Skocz do zawartości

✘ odrzucone odwołanie blokadact

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 15yo | fullfocus

2. SteamIDv3 ( Przykład: [U:1:1030180262] )76561199227439897

3. Kiedy blokada została nadana? (Data i Godzina):27.11.2022/12:47

4. Serwer (Na którym masz blokadę):JB.AELIOS.PL

5. Długość Bana:70rund

6. Admin, który nałożył blokadę:NRV

7. Opis sytuacji: więc grałem na mapie jb_summer_jail_2020 drugi raz i wbilem do ct i prowadziłem rundę, poszliśmy z tt na kolorki na których nigdy nie byłem i kolega z ct klikał przyciski i ja chciałem raz kliknąć i nie wiedziałem że buguję się i wszyscy tt zginęli bo nikt mi nie powiedział i NRV dał mi 6warnów za fk i dostałem blokadect na 70rund. Moim zdaniem niesłuszna kara bo nie wiedziałem że te kolorki się bugują

8. Dlaczego chcesz dostać UnBana?:ponieważ chce dalej móc prowadzić poniewaz sprawia mi to przyjemność a 30rund ctbana to da się przeżyć i zleci szybko ale 70nie chce mi się czekać

9. Dowód (Opcjonalnie):

• LMAO 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi

XDDDD
chłopie zabiłeś 6 TT tym kliknięciem 
a po 2 to przypierdalaj się do @ Varen  który powiedział że należą ci się warny (bo akurat na alt-tabie byłem ;/) a ponieważ iż miał [email protected] to mu uwierzyłem więc no. 
po 3 zdałeś aelios ct za 4 razem xDDD przez pomyłkę administracji i ty coś o tym piszesz? 

A po 4 to te 70 rund na spokojnie pograsz. 
wierzę w ciebie tak jak w twojego zaufanego 
pozdrawiam serdecznie NRV. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Shadowek napisał:

XDDDD
chłopie zabiłeś 6 TT tym kliknięciem 
a po 2 to przypierdalaj się do @ Varen  który powiedział że należą ci się warny (bo akurat na alt-tabie byłem ;/) a ponieważ iż miał [email protected] to mu uwierzyłem więc no. 
po 3 zdałeś aelios ct za 4 razem xDDD przez pomyłkę administracji i ty coś o tym piszesz? 

A po 4 to te 70 rund na spokojnie pograsz. 
wierzę w ciebie tak jak w twojego zaufanego 
pozdrawiam serdecznie NRV. 

Co na mnie chcesz zwalić ;(

Ale w sumie tak było, to jest nauczka za przeszkadzanie w prowadzeniu/ robienie czegoś czego nie powineneś. 

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Varen napisał:

Co na mnie chcesz zwalić ;(

Ale w sumie tak było, to jest nauczka za przeszkadzanie w prowadzeniu/ robienie czegoś czego nie powineneś. 

Ale XD to ja wtedy prowadziłem tylko inny ct klikał 

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, MariuszArtysta napisał:

Ale XD to ja wtedy prowadziłem tylko inny ct klikał 

Mi powiedziano że to ty 
jeszcze zaufany sprawdzał demko jak chcesz to i ja mogę sprawdzić tylko podeślij 
tylko licz się z tym że jak ja to sprawdzę i wyjdzie że to ty to 140 ctbana dostaniesz więc jak chcesz 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Shadowek napisał:

Mi powiedziano że to ty 
jeszcze zaufany sprawdzał demko jak chcesz to i ja mogę sprawdzić tylko podeślij 
tylko licz się z tym że jak ja to sprawdzę i wyjdzie że to ty to 140 ctbana dostaniesz więc jak chcesz 🙂

To było tak opiszę ci to dokładnie 

Prowadziłem rundę i było wszystko git poszliśmy na te kolorki i drugi ct zapytał się czy może klikać ja powiedziałem nie wiem czy coś w tym stylu już nie pamiętam i on i tak zaczął klikać a ja jadłem w tym momencie maczka( wiem nikt nie pytal) i po chwili spojrzałem na monitor i raz kliklem no i zbugowalo się i wszyscy tt zginęli 

Odnośnik do odpowiedzi

Shadow jest homofobem i nie myśli trzeźwo, proponuję jeszcze raz się zastanowić. (nie wiem nawet o czym jest ta skarga)

Edytowane przez Nie Płaczemy
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...