbyś zostać Adminem? (3/4 rozbudowane zdania): Ponieważ pomagał bym graczom jak by mieli jakiś problem tłumaczył bym im co robią np. źle
6. Podaj przykłady w jaki sposób pomogłeś komuś z jego problemem: Jeżeli by był to nowy gracz i by nie wiedział jak działają serwery Jailbreak i polecenia to bym w skrócie mu wytłumaczył
7. Jak oceniasz swoją znajomość komendy SourceMod?: dobry
8. Jak oceniasz swoje przyswajanie wiedzy?: Wręcz Wspaniałe
9. Kilka zdań o sobie (3/4 rozbudowane zdania): Mam 14 lat nazywam się Adam. Po ukończeniu 8 klasy chciał bym się dostać do szkoły informatycznej. Z kolegami mamy własną można powiedzieć że bandę. Raz nawet mieliśmy do czynienia z pra... w sumie nieważne xD. Mam 3 koty, 1 psa, 1 chomika. Bardzo lubię jeździć na długie wyprawy rowerowe po lesie z kolegami.

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Speedy napisał:

Na nie

ty jesteś upo? jak piszesz na nie , to powód daj jakiś bo to jest średnie zachowanie że pisze ktoś na nie ale nie poda powodu 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

na tak
+aktywny
+zero konfliktów z graczami

+często w ct
-podanie w 5. można było trochę więcej napisać 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.11.2022 o 14:32, gru napisał:

ty jesteś upo? jak piszesz na nie , to powód daj jakiś bo to jest średnie zachowanie że pisze ktoś na nie ale nie poda powodu 

Do żyda jeszcze to napisz bo nie przeczytał twojej wiadomości 

• Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...