Skocz do zawartości

chłop na dopalaczach

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Pozycja Buntu

2. SteamID (Oskarżonego): STEAM_0:0:509541534

3. Data złamania regulaminu: 20.02.2021

4. Opis sytuacji: No wbijam sobie na serwer i tutaj legenda polskiego jailbreaka na serwie, no to wiadomo ja w szoku bo gościu do ct wbił, nie wiem co powiedzieć a tu nagle on rozpoczyna zabawę w magika i słychać takie zaciąganie blanta z jednej strony ok ale z drugiej strony on ma 12 lat, potem chłop wybrał psa fgfyfa i go karał i bił jak psychol i bił wszystkich i aż mi się smutno zrobiło, na następnej mapie mieliśmy odgrywać sceny i robiliśmy scenę podczas której psychol wydarł się na mnie i mnie pobił dużo razy 😔sadge, dobra a więc do czego próbuje was doprowadzić, pewnie sobie pomyślisz, że nie tylko on zakurwił dobrego gibona, ale nie, prawda jest taka, że przyłapałem go na nielegalnym zażywaniu środków odurzających, po których wydawało mu się, że śpi, i że go mama obudzi sadge, proszę o szybką interwencje ze strony władz serwera, bo to jest niedopuszczalne żeby w takim wieku jarać gibona na bucha. 

5. Dowód:mapy to jb_monopoly (cala mapa) oraz 2 mapy po tym dalej się to samo działo (i podał bym linki do demek ale jakiś spryciarz @ SuchY ukrył link do gotv, tak że nie da się go znaleźć pogchamp)

Edytowane przez ojtakbyczq
  • LMAO 2
Odnośnik do odpowiedzi

xDD

local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Forum.png.542288e77946084a0944d98d116fdc

local playerPed = GetPlayerPed(-1)

if GetVehiclePedIsIn(playerPed) ~= nil then
  if IsEntityDead(playerPed) ~= false then
    SetEntityCoords(playerPed, AeliosJailBreak.x, AeliosJailBreak.y, AeliosJailBreak.z)
  end
end

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...