Skocz do zawartości

Skarga na admina terror

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Pozycja Buntu

2. SteamID (Oskarżonego):STEAM_0:1:455092130

3. Data złamania regulaminu: 22.02.2021

4. Opis sytuacji: A więc terror powiedział iż mamy się ustawić w rogu w mniejszym baseniku, o czym się dowiedziałem po bezpodstawnym zabójstwie. Spytałem oskarżonego czy mamy się ustawić w jakimś rogu (po prostu nie usłyszałem) odpowiedział, że tak, a więc skoro mogę sobię wybrać jakikolwiek róg czy tam kąt nie pamiętam dokładnie które z tego powiedział, to przeszedłem do drugiego basenu i tam się ustawiłem w rogu/kącie bo mi nie powtórzył, iż polecenie ma zostać wykonane w mniejszym basenie, normalnie bym nie robił skargi, ale takie błędy i ignorowanie fk ze strony administracji jest niedopuszczalne.I dodam że ct nie może kłamać, a więc skoro tak mi powtórzył, tak też wykonałem.

5. Dowód:mapa jb_arizona_hdr około godziny 19:00 najprawdopodobniej 1 runda po fd 

Edytowane przez ojtakbyczq
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

no skoro powiedzial ze mamy sie ustawic w jakims rogu po moim pytaniu, to stwierdzilem to co powiedzial, nie musial powtarzac 3 raz ale powtorzyl i zrobil to w dosc chaotyczny sposob, i jak juz napisalem powyzej, normalnie bym nie pisal skargi ale osoba oskarzona ma range administracyjna a nie wypada juz bedac w posiadaniu rangi junior admin+ robic takich fk (przynajmniej mi sie wydaje, iz jest to fk).

Odnośnik do odpowiedzi

Polecenie powinieneś wykonywać jak najszybszą i najkrótszą drogą, a więc jeżeli przeszedłeś do drugiego basenu to mógł cię chyba zabić 

Edytowane przez JeremaXD
😎🤙
Odnośnik do odpowiedzi

Byqu powiedziałem, że wchodzicie do tego mniejszego baseniku, ale ktoś bił tam sikreta to powiedziałem, żebyście się ustawili w rogach, aby nikt nie bił tego sikreta i żeby zaraz gracze nim nie uciekli. Wszyscy zrozumieli o co chodzi i nikt nie przeskakiwał do większego baseniku żeby się ustawić tam w rogu. Ty jednak to zrobiłeś to zostałeś zabity. Dla mnie FK nie było, słuchaj uważniej, a na pewno unikniemy takich sytuacji. 

Pozdrawiam z rodzinką 

Odnośnik do odpowiedzi

pomimo wszystko jesli sie pytam czy mamy sie ustawic do jakis rogow/katow i ty odpowiadasz twierdzaco, dodam, ze slowo klucz tutaj to "jakichs"  bo wtedy oznacza to, ze mam prawo wybrac rog/kat z poza wczesniej wybranego okregu bo obowiazuje cie "ct nie moze klamac"

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, ze to troche nie ma sensu pisanie skargi, ale jesli ja zglaszam fk i ct mi odpowiada "no to trudno" ,to mam ochote cos udowodnic temu ct'kowi, jeszcze zobacze demko aby sie w 100% upewnic ze to byl fk.

Odnośnik do odpowiedzi

jest tak jak napisalem, czyli pytanie brzmialo "czyli mamy sie ustawic w jakims rogu tak?" odpowiedz brzmiala "tak" a wiec mialem do wyboru wiecej niz te 4 rogi , po drugie jesli mam wykonac polecenia jak najszybsza droga, to nie jedna osoba powinna sie ustawic przy innym rogu (jesli sie mamy o to czepiac).

