Skocz do zawartości

✘ odrzucone Podanie na pomocnika

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick {STEAM}:PitersStriker JB.aelios.pl

2. SteamID:STEAM_ 0:1:536016747

3.GT:https://www.gametracker.com/player/PiterStriker JB.aelios.pl/91.224.117.153:27015/

4.Wiek 12

5. Dlaczego chcesz zostać pomocnikiem?:Ponieważ na serwerze jest dużo osób które wyzywają innych graczy i chciałbym pomóc w rozwinięciu serwera,jestem bardzo aktywny .

6.Kilka zdań o sobie.Mam na imię Bartek.Mam lat 12 moja ulubiona gra to cs amonga us , fall guys .Lubię grać w piłkę nożną

• Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Blank napisał:

Jestem oczywiście na NIE

-nikt cie praktycznie nie zna

-nie masz wymaganych godzin

-podanie

Nie wypowiem sie co do podania, ale co do tej odpowiedzi tak. Mianowicie, co do „nikt cie praktycznie nie zna”, Piotrixa aka PiterStrikera powinien kojarzyc kazdy kto pogral chociaz chwile na serwerze, aczkolwiek  Ciebie na oczy nie widzialem, wiec to, ze Ty kogos nie znasz nie znaczy ze nikt go nie kojarzy (XD)

Z tego co wiem, wymagane godziny ma ale podal zlego gt bo jest pepega

Wymaganie wiekowe na range Pomocnik JB to 12 z tego co pamietam, a napisal ze ma 12, wiec nie wiem czemu liczysz to jako minus.

Jedyne co do podania sie zgodze, tak jak wiekszosc osob w ogole sie nie rozpisal w zadnym punckie itd.

Jak juz mowilem, co do podania sie nie wypowiadam, jak dla mnie neutral

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Po 1, pomocnicy są z większym wiekiem dlatego - 

po 2, nie kojarzysz mnie bo zaczalem grac nie dawno, a kazda osoba ma prawo wypowiedziec sie na kogos podanie, wiec w tej kwestii nie masz nic do gadania

po 3, z tym gt to jego pomyłka a nie moja wiec no 🙂 a po 4 patrzylem po gt wiec jak chlop mial kilka minut to bylem raczej przekonany ze nikt go tam nie zna wiec to koniec mojej wypowiedzi myśle że określiłem się jasno 😄 miłego dnia. Pozdrawiam

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, mikiboryna napisał:

Nie wypowiem sie co do podania, ale co do tej odpowiedzi tak. Mianowicie, co do „nikt cie praktycznie nie zna”, Piotrixa aka PiterStrikera powinien kojarzyc kazdy kto pogral chociaz chwile na serwerze, aczkolwiek  Ciebie na oczy nie widzialem, wiec to, ze Ty kogos nie znasz nie znaczy ze nikt go nie kojarzy (XD)

Z tego co wiem, wymagane godziny ma ale podal zlego gt bo jest pepega

Wymaganie wiekowe na range Pomocnik JB to 12 z tego co pamietam, a napisal ze ma 12, wiec nie wiem czemu liczysz to jako minus.

Jedyne co do podania sie zgodze, tak jak wiekszosc osob w ogole sie nie rozpisal w zadnym punckie itd.

Jak juz mowilem, co do podania sie nie wypowiadam, jak dla mnie neutral

zna

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Blank napisał:

po 2, nie kojarzysz mnie bo zaczalem grac nie dawno, a kazda osoba ma prawo wypowiedziec sie na kogos podanie, wiec w tej kwestii nie masz nic do gadania

po 3, z tym gt to jego pomyłka a nie moja wiec no 🙂 a po 4 patrzylem po gt wiec jak chlop mial kilka minut to bylem raczej przekonany ze nikt go tam nie zna wiec to koniec mojej wypowiedzi myśle że określiłem się jasno 😄 miłego dnia. Pozdrawiam

„kazda osoba ma prawo wypowiedziec sie na kogos podanie, wiec  w tej kwestii nie masz nic do gadania”

z pierwsza czescia - jasne, zgodze sie. Ale z druga? Napisales na poczatku, ze nikt go prawie nie zna, a teraz przynajesz ze zaczales grac niedawno X D. Jezeli grasz od niedawna, nie wypowiadaj sie prosze za wiekszosc serwera. Reszta bez komentarza

Pozderki

Edytowane przez mikiboryna
  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mikiboryna napisał:

„kazda osoba ma prawo wypowiedziec sie na kogos podanie, wiec  w tej kwestii nie masz nic do gadania”

z pierwsza czescia - jasne, zgodze sie. Ale z druga? Napisales na poczatku, ze nikt go prawie nie zna, a teraz przynajesz ze zaczales gracz niedawno X D. Jezeli grasz od niedawna, nie wypowiadaj sie prosze za wiekszosc serwera. Reszta bez komentarza

Pozderki

ja nie wiem czy ty wiesz, ale napisałem że *patrzyłem na jego gt* wiec jak miał gt w 20 minutach to nie dziw ze sie tak udzieliłem. pozderki 😄

• Ehh... 2
Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Blank napisał:

po co piszesz 2 raz na nie ?

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na nie

- nie znamy cie 

- nie jestes aktywny

- nie masz wymaganych godzin

- nie ogarniasz 

- nie masz wymaganego wieku

• Lubię to! 1
  • LMAO 1
  • Wrr 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE. Nie ogarniasz zbyt dużo. I proszę nowe osoby które dopiero zaczynają przygodę z aeliosem o nie wypowiadanie się czy ktoś tą osobę zna czy nie jak i nie pisanie bezsensownych powodów jak np w tym przypadku wiek Piotrix ma 12 więc się kwalifikuję. Zamykam

• Super 3

spiner (1).png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...