Skocz do zawartości

Skarga na administracje, Faworyzacja graczy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Rabarbar bbx

2. SteamID (Oskarżonego): nie znam 

3. Data złamania regulaminu: 28.06.2020(niedziela) około godziny 17:35

4. Opis sytuacji: Witam z tej strony kochany Rabarbarek jak to 10 minut temu powiedział junior adminek  krystek, a wiec była runda 4 byłem zbuntowanym graczem i miałem lagi jeden z ct mnie znalazł i pyta sie czy wracam, wiec wywaliłem broń i pobiegłem do wardena i grupki terrorystów był to około 6:35 do końca rundy  taki jeden znany wam junior adminek zabił mnie i wymówil do mnie słowa ,,chyba cie pojebało''  zdenerwowałem sie bo wiadomo administracja powinna dawac przykład i nie wyzywać innych gracz i napisałem ,,zamknij ryj frajerze'' HeadAdmin spytał sie mnie czy znudziło mi sie już granie a spiner dodał chyba mucik poleci no i jeszcze ten musiał słowo dodać krystianek ze chyba nie tylko mucik panowie wiec jak to ja napisałem dawaj dawaj no znowu cwaniaczek krystek wymawia słowa do mnie ,,jaki pewny siebie jebany'' (co potem sie tego wyrzekał a admin nie może kłamać) no i stało sie odpowiedziałem mu na chacie tekstowym ,,sam jestes jebany'' no to tak najpierw zmienili mi nick na noname pozniej dali mi mutgaga na minute co bylo misclickiem bo spiner chcial mi dac na 1h gdy już upłynął czas mojego muta napisałem ,,co na wiecej to już nie dacie bo sie boicie?'' to któryś z adminów dal mi oczywiście permgaga. Pózniej nazwali mnie konfidentem bo napisałem to suchemu a suchy cos wojtkowi napisał.

Z tego wszystkiego wynika, że administracjajest faworyzowana i  nie jest karana  tylko  zwykli gracze 

5. Dowód: http://103.gotv.pro/srv61175/auto-20200628-1735-jb_minecraft_beta_v4-2.dem.zip

• Lubię to! 1
  • LMAO 4
Odnośnik do odpowiedzi

Ja z @ SuchY wszystko omówiłem, jak to z mojej strony wyglądało. Odpowiedziałem tylko na to, co zobaczyłem na czacie w tamtym momencie, ponieważ przeglądałem discorda i gra była w tle.

• Lubię to! 2

Aelios.pl

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedziałem że cię chyba pojebało bo ja ci nie pozwoliłem wrócić a to że inny ct ci pozwolił to mnie to mało interesuje bo to js prowadziłem a ty mi się od tak wbijasz na 2 miejsce na surfie xD

• Lubię to! 1
  • Super 1

spiner (1).png

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Spinerrr napisał:

Powiedziałem że cię chyba pojebało bo ja ci nie pozwoliłem wrócić a to że inny ct ci pozwolił to mnie to mało interesuje bo to js prowadziłem a ty mi się od tak wbijasz na 2 miejsce na surfie xD

no to mogłeś grzeczniej bo kolegami nie jesteśmy

• LMAO 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Rabarbar bbx napisał:

1. Twój Nick: Rabarbar bbx

2. SteamID (Oskarżonego): nie znam 

3. Data złamania regulaminu: 28.06.2020(niedziela) około godziny 17:35

4. Opis sytuacji: Witam z tej strony kochany Rabarbarek jak to 10 minut temu powiedział junior adminek  krystek, a wiec była runda 4 byłem zbuntowanym graczem i miałem lagi jeden z ct mnie znalazł i pyta sie czy wracam, wiec wywaliłem broń i pobiegłem do wardena i grupki terrorystów był to około 6:35 do końca rundy  taki jeden znany wam junior adminek zabił mnie i wymówil do mnie słowa ,,chyba cie pojebało''  zdenerwowałem sie bo wiadomo administracja powinna dawac przykład i nie wyzywać innych gracz i napisałem ,,zamknij ryj frajerze'' HeadAdmin spytał sie mnie czy znudziło mi sie już granie a spiner dodał chyba mucik poleci no i jeszcze ten musiał słowo dodać krystianek ze chyba nie tylko mucik panowie wiec jak to ja napisałem dawaj dawaj no znowu cwaniaczek krystek wymawia słowa do mnie ,,jaki pewny siebie jebany'' (co potem sie tego wyrzekał a admin nie może kłamać) no i stało sie odpowiedziałem mu na chacie tekstowym ,,sam jestes jebany'' no to tak najpierw zmienili mi nick na noname pozniej dali mi mutgaga na minute co bylo misclickiem bo spiner chcial mi dac na 1h gdy już upłynął czas mojego muta napisałem ,,co na wiecej to już nie dacie bo sie boicie?'' to któryś z adminów dal mi oczywiście permgaga. Pózniej nazwali mnie konfidentem bo napisałem to suchemu a suchy cos wojtkowi napisał.