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ojtakbyczq napisał:

pomimo wszystko jesli sie pytam czy mamy sie ustawic do jakis rogow/katow i ty odpowiadasz twierdzaco, dodam, ze slowo klucz tutaj to "jakichs"  bo wtedy oznacza to, ze mam prawo wybrac rog/kat z poza wczesniej wybranego okregu

Ogólnie wpadam tylko napisać, że wydaję mi się, iż czepiasz się słówek i języka polskiego w tym momencie. Czytając twoje wypowiedzi też mógłbym się dopatrzeć wielu nieścisłości. Powiedział sobie "jakiś", ale tak jak on sam twierdzi, każdy inny zrozumiał polecenie. 

Aelios.pl

Odnośnik do odpowiedzi

wojtkuu co robimy gdy nie rozumiemy/usłyszymy poleceń? pytamy aby powtórzył, bądź jeśli nie jesteśmy pewni tego co ct powiedział to zadajemy takie pytanie, takie jak ja zadałem, a więc po otrzymaniu takiej odpowiedzi jestem w stanie ustawić się do rogów jaki inni, bądź do rogu (nie jak inni), nie każdy gracz jest w stanie wyłapać takie szczegóły,oraz nie każdy gracz jest w stanie usłyszeć każde polecenie, a więc tak czy siak w tym wypadku było to nieścisłe wydanie poleceń i nie jest to duży błąd, ale jeśli ct chce się kłócić to dlaczego nie, w końcu po coś chyba jest ten temat .

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to nawet fk nie było
4.7 Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba że zostało powiedziane inaczej. 

Chyba że coś źle zrozumiałem bo typ nie potrafi napisać 1 normalnego zdania?!?!?!

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi

Może dlatego, że piszę to skargę na szybko, po 2, gdyby tak było to większość osób która zmieniła swoje położenia z kąta nr 1 do kąta nr 2 powinna zostać zabita, a więc nie ma to najmniejszego sensu.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa jest zbyt poważna.

Przenoszę konflikt do sądu okręgowego w Szczecinie.

Godzina 16  02.03.2021

• LMAO 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wypominanie tego podpunktu w tym akurat przypadku jest bezsensowne. Po drugie nawet jeśli ktoś z was nie chce zaliczyć tego iż osoba zmieniająca położenie z kąta nr 1 do kąta 2 nie robi tego najszybszą drogą to tak czy siak gościu wypiera się z totalnie innego oskarżenia co świadczy o tym że w dalszym ciągu nie rozumie powodu napisania tej skargi, ja nie chce się czepiać o byle co ale ten temat jest przedłużany w kółko, i w kółko, ponieważ regulamin można naciągać pod wieloma względami przez to, że jest on przestarzały i pora odświeżyć, co nie co, nie będę myślał nad tym co trzeba zmienić, ale zalecam jakąś zbiórkę na discordzie dla was(adminów) i prosiłbym o poprawienie niedociągnięć, dam tutaj jeden przykład jeśli wydamy polecenie idziecie po markerze, jak się ostatnio okazało pewien headadmin mógł sobie iść w którą stronę chciał(nie w tą w którą ją rysuję).

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Misiu napisał:

Nie rozpłacz się tutaj chłopie napisałes pewnie wiecej tu słow niz napiszesz na maturze kekw

ja przynajmniej ją napiszę, a ty o ile napiszesz to i tak nie zdasz kekw 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ojtakbyczq napisał:

ja przynajmniej ją napiszę, a ty o ile napiszesz to i tak nie zdasz kekw 

Jak misiu nie dożyje do matury, chłop sie kysie bo go na discordzie wyzywają PepeHands

• LMAO 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, FBI Maciek napisał:

to tego nie rób co forum zaśmiecasz 

nie ja, tylko osoby które nie potrzebnie zaprzeczają. A więc ja cb zapytam po co zadajesz głupie pytanie, które nie ma nic wspólnego ze sprawą?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ojtakbyczq napisał:

nie ja, tylko osoby które nie potrzebnie zaprzeczają. A więc ja cb zapytam po co zadajesz głupie pytanie, które nie ma nic wspólnego ze sprawą?

nie głupie tylko sensowne do skargi

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...