Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (Steam): szczypior JB.AELIOS.PL

2. SteamID: 1147326186

3. GT: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.153:27015/top_players/?query=szczypior+JB.AELIOS.PL

4. Wiek:13

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania):Ponieważ gram długo już na serwerze i chcę pomagać w jego rozwijaniu i mutować oraz gagować ludzi co nadużywają mikrofonu lub wyzywają

6. Podaj przykład z serwera w jaki sposób komuś pomogłeś:Tumaczyłem nowym graczą co to pozycja buntu oraz potylica na widoku

7. Jak oceniasz swoją znajomość  komend?;7/10

8. Czy jesteś wstanie wesprzeć serwer (20zł): Jak będzie potrzeba to tak zależy na co 🙂

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Siema jestem Gabriel lubie grać w piłke nożną oraz grać w gry typu: cs:go lol i fortnite

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Asasi napisał:

1Nick Asasin
2strasznie toxsyczny
3Próje sie o byle co

poco dajesz nick ? niejestem toksyczny niepotrafie nie próje sie XDD

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jestem na nie. Główny powód to "nie chce mi się". I w sumie na tym mógłbym zakończyć, ale dodam od siebie, że po prostu nie widzę cię w administracji, według mnie musisz jeszcze trochę dorosnąć.
-głos

-miały być 2/3 rozbudowane zdania a w obu punktach napisałeś jedno?

1 godzinę temu, Szczypior napisał:

5. Dlaczego chcesz zostać zaufanym? (2/3 rozbudowane zdania):Ponieważ gram długo już na serwerze i chcę pomagać w jego rozwijaniu i mutować oraz gagować ludzi co nadużywają mikrofonu lub wyzywają

9. Kilka zdań o sobie (2/3 rozbudowane zdania):Siema jestem Gabriel lubie grać w piłke nożną oraz grać w gry typu: cs:go lol i fortnite

Edytowane przez ALko
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ALko napisał:

Niestety jestem na nie. Główny powód to "nie chce mi się". I w sumie na tym mógłbym zakończyć, ale dodam od siebie, że po prostu nie widzę cię w administracji, według mnie musisz jeszcze trochę dorosnąć.
-mutacja

-miały być 2/3 rozbudowane zdania a w obu punktach napisałeś jedno?

dobrze ale jaki zaufany z obecnych ma mutacje a to że napisałem niechce mi sie nic nieświadczy

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, JeremaXD napisał:

Na nie
Giga toxic

podaj dmko w którym byłem toxic i z kąd możesz wiedzieć jak cie na serwiwe niema?

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 4.08.2020 o 17:50, UrwisCK napisał:
Wymagania:

2. Dobra opinia na serwerze, w którym jest składane podanie.
9. Znajomość ortografii i języka polskiego na wysokim poziomie.

Na drugi podpunkt można jeszcze popatrzeć i poczekać na odzew innych graczy. Co do dziewiątego podpunktu to widzę, że są ogromne problemy z Twoją polszczyzną.

• Lubię to! 2

Aelios.pl

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Masny żyddd napisał:

Na nie 
-często popełniasz błędy w ct 
-TOXC
+ Posiada Aeliosct

a i daj moje  10k fajek !

jaki ja jestem toxic 6k

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Misiu napisał:

Jestem na nie 

-nie poradzisz sobie

-jesteś mega nie ogarem, pisanie w skargach takich wypowiedzi:

"Piszesz naniego skarge bo go całyczas wyzywasz i on ci daje muty bo go ty wyzywasz i go nielubisz"

-nie ogarnia CT

-zbyt es go zabijam kekw

napisałem inaczej robisz massowe fk i jesteś tak toxic że do każdego skaczesz

• Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi

12 minut temu, Wojtkuu napisał:

Na drugi podpunkt można jeszcze popatrzeć i poczekać na odzew innych graczy. Co do dziewiątego podpunktu to widzę, że są ogromne problemy z Twoją polszczyzną.

podpinam sie pod tym co napisal Wojtku, niestety ciezko sie czyta twoje wypowiedzi, w tym podanie. a co do niego, jestem na nie.

- glos

- niezbyt ogarniasz

- jakos po prostu twoja persona nie pasowalaby mi na stanowisku administracyjnym (moja subiektywna opinia ^^)

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...