Z tego wszystkiego wynika, że administracjajest faworyzowana i  nie jest karana  tylko  zwykli gracze 

5. Dowód: http://103.gotv.pro/srv61175/auto-20200628-1735-jb_minecraft_beta_v4-2.dem.zip

+1

• LMAO 1

suhy  bezbek

Odnośnik do odpowiedzi

Sam fakt, że odkąd jesteście na serwerze ze swoimi kolegami to atmosfera jest toxic w chuy, a  Suchodolski i tak trzyma waszą strone ¯\_(ツ)_/¯

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Rabarbar bbx napisał:

no to mogłeś grzeczniej bo kolegami nie jesteśmy

Do każdego zwracam się w podobny sposób dla mnie zartobliwy i dla innych też taki jest a to że ty spiales dupe o byle gówno to naprawdę super jesteś i tak btw spójrz na swoje zachowanie jak jesteś w ct i ty potrafisz się do ludzi gorzej odzywać i myślisz wtedy że jesteś Panem a tak naprawdę to jesteś zwykłym Maćkiem który gra na serwerze 

spiner (1).png

Odnośnik do odpowiedzi

Oh Rabarbar 🙂

Skarżysz na innych, a sam swoje błędy i zawinienia ukrywasz.. Może pochwalisz się jak parę dni temu, powiedziałeś mi, że w dupie to masz, że dostaniesz mute'a bo podobno azor za Ciebie to wszystko pisał? 🙂

Troszku dwulicowy jesteś, a spoglądając na to, że większość serwera Cię nie lubi, ja popieram stronę Spinerrra. Sama byłam przy tej sytuacji i widziałam wszystko bardzo dobrze, także mam wrażenie, że spinasz dupę i to za bardzo 😉 Na serwerze panuje zajebista atmosfera, dopóki nie wejdziesz ty, albo któryś z Twoich podwładnych (czyt. kolegów) Grozisz, wyzywasz a potem dziwisz się dlaczego dostajesz mute. Jeżeli dalej chcesz takie coś robić, to taka malutka porada ode mnie, idź na inny serwer! 🙂 W całej sytuacji większość to ty prowokowałeś, więc proszę, jak już piszesz skargę, to napisz też swoje zawinienia i to prawdziwe 😉

@ Polkaz chciał dla Ciebie dobrze, dał Ci unmute, za Twoje "dobre zachowanie" gdzie przyznam dobrze się zachowywałeś, ale widzę, że wracamy do korzeni! 🙂 Dlatego Rabarbar, proszę Cię, jak już masz zostać na tym serwerze, to weź się nie odzywaj i gadaj sobie przez discorda z ludźmi, bo to co odwalasz ostatnio to jest serio parodia i aż mi się śmiać chce jak widzę, jak Twoi "koledzy" Cię bronią, choć wiedzą, że nie mają racji. 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że skończysz z takim czymś ❤️

Jeżeli nie mam racji, to proszę wyjaśnij mi to bez wyzywania 🙂 Choć myślę, że dużo osób się ze mną zgodzi 😉

ssss.gif

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, lคยггคค napisał:

Oh Rabarbar 🙂

Skarżysz na innych, a sam swoje błędy i zawinienia ukrywasz.. Może pochwalisz się jak parę dni temu, powiedziałeś mi, że w dupie to masz, że dostaniesz mute'a bo podobno azor za Ciebie to wszystko pisał? 🙂

Troszku dwulicowy jesteś, a spoglądając na to, że większość serwera Cię nie lubi, ja popieram stronę Spinerrra. Sama byłam przy tej sytuacji i widziałam wszystko bardzo dobrze, także mam wrażenie, że spinasz dupę i to za bardzo 😉 Na serwerze panuje zajebista atmosfera, dopóki nie wejdziesz ty, albo któryś z Twoich podwładnych (czyt. kolegów) Grozisz, wyzywasz a potem dziwisz się dlaczego dostajesz mute. Jeżeli dalej chcesz takie coś robić, to taka malutka porada ode mnie, idź na inny serwer! 🙂 W całej sytuacji większość to ty prowokowałeś, więc proszę, jak już piszesz skargę, to napisz też swoje zawinienia i to prawdziwe 😉

@ Polkaz chciał dla Ciebie dobrze, dał Ci unmute, za Twoje "dobre zachowanie" gdzie przyznam dobrze się zachowywałeś, ale widzę, że wracamy do korzeni! 🙂 Dlatego Rabarbar, proszę Cię, jak już masz zostać na tym serwerze, to weź się nie odzywaj i gadaj sobie przez discorda z ludźmi, bo to co odwalasz ostatnio to jest serio parodia i aż mi się śmiać chce jak widzę, jak Twoi "koledzy" Cię bronią, choć wiedzą, że nie mają racji. 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że skończysz z takim czymś ❤️

Jeżeli nie mam racji, to proszę wyjaśnij mi to bez wyzywania 🙂 Choć myślę, że dużo osób się ze mną zgodzi 😉

ssss.gif

W całej sytuacji większość to ty prowokowałeś, więc proszę, jak już piszesz skargę, to napisz też swoje zawinienia i to prawdziwe 😉 xDXDXXDXDxdxddxdxdxdxDXD

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem demko i nie słuchać cie rabarbar w ogolę.

Jak administracja łamie swoje prawa to idziesz z tym do mnie zamiast wyzywać się razem z nimi.

Dostałeś ode mnie szanse na poprawienie się a już po paru dniach dostawałem zgłoszenia że wyzywasz innych.

Zastanawia mnie po co tak naprawdę grasz dalej na tym serwerze skoro każdy chce ci wbić nóż w plecy jednocześnie nie będąc bezkonfliktowym.

Tak jak już mówiłem. Swoim zachowaniem i stylem grania w serwer jb tylko działasz na jego niekorzyść a mając na głowie taką osobę jak ty ciężko zachowywać się "profesjonalnie" jako administrator więc nie miej nikomu za złe że jesteś tak traktowany bo nie jesteś święty.

• Lubię to! 5
Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, MERC napisał:

Sam fakt, że odkąd jesteście na serwerze ze swoimi kolegami to atmosfera jest toxic w chuy, a  Suchodolski i tak trzyma waszą strone ¯\_(ツ)_/¯

zeby komentowac sytuacje na serwerze to wypadaloby na nim gracXD

1) https://www.gametracker.com/player/MERC JB.AELIOS.PL/91.224.117.153:27015/ w 12 dni masz moze ze 3h na serwie

2) "kolegami"- liczba mnoga, z katowni gram tylko ja i rabarbar 

3) okej jestesmy toksyczni, nie ma co ukrywac, ALE wiekszosc administracji jest rownie albo i bardziej toksyczna wiec co sie plujesz? jak ktos z flagami powie do kogos spierdalaj to oczy jak 5 zloty macie ze szczescia, jak ktos z nas cos powie to od razu placz jacy my to jestesmy okropni

podsumowujac macie hunta i bunty es

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

a i jeszcze jedno, to ze rabarbar was wyzywa nie sprawia ze wy jestescie bezkarni. Tlumaczenie sie "no ja wyzywam, ale rabarbar tez:(((" to dzialalo w przedszkolu jak was ktos uszczypal ez

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

ale wy wszyscy przyjebani jestescie, idzcie sie kurwa zwyzywajcie raz a porzadnie i zamknijcie mordy a nie od prawie miesiaca ciagnie sie ten sam jeden gówno temat. po chuj sie kurwa klocicie caly czas i jedna strona prowokuje druga i na odwrot, jestescie dorosli albo prawie dorosli to sie tak zachowujcie a nie jak druga podstawowka pepega w chu pozdro

Edytowane przez Vekla
  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi

Administracja została ukarana.

• Super 1
local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...